Н У Х Т

Науковий фаховий семінар аспіранта на кафедрі електропостачання і енергоменеджменту

30 травня 2024

Науковий фаховий семінар аспіранта на кафедрі електропостачання і енергоменеджменту

26 травня на кафедрі електропостачання і енергоменеджменту відбувся науковий фаховий семінар здобувача ступеня доктора філософії за освітньо-науковою програмою «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Володимира Романюка.

Аспірант представив дисертаційну роботу «Підвищення надійності та ефективності систем електропостачання шляхом використання автоматизованих систем керування та електротехнічних пристроїв на основі новітніх матеріалів» (науковий керівник – к.т.н., професор кафедри електропостачання і енергоменеджменту Володимир Шестеренко).

До семінару долучилися науковці кафедри автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління – к.т.н, доцент Віктор Сідлецький, завідувач кафедри, к.т.н, доцент Ярослав Смітюх і д.т.н., професорка Наталія Луцька.

У дисертації вирішена актуальна задача тенденції використання розподілених джерел енергії та накопичувачів ЕЕ і цифровізації всіх галузей економіки, що обумовлює перехід до інтелектуальних електромереж, які характеризуються високою надійністю, стійкістю до відмов і адаптивністю. Це обумовлює комплексне впровадження сучасних цифрових рішень і використання новітніх матеріалів для підвищення надійності елементів систем електрозабезпечення, направлених на створення енерго-інформаційної інфраструктури, що забезпечує оперативне керування режимами системи електрозабезпечення та ефективний контроль технічного стану (ТС) електротехнічного обладнання (ЕО) систем електропостачання (СЕП) за критеріями максимальної енергоефективності та мінімізації аварійних ситуацій. Таким чином, підвищення енергоефективності та надійності СЕП промислових і цивільних об’єктів, зокрема з ВДЕ та НЕ, шляхом використання новітніх матеріалів, автоматизованого керування режимами електропостачання та інтелектуальної системи оцінювання і прогнозування ТС ЕО є актуальною науково-технічною задачею.

Позитивні відгуки на представлену дисертаційну роботу дали рецензенти – доцентка кафедри електропостачання і енергоменеджменту Юлія Куєвда та завідувач кафедри Сергій Балюта.

Усі присутні на науковому семінарі одноголосно висловили думку, що представлена робота має наукову новизну, теоретичне та практичне значення і рекомендували її до захисту у разовій спеціалізованій вченій раді.

Колектив кафедри електропостачання і енергоменеджменту побажав науковцю успішного захисту дисертаційної роботи та здобуття наукового ступеня доктора філософії.

Опублікований: 30-05-2024
Читайте також:
Удосконалено порядок розподілу видатків державного бюджету між закладами вищої освіти

Для підготовки здобувачів вищої освіти за державним замовленням Уряд вдосконалив порядок розподілу видатків державного бюджету на освіту між закладами вищої освіти. Відповідні зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 р.№1146 «Про розподіл видатків державного бюджету між закладами вищої освіти на основі показників їх освітньо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Удосконалено порядок розподілу видатків державного бюджету між закладами вищої освіти 12 липня 2021

Науковці НУХТ долучилися до другого та третього інформаційних днів Програми Еразмус+

20 та 21 грудня продовжилися інформаційні дні програми Еразмус+, учасниками яких були й науковці нашого університету. 20 грудня відбувся інформаційний день Еразмус+ у сфері освіти, 21-го –інформаційний день для представників відділів міжнародної співпраці ЗВО України – виконавців проєктів з міжнародної академічної мобільності Програми ЄС Еразмус+....

ЧИТАТИ ДАЛІ

Науковці НУХТ долучилися до другого та третього інформаційних днів Програми Еразмус+ 22 грудня 2023

Діємо для розвитку STEM-освіти!

Викладачами кафедри мехатроніки та пакувальної техніки у рамках підтримки STEM-освіти була організована пізнавальна екскурсія для ліцеїстів на ТОВ «КАМОЦЦІ Україна» – провідне підприємство, що впроваджує інноваційні рішення у сфері промислової пневмоавтоматики та автоматизованих систем. Під час візиту учні мали унікальну можливість на власні очі п...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Діємо для розвитку STEM-освіти! 16 червня 2026

Студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» навчилися готувати шоколадні цукерки

Напередодні травневих свят асистентам кафедри готельно-ресторанної справи Олені Блощинській та Олексію Собіну разом зі студентами спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» групи ГС-1-3 випала нагода стати учасниками майстер-класу з приготування шоколадних цукерок. У рамках майстер-класу, який відбувся в умовах закладу ресторанного господарства...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» навчилися готувати шоколадні цукерки 07 травня 2018