Н У Х Т

Позапланове засідання вченої ради університету присвятили кадровим питанням

09 грудня 2020

Позапланове засідання вченої ради університету присвятили кадровим питанням

9 грудня 2020 року в дистанційному режимі відбулося позапланове засідання вченої ради університету, основним питанням порядку денного якого були кадрові питання (обрання на посади).

Розпочали засідання зі вшанування хвилиною мовчання пам’яті колег – декана факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, професора Віктора Доценка та завідувача кафедри технології зберігання та переробки зерна Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ, професора Олега Шаповаленка, які протягом останніх десяти днів передчасно пішли з життя.

Далі перейшли до розгляду питань порядку денного. Голова ради, перший проректор Володимир Яровий зазначив, що у конкурсі на заміщення посад науково-педагогічних працівників університету брали участь 93 особи, й нагадав алгоритм процедури таємного голосування, що відбувалося на платформі дистанційного навчання Moodle:

Претендентів на заміщення вакантних посад представила вчений секретар Наталія Ткачук. Вона нагадала, що оголошення про конкурс було розміщене 12 жовтня 2020 року у газеті «Сучасна освіта України» № 40. Згідно з ним вакантними були: шість позицій по факультету автоматизації і комп’ютерних систем, шість позицій по факультету біотехнології та екологічного контролю, сімнадцять – по факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, двадцять одна – по Навчально-науковому інженерно-технічному інституту ім. акад. І.С. Гулого, двадцять сім – по Навчально-науковому інституту харчових технологій і шістнадцять – по Навчально-науковому інституту економіки і управління.

Члени вченої ради уважно розглянули представлення на кожного претендента на заміщення вакантної посади й приступили до процедури таємного голосування.

До складу лічильної комісії обрали завідувача Проблемної науково-дослідної лабораторії Андрія Мариніна, помічника проректора Олену Негоду і начальника відділу кадрів Сергія Беседу. Результати волевиявлення членів ради оголосив голова лічильної комісії Андрій Маринін. Більшість претендентів одностайно і кілька переважною більшістю голосів були обрані на вакантні посади, на які подавали документи. Члени вченої ради привітали колег із обранням.

Також у порядку денному були поточні питання – призначення рецензентів і визначення підрозділу для проведення попередньої експертизи двох дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора PhD. Рішенням вченої ради по обох роботах рецензентами призначені професорка Галина Поліщук і доцентка Оксана Топчій, а попередню експертизу дисертаційних досліджень проводитимуть у Проблемній науково-дослідній лабораторії.

Начальник навчально-методичного відділу Валерій Виговський нагадав завідувачам кафедр, що з понеділка, 14 грудня продовжуватиметься прийом робочих програм. А голова ради Володимир Яровий повідомив, що наступне планове засідання вченої ради відбудеться 24 грудня, на ньому розглядатимуться важливі питання, зокрема перспективний план роботи університету на 2021-2025 рр. і запропонував надавати свої пропозиції і побажання до плану, а також до Стратегії розвитку університету.

На цьому, оскільки порядок денний був вичерпаний і ніяких зауважень й побажань не надійшло, голова ради закрив засідання, попередньо побажавши усім здоров’я і наснаги.

Опублікований: 09-12-2020
Читайте також:
В університеті відбулося зарахування вступників на бюджет за освітнім ступенем «бакалавр» зі скороченим строком навчання

Учора, 11 серпня, в університеті відбулося зарахування вступників на навчання за державним замовленням для фіксованих конкурсних пропозицій на денну та заочну форму навчання за освітнім ступенем «бакалавр» на перший курс зі скороченим строком навчання. До наказів на зарахування, підписаних ректором Олександром Шевченком, внесені 129 вступників на о...

ЧИТАТИ ДАЛІ

В університеті відбулося зарахування вступників на бюджет за освітнім ступенем «бакалавр» зі скороченим строком навчання 12 серпня 2021

Колектив Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого відзначений подяками благодійного фонду

Днями до дирекції Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого (ННІТІ) зі словами вдячності завітала випускниця механічного факультету НУХТ, а нині – голова благодійного фонду «Від мрії до реальності» Анастасія Ставнічук. Вже тривалий час дирекція ННІТІ співпрацює з фондом, який займається підтримкою та організацією вели...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Колектив Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого відзначений подяками благодійного фонду 11 квітня 2018

Стандарти обслуговування у «Хаятт Рідженсі Київ» та корпоративні правила поведінки його працівників вивчали студенти

11 листопада 2019 року студенти 2 курсу спеціальності «Туризм» разом із асистентом кафедри туристичного та готельного бізнесу Ольгою Дмитрієвською відвідали 5-зірковий готель «Хаятт Рідженсі», розташований у самому центрі Києва. Студенти ознайомились із номерним фондом готелю, який налічує 234 комфортабельних номери, включаючи 25 номерів люкс, які...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Стандарти обслуговування у «Хаятт Рідженсі Київ» та корпоративні правила поведінки його працівників вивчали студенти 12 листопада 2019

У пошуку творчих, умотивованих вступників

Тривають презентативно-профорієнтаційні зустрічі зі старшокурсниками фахових коледжів НУХТ, ініційовані фахівцями Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності спільно з Приймальною комісією університету. Сьогоднішня аудиторія – викладачі й студенти випускових груп Львівського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу НУХТ і ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У пошуку творчих, умотивованих вступників 10 січня 2025