Н У Х Т

Біотехнологічні студії НУХТ: як створюються ліки

28 березня 2025

Біотехнологічні студії НУХТ: як створюються ліки

Четвертий день Біотехнологічних студій НУХТ ознаменувався ще однією цікавою подією – екскурсією до дослідного центру «Київмедпрепарат», у якому розробляють продукти ТМ «Артеріум». Школярі мали можливість побачити те, що зазвичай відбувається за дверима виробничих лабораторій.

Екскурсія розпочалася з демонстрації всіх етапів розроблення нових ліків під час відвідування технологічної лабораторії. Провідний фахівець з фармацевтичної розробки «Київмедпрепарат» Антон Івасюк влаштував справжнє шоу від ідеї – до готового лікарського засобу, за невеликий період часу школярі простежували всі етапи виробництва. Учасники Біотехнологічних студій мали можливість не тільки оглянути обладнання, але і взяти участь у виготовленні блістерних упаковок.

Екскурсанти відвідали хіміко-аналітичну та технологічну лабораторії, де співробітники дослідного центру працюють над дослідженням усіх найважливіших параметрів, яким мають відповідати ліки: безпечністю, ефективністю та дієвістю. Провідний хімік аналітичної лабораторії Вікторія Єнич продемонструвала новітню аналітичну апаратуру для виконання різних тестів та аналізів, які допомагають забезпечити безпеку та ефективність ліків.

Під час та після екскурсії школярі мали чудову можливість поспілкуватися з працівниками дослідного центру та поставити їм запитання. Це було дуже корисно, оскільки школярі дізналися багато нового про кар'єру у галузі біотехнології та фармації.

Наприкінці екскурсії учасників привітали співробітники, які є випускниками кафедри біотехнології і мікробіології, а також нинішні магістранти кафедри, які успішно поєднують роботу з навчанням.

Екскурсія дослідним центром стала яскравою кульмінацією Біотехнологічних студій НУХТ. Учасники не лише побачили на власні очі процес створення лікарських засобів, але й усвідомили значущість науково-практичних досліджень у фармації. Це – новий поштовх замислитися над кар'єрою у галузі біотехнології та фармації, можливістю зробити свій внесок у покращення здоров'я людей через розроблення інноваційних ліків. Тож, нехай натхнення і цікаві ідеї ведуть наших учасників до нових відкриттів!

Щиро вдячні компанії «Артеріум» за допомогу в організації екскурсії, а співробітникам дослідного центру «Київмедпрепарат» за гостинність!

Опублікований: 28-03-2025
Читайте також:
Цінні інсайти від практика: гостьова лекція на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбулася гостьова лекція завідувача відділу виробництва ТОВ «Чіпси Люкс» Євгена Строкача. Лекція «Виробництво картопляних чіпсів» була прочитана у рамках вивчення дисципліни «Технології харчових концентратів» для здобувачів вищої освіти третього курсу груп ТХ-3-3 і ТХ-3-4 Навчально-наук...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Цінні інсайти від практика: гостьова лекція на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів 14 жовтня 2024

Третьокурсники поєднують цікаве з корисним

Здобувачі вищої освіти груп ГС-3-8 і ГС-3-9ск факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В. Ф. Доценка з доценткою кафедри іноземних мов професійного спрямування Ганною Бойко долучились до заходів з нагоди святкування 140-річного ювілею нашого університету і влаштували захід, присвячений цій події. Студенти підготували пр...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Третьокурсники поєднують цікаве з корисним 18 жовтня 2024

Нові для нашої країни екологічні стандарти досліджує студентка кафедри екологічної безпеки та охорони праці

Закінчилися новорічні та різдвяні свята, в пору активно братися за роботу. Магістри 2-го курсу навчання поспішають завершити написання своїх випускових робіт. Зокрема, студентка спеціальності 183 «Екологічний контроль та аудит» Марина Коваль працює над темою «Впровадження ISO 14 000 на ТОВ «ЕКО-СФЕРА». В Україні починає набирати обертів екологічна...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нові для нашої країни екологічні стандарти досліджує студентка кафедри екологічної безпеки та охорони праці 22 січня 2019

Навчально-науковий інститут економіки і управління розпрощався з цьогорічними випускниками-магістрами

2 березня назавжди залишиться світлим, радісним спомином для цьогорічних магістрів Навчально-наукового інституту економіки і управління, адже цього дня вони перегорнули ще одну сторінку буття – попрощалися із студентським життям. Яскраве, сповнене найрізноманітніших пригод і дивовижних ситуацій студентство стає незабутнім спогадом, а попереду – по...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Навчально-науковий інститут економіки і управління розпрощався з цьогорічними випускниками-магістрами 02 березня 2018