Н У Х Т

Open day BTEC

17 лютого 2025

Open day BTEC

14 лютого 2025 року на факультеті біотехнології та екологічного контролю відбувся OPEN DAY BTEC, під час якого абітурієнти 2025 року, учні старших класів та їхніх батьки ознайомилися з бакалаврськими освітніми програмами, за якими на факультеті здійснюється підготовка, – «Екологія та екоменеджмент», «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна», «Фізична рекреація та оздоровлення людини».

Представники випускових кафедр надали актуальну інформацію про родзинки спеціальностей факультету. Відвідувачі дізналися про переваги та унікальність кожної освітньої програми, про всі можливості здобуття вищої освіти на факультеті та подальші перспективи кар’єрної реалізації для випускників. Важливою частиною заходу стали презентації від усіх спікерів.

Декантеса факультету Наталія Грегірчак переконливо аргументувала, чому варто обрати для навчання НУХТ, і зокрема факультет біотехнології та екологічного контролю.

Також під час заходу був анонсований графік проведення НМТ-2025 й надана інформація щодо майбутньої вступної кампанії. Усі присутні дізналися про підготовчі курси університету до складання НМТ і про всеукраїнські олімпіади НУХТ для старшокласників. Наприкінці зустрічі гості отримали відповіді на запитання щодо навчання та студентського життя.

Колектив факультету вдячний усім, хто приєднався до заходу, і сподівається побачити відвідувачів серед студентів нашого вишу! Приєднуйтеся до дружної команди факультету біотехнології та екологічного контролю НУХТ!

Опублікований: 17-02-2025
Читайте також:
Затверджено обсяг держзамовлення для НУХТ на підготовку фахівців у 2020 році

Міністерством освіти і науки України погоджені максимальні обсяги та кваліфікаційний мінімум державного замовлення на прийом у 2020 році до Національного університету харчових технологій для відкритих конкурсних пропозицій, що створені для вступників на основі повної загальної середньої освіти. Окрім цього, затверджена кількість осіб, які зможе пр...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Затверджено обсяг держзамовлення для НУХТ на підготовку фахівців у 2020 році 28 липня 2020

До освітнього проекту #Farmak_Lab долучилися магістри-хімтехнологи і біотехнологи

Студенти ОС «магістр» спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» та 162 «Біотехнології та біоінженерія» разом із доцентом кафедри технології жирів, хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів Наталією Сабадаш відвідали ПАТ «Фармак» у рамках освітнього проекту #Farmak_Lab. Проект вже втретє завойовує серця молоді, тим що да...

ЧИТАТИ ДАЛІ

До освітнього проекту #Farmak_Lab долучилися магістри-хімтехнологи і біотехнологи 26 березня 2019

Семінар для гарантів освітніх програм провели фахівці Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету

Надання якісних освітніх послуг – головний пріоритет колективу нашого університету. Наші фахівці невпинно працюють над розробленням нових інноваційних освітніх програм і вдосконаленням уже існуючих. Тримати руку, як то кажуть, на пульсі всіх викликів, вчасно здійснювати необхідні кроки для формування освітньої траєкторії наших здобувачів викладацьк...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Семінар для гарантів освітніх програм провели фахівці Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету 02 квітня 2021

Онлайн-лекція у рамках проєкту Модуль Жана Моне відбулася на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів

8 грудня 2020 р. на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбулася гостьова онлайн-лекція «Geneticallymodifiedorganismsinfoodproduction» докторки наук, професорки біомедичних наук IlonaMiceikienė (Lithuania). Лекція була прочитана для здобувачів освітнього ступеня «Магістр», освітніх програм «Технології хліба, кондитерських, ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Онлайн-лекція у рамках проєкту Модуль Жана Моне відбулася на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів 09 грудня 2020