Н У Х Т

Підписано договір про співпрацю з Українсько-Китайським центром розвитку культури та освіти

14 лютого 2018

Підписано договір про співпрацю з Українсько-Китайським центром розвитку культури та освіти

13 лютого 2018 року ректор університету, професор Анатолій Українець і генеральний директор Українсько-Китайського центру розвитку культури та освіти Вей Лімін підписали Договір про співпрацю з метою розвитку та розширення міжнародного співробітництва.

Співпраця з Центром відкриває можливість для університету налагодити співпрацю з університетами Китаю, а для Центру - це розширення зв’язків в Україні. Так само це співробітництво дозволяє започатковувати проекти, корисні для студентів і викладачів університету, які будуть втіленні в життя найближчим часом.

Опублікований: 14-02-2018
Читайте також:
ЕК у Кам’янець-Подільській філії НУХТ очолила доцентка кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів

У Кам’янець-Подільській філії НУХТ відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти заочної форми навчання освітнього ступеня «Бакалавр» зі спеціальності 181 «Харчові технології». Екзаменаційну комісію очолила доцентка кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів НУХТ Наталія Фалендиш. До складу Екзаменаційної комісії та...

ЧИТАТИ ДАЛІ

ЕК у Кам’янець-Подільській філії НУХТ очолила доцентка кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів 24 лютого 2021

Представники НУХТ успішно опановують першу сесію Програми професійного розвитку академічних менеджерів

У межах реалізації Програми професійного розвитку академічних менеджерів за ініціативи Міністерства освіти і науки України, яка реалізується Британською Радою в рамках спільного проєкту МОН та Світового банку «Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів», команда нашого університету успішно опановує першу сесію Модуля 1 «Роль університе...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Представники НУХТ успішно опановують першу сесію Програми професійного розвитку академічних менеджерів 07 квітня 2025

Thanksgiving Day на черговому засіданні Еnglish speaking club

На кафедрі ділової іноземної мови та міжнародної комунікації відбулося чергове засідання Еnglish speaking club, традиційно за участю спеціального гостя зі Сполучених Штатів Stuart Snuggs і викладача Наталії Божок. На цей раз зібрання англомовного клубу було присвячене Thanksgiving Day і мало дуже святковий настрій. Засідання проходило у форматі за...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Thanksgiving Day на черговому засіданні Еnglish speaking club 03 грудня 2018