Н У Х Т

Про організацію контролю якості та безпечності на зустрічі з фахівцем

16 березня 2021

Про організацію контролю якості та безпечності на зустрічі з фахівцем

На факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу продовжується марафон онлайн-лекторіїв із успішними випускниками та стейкхолдерами.

12 березня бакалаври 4 курсу спеціальностей «Технології харчування» та «Готельно-ресторанна справа» у рамках вивчення профільних і актуальних дисциплін «Управління якістю продукції і послуг ресторанного господарства» та «Управління якістю продукції і послуг в готельно-ресторанному господарстві», а також магістранти, які вивчають дисципліну «Стратегії розвитку закладу ресторанного господарства», мали змогу долучилися до ґрунтовного лекторію від випускника факультету , нині керівника Центру систем менеджменту «QMS» Олега Волчецького.

Онлайн-зустріч була присвячена харчовій безпеці у закладах ресторанного господарства та дослідженню аналізів ризиків.

Упродовж 1,5 години здобувачі дослідили методологію аналізу ризиків в умовах харчових виробництв різної структури і типу, познайомилися з підходами та вимогами до формування  робочих груп, а також вимогами до організації контролю за якістю товарів і послуг. Цікавим було обговорення відмінних аспектів різних систем менеджменту якості у розрізі принципів їх впровадження та ефективності використання.

У дискусії з модераторкою зустрічі, доценткою Вірою Зуйко, гість наголошував на важливості розуміння наслідків відсутності контролю за якістю продукції і послуг на підприємстві з огляду на законодавчі аспекти, а також зазначив важливість роботи команди та навчання персоналу розумінню місії систем менеджменту якості.

Здобувачі та викладачі із захопленням слухали фахівця, його вичерпні відповіді та практичні рекомендації.

Викладачі  пишаються своїм випускником, висловлюють щиру вдячність за таку ґрунтовну зустріч, бажають Олегові карколомного успіху і натхнення й сподіваються на подальшу продуктивну співпрацю!

Опублікований: 16-03-2021
Читайте також:
Проблемна науково-дослідна лабораторія університету дивує своїми можливостями здобувачів-біотехнологів

Зазвичай у середині жовтня в Києві відбувалися визначні події – Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості «PHARMATechExpo» та Міжнародний конгрес фармацевтичної промисловості. Здобувачі освітньо-професійної програми «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна» нашого університету в рамках ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Проблемна науково-дослідна лабораторія університету дивує своїми можливостями здобувачів-біотехнологів 20 жовтня 2023

Спеціальності з майбутнім!

17 лютого 2024 року доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Людмила Приблуда провела профорієнтаційну роботу зі слухачами підготовчого відділення Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету, мета якої – популяризація спеціальностей інститутів і факультетів НУХТ. Фахівчиня розповіла про переваги навчання в нашому унів...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Спеціальності з майбутнім! 19 лютого 2024

Гостьова лекція від фахівців Cityhotel Residence: майбутні технологи знайомляться з інноваціями у гастросфері

16 вересня 2025 року для здобувачів другого курсу освітньої програми «Технології харчування» відбулася гостьова лекція на тему «Інновації в технологіях кулінарної продукції Cityhotel Residence», організована у межах вивчення дисципліни «Теоретичні основи технології продукції ресторанного господарства». Проведення заходу ініціювали лекторка дисциплі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Гостьова лекція від фахівців Cityhotel Residence: майбутні технологи знайомляться з інноваціями у гастросфері 17 вересня 2025

Молоді науковці НУХТ – стипендіати Кабінету Міністрів України

Президія Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки ухвалила рішення щодо призначення стипендій та подовження виплати стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених у 2020 році. Відповідна постанова (№4 від 10 червня  2020 року) була оприлюднена на офіційному веб-сайті Комітету. Приємно, що серед обраних і молоді науковц...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Молоді науковці НУХТ – стипендіати Кабінету Міністрів України 15 червня 2020