Н У Х Т

Буткемпи й івенти для викладачів і студентів кафедри економіки і права

07 жовтня 2019

Буткемпи й івенти для викладачів і студентів кафедри економіки і права

Насиченим і цікавим життям живуть викладачі й студенти кафедри економіки і права.

Зокрема, доцент взяла участь у роботі конференції «Uni-Biz Bridge 3: Співпраця університетів та бізнесу», організованої організацією Ugen. Конференція була спрямована на побудову мосту між закладами вищої освіти та бізнесом; на поглиблення розуміння компаніями, якого студента очікувати на роботу; на розширення співпраці викладачів із бізнесом; на адаптацію викладання у ЗВО до потреб сьогодення.

Зі сторони бізнесу в конференції взяли участь представники компаній Genesis (ІТ-компанія), JTI, Райффайзен Банк Аваль, Coca-Cola, Imperial Tobacco, Альфа-Банк, Danon, Deloitte.

Під час роботи конференції обговорювалися актуальні теми: «Університет/студент/бізнес. Чи є порозуміння?», «Роботодавець 2.0: нові правила гри», «Діалог з поколінням Z: бізнес робить крок назустріч та виграє», «Успішне впровадження кар'єрної програми для залучення представників покоління Z», «Інтеграція досвіду компанії в навчальний процес (створення дуальних програм навчання)», «Реалії роботи зі студентами. Міфи та очікування», «Працювати протягом навчання в ЗВО: плюси та мінуси». Також відбулися круглі столи, в рамках яких викладач активно спілкувалася з представниками компаній, обмінювалася контактами та ідеями.

Після завершення роботи конференції, її учасники отримали сертифікати.

Уже наступного дня Оксана Відоменко разом зі студентами Юрієм Власовим, Олександром Дубком, Олександром Кіріченком, Наталією Корень, Оленою Кисіль, Юрієм Шевченком, Анастасією Щербак, Павлом Ятченком долучилася до відкриття Освітнього простору «UGEN», мета відкриття якого – створення території для професійного розвитку студентів.

Присутні мали можливість поспілкуватися з представниками компаній: PwC, Genesis (ІТ-компанія), AB InbBev Efes, Imperial Brands, Mars, METRO та послухати поради від роботодавців на теми: «Перша співбесіда, як побороти страх і правильно підготуватися», «Як ми купуємо», «Кар’єрний шлях від стажера до співвласника компанії», «Топ-професія рітейл-сфери, якої не вчать в університеті», «Як скласти резюме, яке зацікавить роботодавця», «Як економісту знайти себе в ІТ».

Організатори – компанія «UGEN» – проінформували про подальші заплановані заходи: квести, кемпи, кейси, Recruitment days, бізнес-тури, спрямовані на альтернативні способи працевлаштування, що дають можливість молоді проявити себе та дати старт розвитку кар’єри.

Незабаром вони також взяли участь у першому в цьому сезоні буткемпі для Сlub operation team. Ці команди вчилися розвивати стартап клуби в університетах України. У тренінгу взяли участь студенти 14 університетів України (з Києва, Харкова, Житомира, Луцька та Івано-Франківська). Поговорили про стартап-екосистему загалом, дізналися секрети івент-менеджменту, комунікації та нетворкінгу.

Після завершення тренінгу студенти отримали сертифікати.

А їх наставник, доцент Оксана Відоменко стала учасницею Форуму сучасних викладачів «Освіта 3.0», який проводили Асоціація інноваційної та цифрової освіти та КНП «Освітня агенція міста Києва».

На форумі обговорювалися питання: як організувати освітній процес так, щоб він приносив задоволення вчителям і дітям; хто потрібен учням: викладач, тьютор або…; емоційний інтелект – запорука успішного процесу викладання; як викладачу досягти видатних результатів; уроки-кейси.

Опублікований: 07-10-2019
Читайте також:
Відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам сертифікатної програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі»

Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва вручила сертифікати випускникам сертифікатної освітньої професійної програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі». Впродовж 10 тижнів слухачі програми опановували фахові секрети пивоваріння, технології кондитерських виробів, морозива і кавових напоїв, новітніх для вітчизн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам сертифікатної програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі» 21 червня 2018

Завідувач Підготовчого відділення поспілкувалася з батьками випускників київської гімназії «Потенціал»

З 1 жовтня стартував навчальний рік на Підготовчому відділенні Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету. Триває активна профорієнтаційна робота серед учнівської молоді та їх батьків. У вересні завідувач Підготовчого відділення Валентина Кудіна  відвідала батьківські збори в гімназії «Потенціал» (співпраця з цим зак...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Завідувач Підготовчого відділення поспілкувалася з батьками випускників київської гімназії «Потенціал» 03 жовтня 2018

Знайомство з основами аюрведичного харчування для слухачів сертифікатної програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі»

Слухачі сертифікатної програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі» знайомились з інноваційними ресторанними технологіями аюрведичного харчування. Аюрведа – одна з найдавніших холістичних систем оздоровлення організму, вагомою складовою якої є правильна організація харчування. За аюрведичною наукою раціон і режим харчування повинні відпові...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Знайомство з основами аюрведичного харчування для слухачів сертифікатної програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі» 06 червня 2019

Як проректор НУХТ разом із Президентом України у футбол грали

Наш університет славиться не лише високим рівнем освітніх послуг і видатними науковими здобутками, ми пишаємося й своїми випускниками і традиціями. А ще добрими друзями, серед яких чимало людей відомих і видатних. Якось проректору нашого університету з соціально-побутових питань Віктору Сташейку випала нагода взяти участь у незвичайному футбольном...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Як проректор НУХТ разом із Президентом України у футбол грали 10 червня 2019