Н У Х Т

Іноземні мови як виклик і можливість: підсумки першого туру олімпіади

03 березня 2026

Іноземні мови як виклик і можливість: підсумки першого туру олімпіади

На кафедрі іноземних мов професійного спрямування відбувся перший тур олімпіади з іноземних мов, який об’єднав талановитих і вмотивованих студентів різних факультетів університету.

Цього року олімпіада проходила у трьох секціях:
• англійська мова – 40 учасників;
• французька мова – 15 учасників;
• німецька мова – 14 учасників.

Англомовна секція відзначилася особливою динамікою та складністю завдань. Вона працювала у два етапи. Перший етап передбачав виконання письмових завдань онлайн із чітко встановленим таймером часу, що дозволило об’єктивно оцінити рівень володіння мовними компетентностями. Другий етап – усна дискусія з журі, до складу якого увійшли викладачки Галина Лук’янець, Інна Форостюк, Надія Шерстюк, Людмила Юрчук і Лариса Яненко.

Учасники продемонстрували високий рівень підготовки, уміння аргументовано висловлювати думки, вести дискусію та критично мислити англійською мовою. Для студентів це став позитивний виклик, можливість протестувати свої знання, проявити комунікативні навички та поспілкуватися на актуальні й цікаві теми.

Переможці англомовної секції:

1 місце – Василь Волотовський (група МС-2-1)
2 місце – Єва Кіхно (група ХТ-1-6) та Аліса Іванова (група ТХ-4-3)
3 місце – Анастасія Дніпровська (група ГС-3-5), В’ячеслав Грицюк (група ТІ-1-2) та Олександра Хижняк (група БТ-1-1)

Франкомовна секція пройшла під керівництвом відповідальної організаторки Світлани Мусійчук. Учасники продемонстрували ґрунтовні знання граматики, лексики та високий рівень мовленнєвої культури.

1 місце – Дарія Лукашук (група ГС-3-7а)
2 місце – Вероніка Літвінова і Софія Шиманська (обоє – група ГС-3-6)
3 місце – Мірослава Войко (група ГС-3-5)

Німецькомовну секцію організували Ольга Нежива та Ганна Бойко. Студенти успішно виконали письмові завдання та показали впевнене володіння німецькою мовою під час усного етапу.

1 місце – Анастасія Хугаєва (група ХЧ-3-2)
2 місце – Каріна Верба (група ГС-2-5)
3 місце – Євгеній Харченко (група ГС-2-6)

Проведення олімпіади стало важливою подією в академічному житті університету, сприяло розвитку іншомовної комунікативної компетентності здобувачів освіти та популяризації вивчення іноземних мов у професійному середовищі.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів та нових досягнень!

Опублікований: 03-03-2026
Читайте також:
Триває знайомство першокурсників спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» з вітчизняним готельним господарством

Кураторські години кафедри готельно-ресторанної справи – це цікаві виїзні екскурсії підприємствами гостинності. Здобувачі освіти академічних груп ГС-1-5 і ГС-1-6 разом зі своїми наставницями, доценткою Ларисою Шаран і старшою викладачкою Аліною Ковтун відвідали готельне підприємство VitaPark «Борисфен». Познайомила з готельною мережею та закладом...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Триває знайомство першокурсників спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» з вітчизняним готельним господарством 20 жовтня 2023

Успішне навчання студентів і викладачів на Courserа продовжується

Два місяці поспіль викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування спонукають своїх студентів та особисто себе до навчання на навчальній платформі Coursera, яка пропонує безкоштовне навчання на корисних, пізнавальних, цікавих курсах від провідних університетів світу. Тому знову маємо позитивний результат. Цього разу радіємо успіхам студен...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Успішне навчання студентів і викладачів на Courserа продовжується 26 травня 2020

На кафедрі теплоенергетики та холодильної техніки відбувся науковий семінар

5 червня 2019 р. на кафедрі теплоенергетики та холодильної техніки відбувся науковий семінар, на якому члени кафедри та поважні гості заслухали результати досліджень за темами дисертаційних робіт к.т.н., доцента Валентина Петренка (дисертаційна робота «Теплогідродинамічні процеси в низхідних кільцевих паро-рідинних потоках розчинів з розвинутою хви...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На кафедрі теплоенергетики та холодильної техніки відбувся науковий семінар 06 червня 2019

Новітні технології у сфері автоматизації та робототехніки – запорізьким ліцеїстам

12 листопада завідувач кафедри автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління ім. проф. А.П. Ладанюка Ярослав Смітюх прочитав гостьову лекцію «Новітні технології у сфері автоматизації та робототехніки» старшокласникам запорізького ліцею №15. Не зважаючи на те, що місто Запоріжжя знаходиться від лінії фронту на відстані 30-45 км, ліцей ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Новітні технології у сфері автоматизації та робототехніки – запорізьким ліцеїстам 13 листопада 2025