Н У Х Т

Практика на «Київмедпрепарат» – впевнені кроки до професійного майбутнього

13 лютого 2024

Практика на «Київмедпрепарат» – впевнені кроки до професійного майбутнього

Цікаво, захоплююче та пізнавально – так характеризують проходження практики на підприємстві «Київмедпрепарат», яке спеціалізується на виготовленні антибактеріальних засобів та є одним із основних виробників продукції ТМ «Артеріум», четвертокурсниці-біотехнологині Олександра Васильєва, Марія Проценко, Анастасія Онищенко та Катерина Гвоздецька.

Завдяки провідним фахівцям галузі, їх цінним практичним порадам, професійній підтримці, наші здобувачки мали унікальну можливість систематизувати набуті протягом чотирьох років навчання знання та відчути справжню атмосферу виробництва.

Для них було організовано цілий комплекс ініціатив, тож студентки змогли поглянути на специфіку майбутньої професії з різних сторін. Спершу менеджерка з навчання та розвитку персоналу «Київмедпрепарат» Катерина Покойовець (випускниця кафедри біотехнології і мікробіології 2019 року) познайомила з підприємством, його історією, структурою та підрозділами. Практикантки побували в цехах виробництва твердих та ін’єкційних форм, де занурилися у технологічні процеси, дізналися тонкощі виготовлення лікарських препаратів, зосередили увагу на критичних точках виробництва та ознайомились із методами контролю, які застосовуються на всіх етапах життєвого циклу лікарських засобів. Крім того, віртуально зазирнули до цеху м’яких лікарських форм, дослідного центру, аналітичної і технологічної лабораторій, детально розглянули принцип роботи сучасного обладнання, яке використовується на підприємстві.

Завдяки менеджерці з навчання та розвитку персоналу корпорації «Артеріум» Марині Герасименко, яка організувала злагоджену та продуктивну роботу, студенткам вдалося познайомитися та поспілкуватися з прекрасними спеціалістами, що підготували для них цінну інформацію та дали відповіді на всі запитання. Експертка з GxP «Артеріум», Любов Красонощок прочитала ґрунтовну лекцію з основ GxP – системи забезпечення якості лікарських засобів. Уповноважена особа з фармаконагляду «Київмедпрепарат» Римма Батталова познайомила із системою фармаконагляду. Також бакалаври поспілкувалися з керівником служби інформаційних технологій Юрієм Вакуленком, який розповів про те, яке місце займає ІТ-сфера у функціонуванні фармацевтичного підприємства.

Менеджер з навчання та розвитку персоналу корпорації «Артеріум» Ігор Ключка (випускник кафедри 2020 року, а наразі – здобувач ступеня доктора філософії) розповів, що в компанії триває програма стажування для студентів 3-4 курсів Arterium Intern Camp. До програми вже залучено більше 40 студентів різних університетів, зокрема й нашого.

Новий набір на програму Arterium Intern Camp стартує у травні 2024 року. Студенти, які б хотіли в майбутньому здобути професійні навики завдяки участі в ній, можуть подати резюме на сайтах із пошуку роботи (Work.ua, Robota.ua). Там можна знайти запропоновані компанією вакансії для стажерів.

Четвертокурсниці висловлюють щиру подяку колективам компаній «Артеріум» і «Київмедпрепарат», що гостинно зустріли їх, поділилися величезним досвідом і багажем знань. Це неодмінно допоможе у майбутній професійній діяльності та кар’єрному зростанні. Адже фармкомпанії – це місце, де наука, сучасні технології та людська турбота переплітаються для створення найкращого продукту.

Опублікований: 13-02-2024
Читайте також:
НУХТ традиційно збирає цукрову громаду на наймасштабніший галузевий форум

Березень – місяць, коли в нашому університеті традиційно збираються цукровики України, а також близького і дальнього зарубіжжя. Для багатьох із них це – нагода знову навідати Альма матер, а ще поділитися своїми здобутками, задумами, а то й проблемами з колегами, однодумцями й друзями, знайти нових партнерів і нові ринки збуту для продукції своїх пі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

НУХТ традиційно збирає цукрову громаду на наймасштабніший галузевий форум 21 січня 2020

Фініш – вдалий. Попереду нові звершення!

Кафедра технології оздоровчих продуктів востаннє зустрілася офіційно зі своїми магістрантами другого року навчання на засіданні екзаменаційної комісії для розгляду, обговорення та оцінювання їхніх магістерських робіт. Враження – виняткове. І у викладачів кафедри, які працювали зі здобувачами протягом півтора року, і в голови екзаменаційної комісії...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Фініш – вдалий. Попереду нові звершення! 20 лютого 2023

Виїзні практичні заняття з фахових дисциплін кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції

Третьокурсники спеціальності 181 «Харчові технології», освітньо-професійної програми «Технології харчування» разом із доценткою кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Оленою Павлюченко у рамках виїзних практичних занять з дисципліни «Організація ресторанного господарства» відвідали ресторан-бар «CORNER BAR». Заклад знаходиться непод...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Виїзні практичні заняття з фахових дисциплін кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції 24 жовтня 2023

Зустріч здобувачів освіти і викладачів кафедри мехатроніки та пакувальної техніки зі стейкхолдером

У межах розвитку освітньо-професійної програми «Прикладна механіка» на кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки відбулася відеозустріч здобувачів освіти, що починають свій шлях в опануванні знань, зі стейкхолдером освітньо-професійної програми, випускником кафедри, а нині начальником відділу розробки та впровадження ПрАТ «Укрпластик», к.т.н. Дени...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Зустріч здобувачів освіти і викладачів кафедри мехатроніки та пакувальної техніки зі стейкхолдером 07 квітня 2021