Н У Х Т

Першокурсники дискутують про харчування різних груп населення

10 травня 2022

Першокурсники дискутують про харчування різних груп населення

5 травня 2022 року на кафедрі готельно-ресторанної справи відбулося відкрите онлайн-заняття асистента кафедри Артема Ущаповського з дисципліни «Основи нутриціології» для здобувачів вищої освіти першого курсу освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа».

На занятті були присутні в.о. завідувача кафедри готельно-ресторанної справи Лариса Шаран та викладачі кафедри.

Практичне заняття було присвячене особливостям харчування різних груп населення. Незважаючи на військовий стан і ситуацію в Україні, відкрите онлайн-заняття відвідали понад 90% здобувачів освіти.

Під час заняття викладач ознайомив здобувачів освіти з концепціями харчування: раціональним, збалансованим, спеціальним, функціональним, лікувально-профілактичним і дієтичним. Також обговорили питання особливостей харчування різних груп населення: дітей і підлітків, школярів, спортсменів, здобувачів вищої освіти, військовослужбовців та інших категорій. Заняття відбувалося з використанням мультимедійної презентації, у форматі дискусії, активними учасниками якої були першокурсники.

 Колеги відзначили, що практичне заняття було проведене на високому науково-теоретичному та методологічному рівні. Після його завершення, вони побажали Артему Ущаповському подальших успіхів у науково-педагогічній діяльності, а першокурсникам – успіху під час складання літньої заліково-екзаменаційної сесії.

Опублікований: 10-05-2022
Читайте також:
Талантами багаті у Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ

Стало прекрасною традицією міста Сміла проводити фестиваль-конкурс «Сузір’я талантів багатодітної родини». Цього року Смілянський коледж харчових технологій НУХТ представляла плеяда талановитої молоді. Приємно відзначити, що всі учасники стали переможцями у своїй номінації . Найкращими стали: - у номінації«Вокальне мистецтво»: 1 місце - Іван Те...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Талантами багаті у Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ 21 червня 2018

На кафедрі біотехнології і мікробіології вперше відбулася міжнародна науково-практична інтернет-конференція

Починаючи з першого набору студентів за новітньою спеціальністю «Технологія мікробіологічних та вітамінних виробництв» у 1966 році в Київському технологічному інституті харчової промисловості (нині – Національний університет харчових технологій), розпочалася історія інженерної біотехнологічної освіти в Україні. Сьогодні ця спеціальність має назву «...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На кафедрі біотехнології і мікробіології вперше відбулася міжнародна науково-практична інтернет-конференція 10 січня 2017

Воркшоп від PwС для здобувачів-обліковців і фінансистів

Кафедра обліку і аудиту та кафедра фінансів продовжують добру традицію щодо проведення практичних воркшопів у онлайн-форматі. 4 квітня 2024 року відбувся захоплюючий практичний воркшоп від компанії PwC на тему «ПДВ. Акцизний податок. Мито». Його провели висококваліфіковані фахівці компанії PwС менеджери Юлія Шишко і Богдан Топольський та консульта...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Воркшоп від PwС для здобувачів-обліковців і фінансистів 05 квітня 2024

Випускний вечір факультету біотехнології та екологічного контролю-2024

15 березня 2024 р. у актовій залі університету відбулась ще одна щаслива, але в той же час трохи сумна подія – вручення дипломів магістрам факультету біотехнології та екологічного контролю. На свято завітали адміністрація деканату, викладачі факультету, друзі та батьки випускників. Зі щирими напутніми словами до випускників звернулася деканка фак...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Випускний вечір факультету біотехнології та екологічного контролю-2024 19 березня 2024