Н У Х Т

Викладачі НУХТ ніколи не зупиняються на досягнутому

20 квітня 2019

Викладачі НУХТ ніколи не зупиняються на досягнутому

Постійне навчання, саморозвиток, мотивація та підвищення професіоналізму й компетентності педагога є важливою складовою успіху кожного навчального закладу. 18-19 квітня 2019 року доцент кафедри економіки і права Оксана Відоменко пройшла підвищення кваліфікації у формі тренінгу «Гейміфікація у процесі викладання просторових дисциплін», який проводила кафедра регіоналістики і туризму КНЕУ.

У ході тренінгу розглядалися багато важливих питань сьогодення у розрізі регіонального розвитку. Найбільш актуальними та цікавими були дискусії учасників «Хто Ви: раціоналіст, ідеаліст, спойлер, Homo Ludens чи ентузіаст? Які ваші особистісні цінності? А які регіональні чи державні цінності? Чи будете Ви жертвувати власним доходом заради розвитку регіону, науки, культури, мистецтва, освіти?».

Наш викладач отримала неймовірні враження від економічної гри. Багато колег-учасників із різних вишів України ділилися своїм баченням та висловлювали думки щодо сучасних реалій господарювання регіонів: переваги, недоліки, пріоритети, проблеми тощо. Цей досвід неабияк стимулює до вивчення нових і поглиблення існуючих знань по навчальній дисципліні «Регіональна економіка», розширює бачення та спрямовує до використання нових методів навчання і викладання студентам.

Потрібно не припиняти розвиватися, наші викладачі це розуміють й відкриті до нового завжди.

Опублікований: 20-04-2019
Читайте також:
Викладач кафедри готельно-ресторанної справи організувала майстер-клас для учнів київської гімназії

Викладач кафедри готельно-ресторанної справи, доцент Тетяна Сильчук організувала майстер-клас зі складання серветок для учнів у рамках святкування Дня гімназії № 59 ім. О. М. Бойченка м. Києва. Допомагали викладачу студентка спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Олександра Марусяк (група ГС-2-8) з першокурсницями Анною Кім, Яною Бородавко, Юлі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладач кафедри готельно-ресторанної справи організувала майстер-клас для учнів київської гімназії 07 травня 2018

Тиждень академічної доброчесності на кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки

Питання етики є завжди актуальним у будь-якому контексті, а питання наукової етики тим більше з огляду на прагнення України інтегруватись у європейський і світовий освітній та науковий простори. Важливими для України є кроки на шляху до академічної доброчесності. У рамках Всеукраїнського тижня академічної доброчесності 11 жовтня на кафедрі мехатро...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Тиждень академічної доброчесності на кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки 12 жовтня 2022

Захисти магістерських робіт на кафедрі електропостачання і енергоменеджменту

22 лютого на кафедрі електропостачання і енергоменеджменту відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт за спеціальністю141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», освітньо-професійною програмою «Електротехнічні системи електроспоживання», денної та заочною формою навчання. Очолив екзаменаційну комісію доктор технічних наук,...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Захисти магістерських робіт на кафедрі електропостачання і енергоменеджменту 22 лютого 2023

Чи варто оцінювати ризики вирішували здобувачі-біотехнологи

Для ефективного прийняття управлінського рішення необхідно проаналізувати ризик, який його супроводжує. Але це не так легко, як може здатися на перший погляд. Тому здобувачі-біотехноги 4 року навчання залюбки скористалися можливістю стати учасниками майстер-класу «Аналіз ризиків у прийнятті рішень». Досвідом із аудиторією ділилася спікерка LLC TRIG...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Чи варто оцінювати ризики вирішували здобувачі-біотехнологи 04 грудня 2020