Н У Х Т

Іноземні мови як виклик і можливість: підсумки першого туру олімпіади

03 march 2026

Іноземні мови як виклик і можливість: підсумки першого туру олімпіади

На кафедрі іноземних мов професійного спрямування відбувся перший тур олімпіади з іноземних мов, який об’єднав талановитих і вмотивованих студентів різних факультетів університету.

Цього року олімпіада проходила у трьох секціях:
• англійська мова – 40 учасників;
• французька мова – 15 учасників;
• німецька мова – 14 учасників.

Англомовна секція відзначилася особливою динамікою та складністю завдань. Вона працювала у два етапи. Перший етап передбачав виконання письмових завдань онлайн із чітко встановленим таймером часу, що дозволило об’єктивно оцінити рівень володіння мовними компетентностями. Другий етап – усна дискусія з журі, до складу якого увійшли викладачки Галина Лук’янець, Інна Форостюк, Надія Шерстюк, Людмила Юрчук і Лариса Яненко.

Учасники продемонстрували високий рівень підготовки, уміння аргументовано висловлювати думки, вести дискусію та критично мислити англійською мовою. Для студентів це став позитивний виклик, можливість протестувати свої знання, проявити комунікативні навички та поспілкуватися на актуальні й цікаві теми.

Переможці англомовної секції:

1 місце – Василь Волотовський (група МС-2-1)
2 місце – Єва Кіхно (група ХТ-1-6) та Аліса Іванова (група ТХ-4-3)
3 місце – Анастасія Дніпровська (група ГС-3-5), В’ячеслав Грицюк (група ТІ-1-2) та Олександра Хижняк (група БТ-1-1)

Франкомовна секція пройшла під керівництвом відповідальної організаторки Світлани Мусійчук. Учасники продемонстрували ґрунтовні знання граматики, лексики та високий рівень мовленнєвої культури.

1 місце – Дарія Лукашук (група ГС-3-7а)
2 місце – Вероніка Літвінова і Софія Шиманська (обоє – група ГС-3-6)
3 місце – Мірослава Войко (група ГС-3-5)

Німецькомовну секцію організували Ольга Нежива та Ганна Бойко. Студенти успішно виконали письмові завдання та показали впевнене володіння німецькою мовою під час усного етапу.

1 місце – Анастасія Хугаєва (група ХЧ-3-2)
2 місце – Каріна Верба (група ГС-2-5)
3 місце – Євгеній Харченко (група ГС-2-6)

Проведення олімпіади стало важливою подією в академічному житті університету, сприяло розвитку іншомовної комунікативної компетентності здобувачів освіти та популяризації вивчення іноземних мов у професійному середовищі.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів та нових досягнень!

Published on: 03-03-2026
Read also:
Не лише в аудиторіях навчаються наші студенти-маркетологи

Колектив кафедри маркетингу не втрачає можливості створити здобувачам цікаві та безпечні умови навчання, зокрема звести їхнє перебування у закритих приміщеннях до мінімуму. Перше практичне заняття з дисципліни «Копірайтинг та візуалізація інформації» студенти-маркетологи другого курсу провели за межами університету, смакуючи граніт науки на свіжому...

READ YOURSELF

Не лише в аудиторіях навчаються наші студенти-маркетологи 04 september 2020

В.о. ректора університету взяв участь у зустрічі Ради ректорів Київського вузівського центру з в.о. міністра освіти і науки

7 липня за участю в.о. міністра освіти і науки Сергія Шкарлета відбулося засідання Ради ректорів Київського вузівського центру. У зустрічі взяли участь близько 30 ректорів київського регіону, а також голови рад ректорів Житомирщини, Полтавщини, Одещини, Львівщини та Дніпропетровщини. Наш університет представляв в.о. ректора, перший проректор Володи...

READ YOURSELF

В.о. ректора університету взяв участь у зустрічі Ради ректорів Київського вузівського центру з в.о. міністра освіти і науки 09 july 2020

Менеджери і мистецтво

21 листопада студенти першого курсу освітньої програми «Менеджмент» разом із куратор кою, к.е.н., доценткою Іриною Болотіною дивились драму-феєрію за твором Лесі Українки «Лісова пісня», відвідавши Київський академічний театр ляльок. Постановка режисера, народного артиста України Олега Мосійчука дозволила по-новому подивитися на взаємодію людей, с...

READ YOURSELF

Менеджери і мистецтво 24 november 2025

Вражаючий досвід на практичному занятті: як першокурсники відвідали виробництво комбучі

Нещодавно здобувачі першого курсу спеціальності G21 «Біотехнології та біоінженерія» освітньо-професійної програми «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна» у межах дисципліни «Вступ до фаху» (викладачі – доцентка Наталія Грегірчак, старший викладач Віктор Удимович та асистентка Тетяна Сулейко) мали унікальну можливість ві...

READ YOURSELF

Вражаючий досвід на практичному занятті: як першокурсники відвідали виробництво комбучі 23 december 2025