Н У Х Т

Підведені підсумки конкурсу на Кращу академічну групу НУХТ

29 травня 2018

Підведені підсумки конкурсу на Кращу академічну групу НУХТ

В університеті завершився щорічний конкурс на Кращу академічну групу НУХТ. Традиційно конкурс проводиться у два етапи: перший полягає у визначенні кращої групи на рівні факультету чи інституту, другий – на рівні університету. Відповідно до Положення про проведення конкурсу оцінювання діяльності груп здійснюється за такими критеріями: середній навчальний бал, відвідування аудиторних занять студентами конкурсної групи, їх наукова діяльність та активна участь у культурно-громадському і спортивному житті університету. Отож, для того щоб посісти призові місця у конкурсі його учасникам мало лише гарно навчатись, необхідно жити на повну, бути всебічно та гармонійно розвиненими, сучасними студентами.

За результатами першого етапу конкурсу були визначені фіналісті – по одному від кожного факультету та інституту, окрім Навчально-наукового інституту харчових технологій. У другому етапі його представляли дві академічні групи, які при розгляді їх справ отримали близькі конкурсні бали.

При підведенні підсумків другого етапу конкурсу, комісією відзначений високий рівень учасників, їх значні досягнення у навчанні та науковій діяльності. Наприклад, група ЕК-4-11а (Навчально-науковий інститут економіки і управління) мала найвищий середній бал успішності серед всіх груп фіналістів. Серед поданих справ привертають увагу відеоролик «Наше життя», представлений групою АК-3-2 (факультет автоматизації і комп’ютерних систем), кількість екскурсій організованих і проведених куратором разом із студентами групи МЯ-3-1 (Навчально-науковий інститут харчових технологій), високі спортивні здобутки студентів ОХ-4-4 (Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. акад. І.С. Гулого), креативність і неординарність у тематиці вечорів групи ХЧ-3-1 (факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу). Особливо варто відзначити значну кількість наукових публікацій не лише у вітчизняних, а і у авторитетних закордонних виданнях студентів групи ФБТ-1-2м (факультет біотехнології та екологічного контролю), що стало вирішальним аргументом у формуванні їх загального конкурсного балу.

Вперше, за час проведення конкурсу, у якості винагороди, всім фіналістам було запропоновано взяти участь у екскурсіях на підприємства ПрАТ «Артвайнері», АТ «ВО «КОНТІ» та ПАТ «АПК-Інвест» (Донецька обл.), організованих за сприяння Благодійного фонду Бориса Колеснікова, на провідні молочні підприємства ПАТ «Житомирський маслозавод» торгівельна марка «Рудь» (м. Житомир) та на ТОВ «Люстдорф» (с. Іллінці Вінницької обл.).

Отже, цьогорічні результати конкурсу наступні:

1-е місце – академічна група ФБТ-1-2м (факультет біотехнології та екологічного контролю), староста групи – Катерина Покойовець;

2-е місце – академічна група ЕК-4-11а (Навчально-науковий інститут економіки і управління), староста групи – Яна Михайлова;

3-є місце було присуджене одразу двом групам: ХЧ-3-1 (факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу), староста групи – Олександр Голобородько та ОХ-4-4 (Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. акад. І.С.Гулого), староста групи – Максим Толпеко;

академічні групи МЯ-3-1 та МО-3-2 (Навчально-науковий інститут харчових технологій), старости груп відповідно Руслана Кущ та Артур Михалевич, а також група АК-3-2 (факультет автоматизації і комп’ютерних систем), староста групи – Сергій Яровий посіли заключні місця.

Дякуємо всім за участь у конкурсі і вітаємо переможців!

Опублікований: 29-05-2018
Читайте також:
Голова студради Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого відзначена районною адміністрацією

Напередодні Дня молоді голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Садовой зустрівся з учнями, студентами, викладачами та лідерами студентського самоврядування закладів вищої освіти Голосіївського району м. Києва. У рамках зустрічі відбулося урочисте вручення відзнак здобувачам освіти за внесок у розвиток молодіжного...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Голова студради Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого відзначена районною адміністрацією 29 червня 2021

Перспективна сировина для дієтичного харчування

14 березня 2024 р. у діджитал-просторі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції відбулася гостьова лекція «Їжа для життя: перспективна сировина та інноваційні процеси» провідної наукової співробітниці Інституту продовольчих ресурсів НААН України, заступниці завідувача відділу технології цукру, цукровмісних продуктів та інгредієнтів, д...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Перспективна сировина для дієтичного харчування 15 березня 2024

Неймовірні лабораторні роботи в Навчально-науковому інституті харчових технологій

Навчальний рік тільки розпочався, а здобувачі кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів уже активно занурилися у навчальний процес. Що може бути цікавішим, ніж на практиці втілити те, що вивчив у теорії? Звичайно ж, власноруч виготовити виріб! Тим більше, що до послуг здобувачів сучасна лабораторія, обладнана фінською компанією «Ле...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Неймовірні лабораторні роботи в Навчально-науковому інституті харчових технологій 08 вересня 2020

Академік IUFoST відвідав університет і прочитав лекцію студентам

19 березня наш університет приймав чергового поважного гостя – до НУХТ завітав професор Октавіо Паредес-Лопез – найвідоміший у світі експерт з харчової біотехнології і нутріцевтики, який має майже 200 публікацій з цитованістю 10750 та h-індексом 50. Свого часу професор Паредес-Лопез був президентом Мексиканської академії наук, він – засновник і ака...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Академік IUFoST відвідав університет і прочитав лекцію студентам 19 березня 2019