Н У Х Т

Інструменти ощадливого виробництва у системі Lean-виробництва харчової продукції на гостьовій лекції знаного практика

01 лютого 2022

Інструменти ощадливого виробництва у системі Lean-виробництва харчової продукції на гостьовій лекції знаного практика

31 січня 2022 року на кафедрі експертизи харчових продуктів відбулася гостьова лекція від знаного практика зі впровадження Lean-методології на провідних вітчизняних підприємствах, викладача тренінгів, Lean-менеджера Lean Institute Ukraine Андрія Дмитрієва.

До участі у зустрічі були запрошені здобувачі міждисциплінарної освітньо-наукової програми «Lean-виробництво харчової продукції» освітнього ступеню «магістр» та освітньо-професійної програми «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції» освітніх ступенів «магістр» і «бакалавр». Проте, надзвичайно актуальні та особливо важливі питання з практичного застосування інструментів ощадливого виробництва у діяльності компанії, кейси з пошуку першопричин виникнення проблем і кращі практики їх усунення зібрали широку аудиторію з прогресивного студентства, здобувачів освітнього ступеня «доктор філософії», провідних викладачів університету та гарантів багатьох освітніх програм НУХТ. Загалом кількість учасників зустрічі склала понад 30 осіб.

Тема лекції була присвячена використанню інструментів ощадливого виробництва у заготівельному цеху мережі швидкого харчування. Заняття відбувалося в режимі онлайн-конференції.

Андрій Дмитрієв ознайомив присутніх із загальними підходами Lean-менеджменту, досвідом впровадження заходів ощадливого виробництва вітчизняними та міжнародними компаніями, акцентував увагу на визначальній ролі Lean у формуванні авторитету компанії з еталонними показниками якості, набутті їх конкурентних переваг як на вітчизняному, так і на міжнародному ринках, досягненні економічної стабільності.

Особливим для аудиторії став практичний кейс із аналізу потоку цінностей на прикладі відвідування закладу харчування. Вражаючим був результат – лише 28% від загального часу перебування в буфеті формує цінність для відвідувачів!

Представлені матеріали та використані під час зустрічі практики навчання сприяли активному обговоренню представлених матеріалів. Фахівець надав аргументовані та переконливі відповіді на запитання аудиторії.

Набутий практичний досвід буде використаний викладачами кафедри експертизи харчових продуктів у навчальному процесі та при проведенні наукових досліджень.

Колектив кафедри експертизи харчових продуктів щиро вдячний Андрію Дмитрієву за поглиблення навиків практичного використання інструментів ощадливого виробництва у системі Lean-виробництва харчової продукції.

Опублікований: 01-02-2022
Читайте також:
Студенти- біотехнологи реалізовують свої знання та навички під час проходження практики на ПАТ «Київмедпрепарат»

Студенти- біотехнологи Світлана Бондарук, Валерія Бондарчук, Юлія Лазюка, Аліна Кернер і Софія Ковальчук реалізовують свої знання та навички під час проходження технологічної та переддипломної практики на ПАТ «Київмедпрепарат», яке є національним лідером із виробництва антибактеріальних препаратів і з 2005 року є складовою Корпорації «Артеріум». П...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти- біотехнологи реалізовують свої знання та навички під час проходження практики на ПАТ «Київмедпрепарат» 19 лютого 2020

Останнє онлайн-засідання Екзаменаційної комісії на кафедрі технології оздоровчих продуктів

18 червня на кафедрі технології оздоровчих продуктів відбулося останнє онлайн-засідання Екзаменаційної комісії щодо захистів кваліфікаційних робіт бакалаврів. Протягом чотирьох засідань на розгляд комісії були представлені 24 проєкти виробництва оздоровчих продуктів із різних галузей харчової промисловості, зокрема молочної, безалкогольної, хлібоп...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Останнє онлайн-засідання Екзаменаційної комісії на кафедрі технології оздоровчих продуктів 19 червня 2020

Нові наукові розробки презентують виробничникам наші фахівці

Доценти кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого Євгеній Бабко і Валентин Олішевський  здійснили поїздку на ряд цукрових заводів Хмельницької та Волинської областей. Зокрема, фахівці плідно поспілкувалися з керівництвом і співробітниками ТОВ «Н...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нові наукові розробки презентують виробничникам наші фахівці 11 січня 2018

Рекламна кампанія НУХТ від фахівців кафедри технології оздоровчих продуктів

4 грудня 2018 року доцент кафедри технології оздоровчих продуктів Надія Івчук відвідала Смілянський коледж харчових технологій НУХТ, де зустрілася зі студентами 4-го курсу – майбутніми молодшими спеціалістами, що навчаються за спеціальністю 181 «Харчові технології». Надія Івчук детально познайомила їх із правилами прийому до НУХТ, а також розповіла...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Рекламна кампанія НУХТ від фахівців кафедри технології оздоровчих продуктів 05 грудня 2018