Н У Х Т

Мандрівка у мікросвіт

20 травня 2022

Мандрівка у мікросвіт

Повномасштабна війна в Україні внесла суттєві корективи у налагодження й підтримку комунікації між абітурієнтами та закладами освіти по всій країні. Але навіть у таких складних умовах викладачі кафедри біотехнології і мікробіології продовжують тримати зв'язок зі здобувачами освіти і абітурієнтами та поширювати знання. 

Тому, 18 травня відбувся нетрадиційний та абсолютно новий і цікавий захід як для кафедри, так і для університету під назвою «Біологічний тренінг 2022. Мандрівка у мікросвіт», метою якого було не лише пригадати і поглибити отриманні раніше в школі знання з біології, але й збагатитися абсолютно новою інформацією щодо такого сучасного напрямку підготовки як «Біотехнологія». Тренеркою-лекторкою на зустрічі виступила доцентка кафедри, к.т.н. Вікторія Красінько. Також до зустрічі доєдналися деканка факультету біотехнології та екологічного контролю Наталія Грегірчак, доцентка кафедри, к.т.н., Світлана Тетеріна та асистент кафедри Віктор Удимович. А що стосується відвідувачів заходу, то їх географія була доволі широкою, адже були представники Києва (заклади середньої освіти №63, 90 і 170, дистанційна школа «Оптіма», Технічний ліцей м. Києва, ліцей «Еко», ліцей №293 та ін.), Харківщини (Гімназія №47), Київщини, Донеччини, Вінниччини та інших регіонів нашої мальовничої Батьківщини.

На початку зустрічі всіх присутніх привітала Наталія Грегірчак, побажала здоров’я, любові та надії й найшвидшого закінчення війни та возз`єднання України, проінформувала що вже 21 травня відбудеться День відкритих дверей НУХТ, вся актуальна інформація завжди розміщується на сайтах кафедри та університету, а також, що кожен абітурієнт може зареєструватися на безкоштовні курси підготовки до НМТ 2022 року.     

Далі слово взяла Вікторія Красінько, яка розпочала лекторій з поняття «Життя» та рівнів організації життя на нашій планеті. Наступним пунктом зустрічі було ознайомлення з молекулярним складом клітини, як основи життя, та хімічним складом клітин із подальшою деталізацією та описом органічних сполук – вуглеводів, білків, ліпідів, нуклеїнових кислот. Для того щоб слухачам було цікавіше та корисніше, пані Вікторія розробила тренувально-розважальні тести, до вирішення яких доєдналася вся аудиторія присутніх.

Клітинний же рівень організації життя був продемонстрований на відео з-під мікроскопа для більш наочного розуміння розмови, оскільки безпосередньо в лабораторії це наразі зробити не можливо.

Насамкінець зустрічі пані Вікторія чудово розповіла, що глибокі знання клітинного рівня організації життя можна використовувати для розвитку такого сучасного напрямку науки і техніки як біотехнологія, котра вирішує безліч питань у сфері медицини і охорони здоров’я, харчування, екології, сільського господарства, і що саме на кафедрі біотехнології і мікробіології за більш ніж п’ятдесятирічну історію розвитку та вдосконалень, сформувалася прекрасна наукова та викладацька школа, що дасть змогу усім охочим отримати високі знання для успішного працевлаштування у будь-якій із наведених сфер розвитку людства.

Викладачі бажають усім учасникам тренінгу правильно визначитися з вибором майбутньої професії та сподіваються побачити усіх у лавах студентів кафедри біотехнології і мікробіології!

Опублікований: 20-05-2022
Читайте також:
Кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції чекає на вступників із київської школи №216

Асистент кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Ганна Березова відвідала спеціалізовану школу з поглибленим вивченням англійської мови № 216 (м. Київ). Ганна Березова ознайомила учнів старших класів із особливостями підготовки фахівців за спеціальністю 181 «Харчові технології» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» і «магістр»....

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції чекає на вступників із київської школи №216 02 жовтня 2019

Знання цінні тоді, коли їх можна застосувати в реальному житті

На заняттях із вибіркової дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» завжди пізнавально та цікаво. Так, на практичному занятті здобувачі першого курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» вчилися укладати резюме – візитну картку шукача роботи. Резюме – один із найефективніших інструментів пошуку роботи. Від того, наскільки гр...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Знання цінні тоді, коли їх можна застосувати в реальному житті 30 березня 2021

Викладачі університету оцінюють нові зразки вітчизняної виноробної продукції

3 лютого в Науковому Центрі «Український Інститут Вина» відбулася чергова  дегустація продукції українських виноробів. До складу професійних експертів традиційно входять фахівці кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства нашого університету – завідувач кафедри Анатолій Куц і професорка Марина Білько. Цього разу експерти оцінювали близь...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладачі університету оцінюють нові зразки вітчизняної виноробної продукції 05 лютого 2022

Завершилося річне стажування нашої магістрантки в Іспанії

Завершилося річне стажування магістрантки Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Марії Аліпатової в Іспанії на підприємстві компанії Dow Chemical (місто Таррагона, Каталонія), яка є всесвітнім лідером із виробництва полімерів. Стажування проходило у лабораторіях і на виробничих потужностях підприємства, де Марія в...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Завершилося річне стажування нашої магістрантки в Іспанії 25 серпня 2022