Н У Х Т

Магістранти кафедри технології молока і молочних продуктів вперше представили кваліфікаційні роботи з розроблення технологій аюрведичних харчових продуктів

24 лютого 2017

Магістранти кафедри технології молока і молочних продуктів вперше представили кваліфікаційні роботи з розроблення технологій аюрведичних харчових продуктів

На кафедрі технології молока і молочних продуктів відбувся випуск магістрів за спеціальністю «Технології зберігання, консервування та переробки молока».

Екзаменаційна комісія у складі завідувача кафедри технології м’ясних, рибних та морепродуктів Національного університету біоресурсів і природокористування України, доцента Олександра Савченка (голова), директора Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ, доцента Оксани Кочубей-Литвиненко, завідувача кафедри технології молока і молочних продуктів, професора Галини Поліщук та доцента цієї ж кафедри Олени Грек відзначила високий рівень теоретичної підготовки магістрантів і їх наукових досліджень. Всі представлені до захисту кваліфікаційні магістерські роботи містять елементи наукової новизни та мають практичну цінність. Наукові розробки рекомендовані екзаменаційною комісією до впровадження у навчальний процес і на підприємствах молочної промисловості.

Вперше на розгляд екзаменаційної комісії були представлені магістерські роботи,  присвячені розробленню принципово нових для харчової промисловості України технологій аюрведичних харчових продуктів на молочній основі, виконані під керівництвом завідувача кафедри, професора Галини Поліщук та доцента кафедри Наталії Ющенко. Рецептури і технології аюрведичних продуктів були адаптовані молодими науковцями до вітчизняної сировинної бази та технічного оснащення діючих підприємств молочної галузі. Під час захисту для членів екзаменаційної комісії та всіх присутніх була проведена дегустація нових видів продуктів (ферментованих і неферментованих напоїв із прянощами, кхіру та шрікханду), виготовлених відповідно до класичних канонів Аюрведи.

Членів екзаменаційної комісії вразила професійна підготовка магістрантів, яким вони побажали наснаги, нових звершень і перемог.

Крім того, голова комісії Олександр Савченко виразив впевненість, що випускники університету знайдуть своє місце на підприємствах, у науково-дослідних закладах, набудуть практичного досвіду  та стануть справжніми фахівцями своєї справи.

Опублікований: 24-02-2017
Читайте також:
Університет бере участь в експериментальному проєкті із запровадження державних грантів

Наш університет уклав договір з МОН про участь в експериментальному проєкті із запровадження державних грантів. Цьогоріч наші вступники, які претендують на навчання на контракті, матимуть унікальну можливість отримати додаткову фінансову підтримку – державний грант. Це допоможе частково покрити вартість навчання на будь-якій бакалаврській програм...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Університет бере участь в експериментальному проєкті із запровадження державних грантів 02 серпня 2024

До виготовлення парфумів і косметики долучилися гості кафедри хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів

Колектив кафедри хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів на чолі з доцентами Оленою Подобій, Тетяною Бойчук і Світланою Ковальовою радо вітав на Дні відкритих дверей школярів – майбутніх студентів нашого університету. Для випускників шкіл студенти та магістранти провели майстер-класи «Як розробити  власний індивідуальний аромат...

ЧИТАТИ ДАЛІ

До виготовлення парфумів і косметики долучилися гості кафедри хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів 09 жовтня 2018

Уряд затвердив обсяги держзамовлення на підготовку та перепідготовку фахівців у 2018 році

Загальний обсяг державного замовлення на бакалаврів і магістрів медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування цього року складає 84 тис 610 місць. Оскільки кількість випускників шкіл цьогоріч скоротилася на 4%, то й держзамовлення складає близько 96% порівняно з 2017-м. Про це розповіла міністр освіти і науки Лілія Гриневич, коментуючи об...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Уряд затвердив обсяги держзамовлення на підготовку та перепідготовку фахівців у 2018 році 11 липня 2018

Доцент кафедри готельно-ресторанної справи долучився до роботи Всеукраїнського Ресторанного Саміту

26 вересня 2024 р. відбувся Всеукраїнський Ресторанний Саміт, участь у якому взяв доцент кафедри готельно-ресторанної справи Олег Бортнічук. Учасники масштабного івенту змогли дізнатися про тренди, актуальні проблеми та виклики, стратегії розвитку та успішні кейси ресторанного бізнесу від топових рестораторів, лідерів галузі, фахівців-практиків, в...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Доцент кафедри готельно-ресторанної справи долучився до роботи Всеукраїнського Ресторанного Саміту 27 вересня 2024