Н У Х Т

Англомовний лекторій від представниці Швейцарської освітньої групи для здобувачів спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

22 квітня 2021

Англомовний лекторій від представниці Швейцарської освітньої групи для здобувачів спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

20 квітня для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» відбувся англомовний лекторій від регіональної менеджерки Швейцарської освітньої групи (Swiss Education Group) у Східній Європі Крістіни Кірілової.

Сьогодні створена в 1982 році SEG – це 5 закладів вищої освіти з кампусами у різних франко- і німецькомовних регіонах Швейцарії. Заклади SEG є лідерами світового освітнього рейтингу QS World University з підготовки бакалаврів і магістрів для індустрії гостинності: Swiss Hotel Management School SHMS (4-е місце), Hotel Institute Montreux HIM (6-е місце), César Ritz Colleges CRC (7-е місце), Culinary Arts Academy CAA (8-е місце), School of Hotel Management IHTTI (10-е місце).

Партнерами бакалаврських і магістерських освітніх програм SEG є University of Derby (Великобританія), Northwood University (США) і Washington State University (США) у рамках програми подвійного дипломування, а стейкхолдерами – підприємства міжнародних готельних мереж. SEG – це 40-річний досвід у готельно-ресторанному бізнесі та кулінарному мистецтві, висока якість академічних програм і міжнародна освітня репутація.

Крістіна Кірілова, яка і сама є випускницею SEG, поділилася з нашими здобувачами вищої освіти особливостями підготовки бакалаврів і магістрів у швейцарських освітніх закладах, організацією практичної підготовки, нетворкінгу з успішними випускниками і кар’єрному коучингу, hard і soft skills компетенціями професіоналів сфери гостинності, затребуваними на міжнародному ринку праці, особливостями навчального процесу в умовах пандемії Covid-19, можливостями академічної мобільності між нашими університетами.

Здобувачі вищої освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» вивчають методологію гостинності на міжнародному рівні разом із гостьовими лекторами.

В.о. декана факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу і гарантка освітньої програми «Готельно-ресторанна справа» Віта Цирульнікова, яка і була ініціатором онлайн-зустрічі, від усього колективу кафедри готельно-ресторанної справи і студентства висловила щиру вдячність Крістіні Кіріловій за мотивуючий і надихаючий до професійного і особистого розвитку англомовний лекторій.

Викладачі кафедри іздобувачі освіти з нетерпінням чекають на нові зустрічі в онлайні та офлайні у нашій Alma-mater і сподіваються на успішну реалізацію спільних проєктів з міжнародної мобільності у рамках Меморандуму про взаєморозуміння між нашими університетами.

Опублікований: 22-04-2021
Читайте також:
Викладач кафедри фізичного виховання отримав ліцензію тренера за програмою В-диплом УЄФА з футзалу

26 листопада у приміщенні стадіону «Оболонь-Арена» слухачі курсу В-диплом УЄФА з футзалу отримали свої дипломи та ліцензії. Навчання тренерів за 147-годинною програмою В-диплом УЄФА тривало протягом чотирьох сесій: три були спрямовані на теоретичну підготовку і одна – на практичну. Заключний етап занять відбувся з 23 по 26 листопада. Участь у цер...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладач кафедри фізичного виховання отримав ліцензію тренера за програмою В-диплом УЄФА з футзалу 30 листопада 2020

Студентка Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ – фіналістка Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

На базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» та Черкаського національного університету  імені Богдана Хмельницького відбувся ІІІ (ІІ) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 56 студентів ВНЗ Черкаської обл...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студентка Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ – фіналістка Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 16 січня 2017

Триває вступна кампанія у фахових коледжах НУХТ

У приймальних комісіях фахових коледжів нашого університету (нагадаємо, їх у складі навчально-наукового комплексу НУХТ 11 у різних регіонах України) кипить робота. Сьогодні, 13 липня, о 18:00 завершується подання заяв і документів від вступників на основі базової середньої освіти (після 9-ти класів). А 10 липня почалося прийняття заяв і документі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Триває вступна кампанія у фахових коледжах НУХТ 13 липня 2023

Кафедра біотехнології і мікробіології вітає своїх ювілярів-ветеранів кафедри

Маємо надзвичайну приємність привітати з вересневими ювілеями відразу двох ветеранів кафедри біотехнології і мікробіології, які багато сил віддали справі її становлення і розвитку. Щиро вітаємо з ювілеєм беззмінну, незамінну, віддану кафедрі провідну інженерку та найдосвідченішу асистентку кафедри Вікторію Кожанову. Із надзвичайною приємністю хоч...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кафедра біотехнології і мікробіології вітає своїх ювілярів-ветеранів кафедри 30 вересня 2021