Н У Х Т

Біотехнологічні студії НУХТ: як створюються ліки

28 березня 2025

Біотехнологічні студії НУХТ: як створюються ліки

Четвертий день Біотехнологічних студій НУХТ ознаменувався ще однією цікавою подією – екскурсією до дослідного центру «Київмедпрепарат», у якому розробляють продукти ТМ «Артеріум». Школярі мали можливість побачити те, що зазвичай відбувається за дверима виробничих лабораторій.

Екскурсія розпочалася з демонстрації всіх етапів розроблення нових ліків під час відвідування технологічної лабораторії. Провідний фахівець з фармацевтичної розробки «Київмедпрепарат» Антон Івасюк влаштував справжнє шоу від ідеї – до готового лікарського засобу, за невеликий період часу школярі простежували всі етапи виробництва. Учасники Біотехнологічних студій мали можливість не тільки оглянути обладнання, але і взяти участь у виготовленні блістерних упаковок.

Екскурсанти відвідали хіміко-аналітичну та технологічну лабораторії, де співробітники дослідного центру працюють над дослідженням усіх найважливіших параметрів, яким мають відповідати ліки: безпечністю, ефективністю та дієвістю. Провідний хімік аналітичної лабораторії Вікторія Єнич продемонструвала новітню аналітичну апаратуру для виконання різних тестів та аналізів, які допомагають забезпечити безпеку та ефективність ліків.

Під час та після екскурсії школярі мали чудову можливість поспілкуватися з працівниками дослідного центру та поставити їм запитання. Це було дуже корисно, оскільки школярі дізналися багато нового про кар'єру у галузі біотехнології та фармації.

Наприкінці екскурсії учасників привітали співробітники, які є випускниками кафедри біотехнології і мікробіології, а також нинішні магістранти кафедри, які успішно поєднують роботу з навчанням.

Екскурсія дослідним центром стала яскравою кульмінацією Біотехнологічних студій НУХТ. Учасники не лише побачили на власні очі процес створення лікарських засобів, але й усвідомили значущість науково-практичних досліджень у фармації. Це – новий поштовх замислитися над кар'єрою у галузі біотехнології та фармації, можливістю зробити свій внесок у покращення здоров'я людей через розроблення інноваційних ліків. Тож, нехай натхнення і цікаві ідеї ведуть наших учасників до нових відкриттів!

Щиро вдячні компанії «Артеріум» за допомогу в організації екскурсії, а співробітникам дослідного центру «Київмедпрепарат» за гостинність!

Опублікований: 28-03-2025
Читайте також:
Свято крафту в НУХТ

23-24 травня в університеті відбулася Друга міжнародна науково-практична конференція «Промисловість та крафт для HoReCa в туризмі: досвід, проблеми, інновації», організована кафедрою технології м’яса і м’ясних продуктів за підтримки Департаменту економіки Київської ОДА. Конференція працювала в змішаному форматі й об’єднала понад двохсот учасників ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Свято крафту в НУХТ 24 травня 2024

Актуальність теми і високий рівень проведених досліджень: спеціалізована вчена рада присвоїла ще одному здобувачу ступінь кандидата технічних наук

На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.03 відбувся захист дисертаційної роботи аспіранта кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів Манєфи Полумбрик (науковий керівник – доктор технічних наук, професор Василь Пасічний). Дисертаційна робота Манєфи Полумбрик присвячена удосконаленню технології варених ковбас із використанням композицій ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Актуальність теми і високий рівень проведених досліджень: спеціалізована вчена рада присвоїла ще одному здобувачу ступінь кандидата технічних наук 10 липня 2019

Технології Інтернету речей в автоматизації та робототехніці

7 березня 2025 року доцентка кафедри автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління ім. проф. А.П. Ладанюка Юлія Самойленко прочитала дві гостьові лекції на тему «Технології Інтернету речей в автоматизації та робототехніці» для здобувачів Смілянського технологічного фахового коледжу і Львівського фахового коледжу харчових технологій та ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Технології Інтернету речей в автоматизації та робототехніці 10 березня 2025

Члени наукового гуртка «Спортивний туризм» здійснили сходження на Говерлу

З 18 по 22 жовтня 2018 року, у рамках роботи наукового гуртка «Спортивний туризм» під керівництвом викладача кафедри туристичного та готельного бізнесу Ігоря Рудєва відбулося традиційне колективне сходження на гору Говерла. Участь у туристичному заході брали студенти 2, 3 і 4 курсів спеціальності «Туризм» та їх друзі. У рамках екскурсійної програм...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Члени наукового гуртка «Спортивний туризм» здійснили сходження на Говерлу 22 жовтня 2018