Н У Х Т

Переддипломна практика здобувачів кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів в умовах карантину

21 квітня 2020

Переддипломна практика здобувачів кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів в умовах карантину

На виконання рішення вченої ради університету від 17 березня 2020 року переддипломна практика здобувачів груп ТХ-4-5, ТХ-4-4 і ТХ-4-14ск проходить на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів. У зв'язку з цим, рішенням кафедри викладачі внесли зміни до змісту звіту.

Для кращого розуміння сутності змін, для вирішення багатьох питань, що виникають у здобувачів, колектив кафедри 17 квітня організовував консультацію в online-режимі, у вигляді відео-конференції. Використовуючи платформу ZOOM, викладачі роз’яснили нові підходи до переддипломної практики, обговорили ресурси, залучені до виконання поставлених завдань.

У конференції взяли участь 23 здобувачі, які задали питання щодо пошуку необхідної інформації, формату її представлення та аналізу, порядку захисту звіту та критеріїв його оцінювання.

Сподіваємося, що всі здобувачі після практичної підготовки успішно звітуватимуть перед кафедрою і зможуть використати набутий матеріал для майбутнього дипломного проектування. Бажаємо всім успіхів і здоров’я!

Опублікований: 21-04-2020
Читайте також:
Онлайн-лекція для другокурсників-харчовиків від фахівців кафедри біотехнології і мікробіології

Сьогодні професія технолога харчових виробництв є однією з найбільш затребуваних на ринку праці. Адже люди споживають їжу щодня, а якісні продукти харчування та напої є одними з основних факторів, які впливають на здоров’я та самопочуття людини. Саме з їжею організм отримує необхідну кількість поживних речовин, мікроелементів і вітамінів, необхідни...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Онлайн-лекція для другокурсників-харчовиків від фахівців кафедри біотехнології і мікробіології 08 травня 2020

Науковці НУХТ долучилися до другого та третього інформаційних днів Програми Еразмус+

20 та 21 грудня продовжилися інформаційні дні програми Еразмус+, учасниками яких були й науковці нашого університету. 20 грудня відбувся інформаційний день Еразмус+ у сфері освіти, 21-го –інформаційний день для представників відділів міжнародної співпраці ЗВО України – виконавців проєктів з міжнародної академічної мобільності Програми ЄС Еразмус+....

ЧИТАТИ ДАЛІ

Науковці НУХТ долучилися до другого та третього інформаційних днів Програми Еразмус+ 22 грудня 2023

Почесною грамотою голови Голосіївської РДА відзначена голова студради факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

Міжнародний день студента – улюблене свято студентів, напевно, ще й тому, що як і на кожне свято, у цей день вони отримують подарунки і нагороди. І хоч цьогорічний День студента відзначався з певними обмеженнями, без подарунків наші найактивніші й найкращі здобувачі не лишилися. Зокрема, Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація не...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Почесною грамотою голови Голосіївської РДА відзначена голова студради факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу 20 листопада 2020

У Навчально-науковому інженерно-технічному інституті ім. акад. І.С. Гулого відбулася звітно-виборча конференція профспілки

В університеті триває звітно-виборча кампанія профспілки й наразі відбуваються звітно-виборчі конференції у структурних підрозділах. У Навчально-науковому інженерно-технічному інституті ім. акад. І.С. Гулого вона відбулася 2 жовтня.  Всього в інституті 82 члени профспілки. Кожна із шести кафедр підрозділу надала протоколи зборів з обрання профоргі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У Навчально-науковому інженерно-технічному інституті ім. акад. І.С. Гулого відбулася звітно-виборча конференція профспілки 16 жовтня 2024