Н У Х Т

Презентація освітніх досягнень НУХТ і ще один гран-прі

12 квітня 2019

Презентація освітніх досягнень НУХТ і ще один гран-прі

12-13 квітня у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» працює 33-та Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра-2019», учасником якої є наш університет.

На виставці представлений увесь спектр можливостей набути вищу освіту – її учасниками стали понад 200 вищих навчальних закладів України, а також міжнародні організації, видавництва, закордонні вищі навчальні заклади.

Участь в урочистій церемонії відкриття виставки взяли: президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень, заступник директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Казимир Левківський, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Кіпр в Україні Луїс Телемаху, Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін, лектор Інформаційного центру DAAD у Києві, д-р Гізела Ціммерманн.

Традиційно, експозиція нашого навчального закладу, підготовлена й презентована широкому загалу фахівцями Підготовчого відділення і відділу рекламно-виставкової та інформаційної діяльності Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету, викликала неабияку зацікавленість і відвідувачів виставки, і експонентів.

12 квітня у рамках форуму відбулося нагородження переможців рейтингового конкурсу, який проводився Міністерством освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України та Товариством «Знання» України серед вищих навчальних закладів країни.

Наш університет неодноразово здобував гран-прі цього щорічного конкурсу у різних номінаціях. Цього разу за рішенням фахової комісії наш університет був нагороджений Гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології», а також відзначений почесним званням «Лідер вищої освіти України». Відзнаки вручив заступник директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Казимир Левківський.

Вітаємо наш колектив із черговою високою відзнакою!

Опублікований: 12-04-2019
Читайте також:
Нові горизонти стажування управлінців персоналом

Нещодавно за сприяння в.о. завідувача кафедри економіки праці та менеджменту Тамари Березянко і начальника відділу міжнародних зв’язків НУХТ Ірини Воловик для управлінців персоналом 3 курсу була організована зустріч із представниками туроператора Ideas&Journey Travel, які презентували програму оплачуваного професійного стажування для студентів ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нові горизонти стажування управлінців персоналом 15 листопада 2018

Фахівці кафедри екологічної безпеки та охорони праці підвищили свою кваліфікацію

21-23 листопада  відбувся Міжнародний форум для сталого розвитку бізнесу GREEN MIND, в якому взяли участь доценти кафедри екологічної безпеки та охорони праці Ольга Тогачинська, Оксана Салавор та Оксана Ничик. Програма форуму передбачала обмін кращим досвідом відносно розробок і впровадження систем управління, більш ресурсоефективних та екологічно...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Фахівці кафедри екологічної безпеки та охорони праці підвищили свою кваліфікацію 26 листопада 2018

День гостинності у Вінницькому коледжі НУХТ

19 травня у Вінницькому коледжі НУХТ відбувся День відкритих дверей. Для  учнів 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів були підготовлені різноманітні заходи. Запрошені мали можливість ознайомитись із презентацією спеціальностей від агітбригад відділень, відвідати майстер-класи та наочно побачити особлив...

ЧИТАТИ ДАЛІ

День гостинності у Вінницькому коледжі НУХТ 22 травня 2018

Про переваги навчання у НУХТ розповів доцент кафедри інтегрованих автоматизованих систем управління

4 грудня 2018 року відбулася зустріч доцента кафедри інтегрованих автоматизованих систем управління Ярослава Cмітюха зі студентами 4 курсу спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ. Студенти  були ознайомленні з перспективами розвитку технологій у ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про переваги навчання у НУХТ розповів доцент кафедри інтегрованих автоматизованих систем управління 05 грудня 2018