Н У Х Т

Наш новий партнер – Асоціація Рестораторів та Готельєрів м. Дніпра

07 квітня 2023

Наш новий партнер – Асоціація Рестораторів та Готельєрів м. Дніпра

У квітні 2023 року за ініціативи ректора Олександра Шевченка та головчині ГО «Асоціація Рестораторів та Готельєрів м. Дніпро» Олени Булах укладено Меморандум про співробітництво у галузі науки і освіти, з метою подальшого розвитку науково-дослідної роботи. Сторони також запланували співпрацю у галузі навчально-методичної, науково-практичної та освітянської діяльності з підготовки фахівців, а також підвищення кваліфікації наукових і педагогічних кадрів для задоволення потреб розвитку науки та освіти.

Окрім Меморандуму підписано Договори про співробітництво, що підтверджують наміри сторін встановлювати та розвивати співпрацю з метою реалізації освітніх, наукових, гастрономічних, кулінарних, спортивних, культурних, дитячих, молодіжних, економічних, екологічних, соціальних, у тому числі міжнародних проєктів.

Підготовкою Меморандуму зі сторони НУХТ займалися: заступниця проректора з правових питань Олена Негода, деканка факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка Віта Цирульнікова, завідувачка кафедри готельно-ресторанної справи Лариса Шаран, завідувачка кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Олександра Нєміріч, професор цієї ж кафедри Олег Кузьмін.

Зі сторони ГО «Асоціація Рестораторів та Готельєрів м. Дніпро» над Меморандумом працювала Олена Булах.

Вітаємо наших колег із успішною співпрацею!

Опублікований: 07-04-2023
Читайте також:
Фестиваль пасок у Сумському фаховому коледжі НУХТ

На цикловій комісії харчових технологій Сумського фахового коледжу НУХТ відбувся конкурс професійної майстерності «Фестиваль пасок-2024» серед здобувачів освіти спеціальності 181 «Харчові технології». Усі учасники виготовили і презентували неймовірно гарні та якісно спечені паски. Тому визначити переможців членам журі, що працювало у складі в.о. д...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Фестиваль пасок у Сумському фаховому коледжі НУХТ 03 травня 2024

Триває активна профорієнтаційна робота

Колективи кафедри мехатроніки та пакувальної техніки Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого та кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Навчально-наукового інституту харчових технологій організували спільну профорієнтаційну зустріч із майбутніми вступниками. Викладачі познайомили учнів зі структу...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Триває активна профорієнтаційна робота 30 жовтня 2023

Університет взяв участь в Українсько-Баварській конференції з програм подвійних дипломів

4-5 травня в Регенсбурзі (Німеччина) у гібридному форматі відбулась українсько-баварська конференція з програм подвійних дипломів, у якій взяли участь: Генеральний консул України в Мюнхені Юрій Ярмілко, заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко, державна міністерка з європейських і міжнародних справ Баварської державної канцелярії М...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Університет взяв участь в Українсько-Баварській конференції з програм подвійних дипломів 10 травня 2023

Спільно з фахівцями Ічнянського молочноконсервного комбінату презентували гімназистам університет викладачі НУХТ

Співробітники університету, заступник директора Навчально-наукового інституту харчових технологій, доцент Анастасія Пухляк, доцент кафедри технології молока і молочних продуктів Тетяна Осьмак і доцент кафедри автоматизації та комп’ютерних технологій систем управління Віктор Сідлецький за підтримки Ічнянського молочноконсервного комбінату відвідали ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Спільно з фахівцями Ічнянського молочноконсервного комбінату презентували гімназистам університет викладачі НУХТ 24 грудня 2019