Н У Х Т

Науковий фаховий семінар аспіранта на кафедрі електропостачання і енергоменеджменту

30 травня 2024

Науковий фаховий семінар аспіранта на кафедрі електропостачання і енергоменеджменту

26 травня на кафедрі електропостачання і енергоменеджменту відбувся науковий фаховий семінар здобувача ступеня доктора філософії за освітньо-науковою програмою «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Володимира Романюка.

Аспірант представив дисертаційну роботу «Підвищення надійності та ефективності систем електропостачання шляхом використання автоматизованих систем керування та електротехнічних пристроїв на основі новітніх матеріалів» (науковий керівник – к.т.н., професор кафедри електропостачання і енергоменеджменту Володимир Шестеренко).

До семінару долучилися науковці кафедри автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління – к.т.н, доцент Віктор Сідлецький, завідувач кафедри, к.т.н, доцент Ярослав Смітюх і д.т.н., професорка Наталія Луцька.

У дисертації вирішена актуальна задача тенденції використання розподілених джерел енергії та накопичувачів ЕЕ і цифровізації всіх галузей економіки, що обумовлює перехід до інтелектуальних електромереж, які характеризуються високою надійністю, стійкістю до відмов і адаптивністю. Це обумовлює комплексне впровадження сучасних цифрових рішень і використання новітніх матеріалів для підвищення надійності елементів систем електрозабезпечення, направлених на створення енерго-інформаційної інфраструктури, що забезпечує оперативне керування режимами системи електрозабезпечення та ефективний контроль технічного стану (ТС) електротехнічного обладнання (ЕО) систем електропостачання (СЕП) за критеріями максимальної енергоефективності та мінімізації аварійних ситуацій. Таким чином, підвищення енергоефективності та надійності СЕП промислових і цивільних об’єктів, зокрема з ВДЕ та НЕ, шляхом використання новітніх матеріалів, автоматизованого керування режимами електропостачання та інтелектуальної системи оцінювання і прогнозування ТС ЕО є актуальною науково-технічною задачею.

Позитивні відгуки на представлену дисертаційну роботу дали рецензенти – доцентка кафедри електропостачання і енергоменеджменту Юлія Куєвда та завідувач кафедри Сергій Балюта.

Усі присутні на науковому семінарі одноголосно висловили думку, що представлена робота має наукову новизну, теоретичне та практичне значення і рекомендували її до захисту у разовій спеціалізованій вченій раді.

Колектив кафедри електропостачання і енергоменеджменту побажав науковцю успішного захисту дисертаційної роботи та здобуття наукового ступеня доктора філософії.

Опублікований: 30-05-2024
Читайте також:
Навчально-виробниче заняття від фахівців компанії «Укрлендфармінг» на кафедрі технології зберігання і переробки зерна

8 травня на кафедрі технології зберігання і переробки зерна відбулося навчально-виробниче заняття, яке провели фахівці компанії «Укрлендфармінг» – одного з найбільших агрохолдингів України за обсягом земельного банку, який входить до ТОП-5 за обсягом експорту. У ході заняття від директора по персоналу Наталії Романенко студенти дізналися про тренд...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Навчально-виробниче заняття від фахівців компанії «Укрлендфармінг» на кафедрі технології зберігання і переробки зерна 08 травня 2019

Як молоді науковці-біотехнологи честь кафедри відстоювали

Активну участь у VIIІ Міжнародній науково-технічній конференції «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті євроінтеграції», присвяченій 135-річчю Національного університету харчових технологій, взяли науковці кафедри біотехнології і мікробіології. У матеріалах конференції опубліковані 14 тез доповідей, авторами я...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Як молоді науковці-біотехнологи честь кафедри відстоювали 07 листопада 2019

Мальовничими куточками столиці насолодилися першокурсники-хімтехнологи

По-справжньому літній день, яскраві краєвиди дніпровських схилів, архітектура Маріїнського палацу зі старовинними фонтанами та Замку на горі (Київський академічний театр ляльок) справили незабутні враження на здобувачів першого курсу, що навчаються за освітньою програмою «Хімічні технології та інженерія». Першокурсники разом із наставницями академ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Мальовничими куточками столиці насолодилися першокурсники-хімтехнологи 20 вересня 2021

НУХТ – володар Кубку України з пляжного футболу серед ЗВО

З 23 по 26 червня у місті Чорноморськ (Одеська область) відбувся фінал Кубку України з пляжного футболу серед жіночих і чоловічих команд студентів закладів вищої освіти. У запеклій боротьбі перемогу і Кубок України з пляжного футболу серед чоловічих команд студентів ЗВО вибороли наші студенти. Перший ігровий день для нашої команди видався важким,...

ЧИТАТИ ДАЛІ

НУХТ – володар Кубку України з пляжного футболу серед ЗВО 29 червня 2021