Н У Х Т

Обрати вірний шлях випускникам бакалаврату допомагають стейкхолдери

05 травня 2022

Обрати вірний шлях випускникам бакалаврату допомагають стейкхолдери

Наші здобувачі-четвертокурсники зараз постають перед непростим вибором: що робити далі, після закінчення навчання у бакалавраті, – йти працювати чи продовжувати студентське життя. Цей вибір не такий вже і простий, особливо зважаючи на дуже складні реалії нашого воєнного сьогодення. Зазвичай на прийняття рішення у цьому питанні суттєво впливають стереотипи, які залишилися з минулих часів або нещодавно виникли. Допомогти розібратися у ситуації, окреслити всі перспективи навчання в магістратурі справді можуть ті, хто вже пройшов цей шлях.

Тому на кафедрі біотехнології і мікробіології була організована онлайн-зустріч зі здобувачами-біотехнологами 4 курсу, на яку завітали стейкхолдери – випускники магістратури кафедри різних років.

Головний спікер, випускник 2003 року, одного з перших випусків магістратури, а нині директор маркетингу та продаж корпоративних брендів фармацевтичної компанії «Дарниця» Роман Шкотов поділився своїми спогадами про роки навчання в магістратурі, де навчався, до речі, разом із нинішнім завідувачем кафедри біотехнології і мікробіології Віктором Стабніковим. Роман згадав, наскільки відрізнялось навчання у магістратурі порівняно з бакалавратом і наскільки серйознішою і цікавішою була робота над магістерською. Він також наголосив на різниці у можливому подальшому працевлаштуванні випускників бакалаврату і магістратури.

Зоя Олексієнко, випускниця магістратури 2012 року, також зазначила, що навчання в магістратурі – це гарний трамплін для майбутньої кар'єри. Зоя закінчила магістратуру за спеціалізацією «Екологічна біотехнологія та біоенерегетика», але першим місцем її роботи була мікробіологічна лабораторія харчового підприємства, яку вона, фактично «з нуля» організовувала, бо мала для цього необхідні знання і навички. Потім працювала на фармацевтичному підприємстві мікробіологом. Після цього, набувши практичного досвіду, працювала на біотехнологічному підприємстві, яке займається випуском іммунобіологічної продукції – ветеринарних вакцин, далі займалася дистрибуцією високотехнологічних систем мікробіологічного моніторингу санітарного стану харчових і фармацевтичних підприємств. Отримана освіта і різноплановий практичний досвід, а також глибокі знання англійської мови дали можливість займатися висококваліфікованим фаховим перекладом. Нині Зоя працює у сфері клінічних випробувань лікарських засобів, обіймаючи посаду координаторки із супроводу проєктів міжнародної компанії IQVIA.

Радо відгукнувся на пропозицію зустрітися з четвертокурсниками випускник магістратури 2018 року, а нині експерт з навчання та розвитку персоналу групи з дистанційного навчання Корпоративного Університету Корпорації «Артеріум» Ігор Ключка. Він конкретними прикладами довів, наскільки важливо навчатися у магістратурі і отримати диплом магістра кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ.

Цікавим видався досвід і зовсім «новоспеченої» магістерки кафедри Софії Цапко, яка завершила навчання лише цього року, але вже майже рік обіймає посаду фахівця відділу аудитів сектору кваліфікації постачальників Департаменту управління якістю АТ «Фармак». Саме від Софії здобувачі почули поради, як раціонально і водночас цікаво використати час навчання у магістратурі: про наукові конференції, участь у Хакатоні та школі-конференції молодих науковців «Фармак», після яких робота «сама знайшла» Софію, про перемогу у конкурсі резюме.

Наприкінці зустрічі майбутні вступники до магістратури активно ставили питання, які їх хвилювали, а спікери давали на них авторитетні відповіді, за що викладацький колектив кафедри їм щиро вдячний.

Радіємо, що за таких важких умов воєнного часу у нашої молоді є неабияке бажання навчатися, адже це – ще одне свідчення того, що наша країна обов’язково переможе. Все буде Україна!

Опублікований: 05-05-2022
Читайте також:
Тарас Шевченко для України і в Україні житиме вічно!

Протягом тижня викладачі кафедри гуманітарних дисциплін провели низку заходів, присвячених дню народження духовного батька української нації Тараса Шевченка. Здобувачі мали змогу ознайомитися зі сторінками життя славетного митця, із тим, що «Кобзаря зробило Кобзарем». Професорка Надія Левицька підкреслила, що зважаючи на доленосні та буремні події...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Тарас Шевченко для України і в Україні житиме вічно! 12 березня 2021

Не навчанням єдиним...

25 березня 2026 року відбулася ХХІ Універсіада міста Києва з настільного тенісу, яка зібрала найкращих студентів столиці. Наш університет був представлений на цих змаганнях одразу двома командами, які продемонстрували високий рівень підготовки, волю до перемоги та справжній командний дух. До складу команд увійшли Максим Шостак, Максим Савенко, Ана...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Не навчанням єдиним... 27 березня 2026

Стейкхолдери підтверджують актуальність магістерських досліджень

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбулися захисти магістерських кваліфікаційних робіт здобувачів денної та заочної форм здобуття освіти, які навчалися за освітньо-професійною програмою «Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів». Роботу Екзаменаційних комісій очолив стейкхолдер, голова О...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Стейкхолдери підтверджують актуальність магістерських досліджень 30 грудня 2025

Практичне заняття з основ гостинності для вступників на базі п’ятизіркового готелю «Fairmont Grand Hotel Kyiv» від кафедри готельно-ресторанної справи

Кафедра готельно-ресторанної справи організувала практичне заняття з основ гостинності для школярів. У рамках профорієнтаційної роботи старші викладачі кафедри Олена Блощинська та Олена Тищенко і доцент кафедри Тетяна Сильчук відвідали з учнями 11 класів гімназії №59 імені О.М. Бойченка 5* готель «Fairmont Grand Hotel Kyiv», розташований у центрі і...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Практичне заняття з основ гостинності для вступників на базі п’ятизіркового готелю «Fairmont Grand Hotel Kyiv» від кафедри готельно-ресторанної справи 25 лютого 2019