Уже стала доброю традицією участь здобувачів та викладачів кафедри біотехнології і мікробіології у щорічному освітньому проєкті від АТ «Фармак». Цьогоріч він був присвячений темі «Комп’ютеризовані системи у фармацевтичному виробництві», а спікером виступив начальник відділу регуляторної відповідності комп’ютеризованих систем Микола Лепа.
Здобувачі освітніх ступенів «бакалавр», «магістр», «доктор філософії», а також викладачі були дуже раді знов стати учасниками цього проєкту. Їм вдалося дізнатися багато нового про основні типи та види комп’ютеризованих систем на підприємстві, їх значення та застосування у організації процесу виробництва лікарських засобів.
Майбутнім фахівцям цікаво було дізнатися про нюанси щодо нормативної документації, яка постійно вдосконалюється в результаті розвитку технологій на фармацевтичному виробництві. Також у ході лекції були озвучені вимоги до персоналу, які навички потрібно вже мати, а які можна отримати під час практики, оскільки для повноцінного розуміння розроблення комп’ютеризованих систем треба бути не просто фахівцем у виробництві фармакологічних засобів, а і мати розуміння про автоматизовані системи, яких дуже велика кількість на самому виробництві.
Наприкінці зустрічі слухачі, як завжди, мали змогу задати питання й почути аргументовані відповіді про перспективи розвитку компанії, нові напрямки її виходу на міжнародну арену, співпрацю з міжнародними виробництвами.
Наші учасники відзначили, що такі проєкти для здобувачів є досить актуальними, оскільки показують зацікавленість компанії у молодих кадрах, що дає впевненість у завтрашньому дні.
Колектив кафедри біотехнології і мікробіології разом зі здобувачами щиро вдячні співробітникам АТ «Фармак» за надану можливість вкотре стати учасниками освітнього проекту #Farmak_Lab!