Н У Х Т

Практична підготовка здобувачів вищої освіти на найкращих підприємствах України!

01 вересня 2022

Практична підготовка здобувачів вищої освіти на найкращих підприємствах України!

Сьогодні, у День знань, наші старшокурсники розпочали новий навчальний рік з практичної підготовки. 567 здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» і 219 здобувачів освітнього ступеня «магістр» факультетів готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф.Доценка, автоматизації і комп’ютерних систем, біотехнології та екологічного контролю та Навчально-наукового інституту економіки і управління і Навчально-наукового інституту харчових технологій вирушили на практику, що проходитиме на провідних підприємствах України.

Практичній підготовці здобувачів вищої освіти в нашому університеті приділяється велика увага, адже це – один із важливих видів освітнього процесу, що здійснюється з метою набуття здобувачами виробничих навичок і вміння самостійно приймати рішення в реальних виробничих умовах.

Наші випускові кафедри мають давні партнерські зв’язки з потужними високотехнологічними підприємствами й активно розширюють коло партнерів, що дає здобувачам унікальну можливість вивчати напрями діяльності та організацію роботи цих компаній для закріплення, поглиблення і розширення знань і умінь, а також їх застосування для розв’язання актуальних проблем і забезпечення належного рівня професійної підготовки. Координує організацію практик навчально-методичний відділ університету.

За місцем проходження практики наші старшокурсники вивчатимуть структуру та організацію діяльності установ і підприємств, будуть знайомитися з питаннями наукової організації праці, засвоюватимуть методи розв'язання конкретних виробничих проблем, поглиблюватимуть навички роботи, набуватимуть практичні навички на робочих місцях та готуватимуться до майбутньої роботи за спеціальністю.

До керівництва практичною підготовкою залучаються досвідчені викладачі університету та фахівці організацій, установ і підприємств, де проходить практика.

Ми щиро вдячні нашим партнерам-роботодавцям за міцну підтримку фахової вищої освіти, особливо зараз, у такі нелегкі часи для нашої України. Впевнені, що наші майбутні спеціалісти вповні скористаються нагодою закріпити й розширити знання, отримані в університеті та підготуватися до реальної практичної роботи.

Бажаємо здобувачам яскравих вражень, вдалого проходження практичної підготовки та успішних оцінок за результатами практики!

Опублікований: 01-09-2022
Читайте також:
У поміч виробничникам: курси для хіміків консервних підприємств

У Одеському інституті післядипломної освіти НУХТ на курсах підвищення кваліфікації тривалістю 88 навчальних годин навчалися хіміки консервних підприємств. На заняттях розглянули основні положення нормативно-правової бази функціонування харчових підприємств і, у т.ч., виробничих випробувальних лабораторій. Зокрема, обговорювали поточний стан нормат...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У поміч виробничникам: курси для хіміків консервних підприємств 05 серпня 2019

Сучасні тенденції на ринку страхування життя в Україні на відкритій лекції доцента кафедри фінансів

Страхувати життя актуально як ніколи! Саме під таким гаслом відбулася відкрита лекція «Страхування життя» з дисципліни «Страхові послуги» доцента кафедри фінансів Михайла Арича для студентів четвертого курсу. Ризиків для здоров’я, працездатності та життя людини сьогодні набагато більше, ніж здається на перший погляд. Лектор разом зі студентами про...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Сучасні тенденції на ринку страхування життя в Україні на відкритій лекції доцента кафедри фінансів 25 жовтня 2019

Чергова зустріч у Movie Club

Фільми – це чудовий засіб не тільки для практичного застосування англійської мови, а й також для полегшення процесу міжкультурного навчання. Через великий вплив культури на процес спілкування викладачам корисно проводити заняття з використанням фільмів. Безліч фільмів містять чудові приклади міжкультурного спілкування та є дуже корисним джерелом дл...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Чергова зустріч у Movie Club 10 листопада 2020

Екзамен онлайн: успішний досвід

27 травня на кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції відбулися екзамени з дисципліни «Електронні системи в галузі» (лектор – доцент Олег Кузьмін) для здобувачів груп ХЧ-3-13ск і ХЧ-3-14ск за допомогою сервісу відеоконференцій «Zoom». Екзамен дозволив виявити належні теоретичні знання та рівень знань здобувачів. Вітаємо здобувачів і...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Екзамен онлайн: успішний досвід 29 травня 2020