Н У Х Т

Магістранти-біотехнологи – переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія»

19 квітня 2018

Магістранти-біотехнологи – переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія»

18 квітня 2018 р. у найстарішому вищому технічному навчальному закладі України та Східної Європи – Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія», в якому взяли участь студенти кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ.

На конкурс були подані 45 студентських наукових робіт із 21 закладу вищої освіти, а після їх рецензування для участі у підсумковій конференції ІІ туру конкурсу була відібрана 31 робота, серед яких 4 роботи наших студентів-біотехнологів – магістрантів І року навчання та активних учасників студентського наукового гуртка «Biotech».

У роботі секції «Промислова, харчова і сільськогосподарська біотехнології» презентували свої роботи Дар’я Гаврилкіна та Наталя Корх. Дар’я зробила доповідь «Синтез фітогормонів продуцентами поверхнево-активних речовин Nocardia vaсcinii ІМВ В-7405, Acinetobacter calcoaceticus ІМВ В-7241 та Rhodococcus erythropolis ІMV Ас-5017», а Наталя – «Антимікробна активність рослинної добавки на основі зелені часнику у складі м’ясних рублених напівфабрикатів».

Під час роботи секції «Біомедична і фармацевтична біотехнології та біоінженерія» виступила Вероніка Макієнко з доповіддю «Регуляція антимікробної та антиадгезивної активності поверхнево-активних речовин Nocardia vaсcinii ІМВ В-7405», а Наталія Жалій презентувала свою роботу у секції «Молекулярна біотехнологія та біоінформатика», де вона зробила доповідь «Отримання генетично-модифікованої пшениці з практично цінними властивостями шляхом Agrobacterium-опосередкованої трансформації in planta та invitro». Доповіді наших студентів зацікавили аудиторію, члени комісії задавали велику кількість питань, на які отримали ґрунтовні відповіді.

Дуже приємно, що цього року до складу Галузевої конкурсної комісії була запрошена доцент кафедри біотехнології і мікробіології, к.б.н. Оксана Скроцька, яка відзначила високий рівень організації та проведення підсумкової конференції, гостинність і теплий прийом, а також широку тематику представлених робіт, що охоплювали все різноманіття сучасної біотехнології.

Слід відзначити, що спонсори та організатори конкурсу подбали про цінні подарунки не лише для призерів, а і для всіх учасників і членів комісії.

І от, після підсумкової наради, настав хвилюючий момент оголошення переможців і нагородження учасників. Серед 12 учасників, які отримали дипломи І-ІІІ ступеня, були і наші студенти: Наталя Жалій – Диплом І ступеня, Дар’я Гаврилкіна – Диплом ІІ ступеня, Вероніка Макієнко була відзначена Грамотою за яскраву презентацію, а Наталя Корх – Грамотою за оригінальність ідеї.

Щиро дякуємо організаторам конференції за чудово проведений час і вітаємо наших студентів із перемогою!

Опублікований: 19-04-2018
Читайте також:
Із технологіями органічної продукції  і тенденціями розвитку органічного сектору знайомилися наші викладачі

Доценти кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Інна Зінченко та Наталія Фалендиш відвідали одну з найбільших агропромислових виставок «Agro-2020», що працювала на території Експоцентру України (ВДНГ). У рамках «Agro-2020» відбулася масштабна спеціалізована виставка-ярмарок органічних продуктів і технологій «ORGANIC-2020», темат...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Із технологіями органічної продукції і тенденціями розвитку органічного сектору знайомилися наші викладачі 20 серпня 2020

Практичний майстер-клас про нові HR-інструменти для менеджерів персоналу

6 лютого 2024 року бакалаври і магістранти освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу» взяли активну участь у практичному майстер- класі «Карта посади як альтернатива посадовій інструкції: дієвий інструмент HR-менеджера» від HR-фахівчині Анастасії Журавель. Спікерка висловила думку, що останнім часом фахівці з управління персоналом зіткну...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Практичний майстер-клас про нові HR-інструменти для менеджерів персоналу 07 лютого 2024

Університет впевнено утримує перше місце з винахідницької діяльності

Винахідницька діяльність важлива складова роботи кожного навчального закладу, оскільки є одним із вагомих показників, що враховується всіма без виключення рейтинговими системами, у тому числі й ТОП-200. Цей напрям діяльності завжди був одним із пріоритетних для нашого університету, і як результат – постійне зростання її показників і стале лідерств...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Університет впевнено утримує перше місце з винахідницької діяльності 11 січня 2017

Практичним досвідом діляться стейкхолдери

На кафедрі обліку і аудиту Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ у форматі онлайн-лекції в ZOOM відбулася зустріч викладачів і здобувачів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» зі стейкхолдеркою, начальницею відділу фінансової та податкової звітності АТ «Укртелеком», випускницею кафедри Мар'яною Зелінською. Гостя з практично...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Практичним досвідом діляться стейкхолдери 13 жовтня 2021