Н У Х Т

Дружна родина факультету біотехнології та екологічного контролю попрощалася зі своїми цьогорічними випускниками

24 лютого 2020

Дружна родина факультету біотехнології та екологічного контролю попрощалася зі своїми цьогорічними випускниками

21 лютого у актовій залі університету дружна родина факультету біотехнології та екологічного контролю прощалася зі своїми цьогорічними випускниками-магістрами та бакалаврами.

Ця зима для випускників стала особливою, адже вони перегорнули ще одну сторінку свого життя – закінчили університет, де їх життя було сповнене цікавих моментів, неймовірних пригод і багато іншого. Але, на жаль, їх студентські роки позаду, а попереду – самостійне життя, де кожний із них піде своєю стежиною.

116 магістрів денної та заочної форми навчання і бакалаврів заочної форми навчання отримали цього дня дипломи, 10 із них – із відзнакою.

Розпочалося свято зі слайд-шоу зі світлин із випускниками у різні моменти їх студентського життя.

Тепло привітала своїх вихованців декан факультету Наталія Грегірчак. Не менш щирими й зворушливими були напутні слова викладачів випускових кафедр – біотехнології та мікробіології Вікторії Красінько, екологічної безпеки та охорони праці Оксани Салавор.

Святковий концерт під акомпанемент  ведучих Богдани  Гуцал та Андрія Середінського пролетів як одна чарівна мить.

Наказ ректора про присвоєння освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр»  оголосили декан Наталія Грегірчак і заступник декана з навчально-виховної роботи Юрій Резніченко. Вони ж вручили найкращим студентам грамоти за особисті наукові здобутки, активну участь у спортивному й культурно-масовому житті факультету.

Закривали вечір теплі слова вдячності викладачам, батькам, одногрупникам від випускників, які, ледь стримуючи сльози, зізналися, що ці п’ять із половиною років назавжди залишаться в їх пам’яті як найкращі моменти життя.

Колектив факультету біотехнології та екологічного контролю бажає своїм вихованцям творчої наснаги, успіху у всіх починаннях, здійснення найзаповітніших мрій, високого кар’єрного зростання!

Опублікований: 24-02-2020
Читайте також:
Науковці кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів презентують результати досліджень

Нещодавно в Одеському національному технологічному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Технології харчових продуктів і комбікормів», у якій взяли участь науковці нашого університету. Програмою конференції було передбачено засідання наукових секцій, круглих столів, дискусійних панелей, які об’єднати науковців, освітян і...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Науковці кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів презентують результати досліджень 29 вересня 2025

Із останніми новаціями в матеріалах, обладнанні та технологіях познайомилися студенти кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції

12 квітня студенти групи ХЧ-1-3 кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції разом зі своїм куратором, асистентом кафедри Ігорем Устименком відвідали заходи Всеукраїнського тижня харчових технологій. Вони скористалися нагодою побувати на виставках пакувального обладнання та матеріалів «UPAKOVKA», хлібопекарської промисловості «BAKERY Ukra...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Із останніми новаціями в матеріалах, обладнанні та технологіях познайомилися студенти кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції 13 вересня 2019

Натуральні барвники для напоїв: викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції дізнаються усі тонкощі

Викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції взяли участь у вебінарі «Барвники для втамування спраги: натуральні барвники для пива та напоїв із низьким вмістом алкоголю» («Thirst Quenching Colors: Natural Colors for Beer & Low-ABV Beverages») від Beverage Industry. Спікери вебінару – фахівці із розроблення барвників і харчо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Натуральні барвники для напоїв: викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції дізнаються усі тонкощі 12 жовтня 2023

Наші педагоги підвищуватимуть кваліфікацію кухарів шкільних їдалень

Педагогічні працівниці Волинського фахового коледжу нашого університету з професії «Кухар» Олеся Панькевич і Марія Деменік долучилися до міжрегіонального семінару «Зміни та сучасні тенденції в організації харчування в закладах загальної середньої освіти». Метою заходу було ознайомлення з особливостями реформи шкільного харчування, основними змінам...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Наші педагоги підвищуватимуть кваліфікацію кухарів шкільних їдалень 06 вересня 2022