Н У Х Т

Презентація освітніх досягнень НУХТ і ще один гран-прі

12 квітня 2019

Презентація освітніх досягнень НУХТ і ще один гран-прі

12-13 квітня у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» працює 33-та Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра-2019», учасником якої є наш університет.

На виставці представлений увесь спектр можливостей набути вищу освіту – її учасниками стали понад 200 вищих навчальних закладів України, а також міжнародні організації, видавництва, закордонні вищі навчальні заклади.

Участь в урочистій церемонії відкриття виставки взяли: президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень, заступник директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Казимир Левківський, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Кіпр в Україні Луїс Телемаху, Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін, лектор Інформаційного центру DAAD у Києві, д-р Гізела Ціммерманн.

Традиційно, експозиція нашого навчального закладу, підготовлена й презентована широкому загалу фахівцями Підготовчого відділення і відділу рекламно-виставкової та інформаційної діяльності Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету, викликала неабияку зацікавленість і відвідувачів виставки, і експонентів.

12 квітня у рамках форуму відбулося нагородження переможців рейтингового конкурсу, який проводився Міністерством освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України та Товариством «Знання» України серед вищих навчальних закладів країни.

Наш університет неодноразово здобував гран-прі цього щорічного конкурсу у різних номінаціях. Цього разу за рішенням фахової комісії наш університет був нагороджений Гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології», а також відзначений почесним званням «Лідер вищої освіти України». Відзнаки вручив заступник директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Казимир Левківський.

Вітаємо наш колектив із черговою високою відзнакою!

Опублікований: 12-04-2019
Читайте також:
Студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» стажуються у Вільнюському університеті

За ініціативи кафедри міжнародної економіки та попередньою домовленістю з керівництвом Вільнюського університету (Каунаський гуманітарний факультет) студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» були запрошені до Вільнюського університету. Знайомство з університетом розпочалося з навчального процесу. Курс лекцій з ряду визначених дисцип...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» стажуються у Вільнюському університеті 27 березня 2019

Фахівці Науково-технічної бібліотеки університету підвищують свою кваліфікацію

Співробітники Науково-технічної бібліотеки університету взяли участь у семінарі «Публікація в міжнародному виданні: практичні поради щодо підготовки, оформлення, розповсюдження наукової роботи», що відбувся на базі Державної науково-технічної бібліотеки України. Спікером виступила спеціаліст з навчання Ірина Тихонова. У рамках заходу були обговоре...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Фахівці Науково-технічної бібліотеки університету підвищують свою кваліфікацію 30 січня 2018

Викладачі продовжують знайомити студентів із майбутніми спеціальностями

Група КВП15 Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ в рамках виробничої екскурсії завітала до ДП «Черкасистандартметрологія», з метою наочного  ознайомлення з майбутньою спеціальністю. Студенти побували у трьох відділеннях Черкаського центру стандартизації та метрології, де дізналися історію виміру маси у Музеї ваг. Познайомились із досвідче...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладачі продовжують знайомити студентів із майбутніми спеціальностями 23 липня 2018

Актуальне про охорону праці

Одним із важливих завдань охорони праці є створення комфортних умов праці та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві і профзахворювань, проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, викликаних умовами праці, попередження виникнення випадків загрози здоров'ю і життю працівникі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Актуальне про охорону праці 23 січня 2018