Н У Х Т

Актуальні проблеми управління небезпеками в харчовій галузі – викладачі НУХТ у пошуку рішень

03 жовтня 2023

Актуальні проблеми управління небезпеками в харчовій галузі – викладачі НУХТ у пошуку рішень

28 вересня 2023 року в Одеському національному технологічному університеті в  рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Технології харчових продуктів і комбікормів 2023» відбувся важливий захід для наукової спільноти та фахівців харчової промисловості – круглий стіл «Актуальні проблеми управління небезпеками в харчовій галузі».

Під час роботи круглого столу були обговорені актуальні питання щодо змін роботи підприємств в умовах війни і як ці зміни необхідно враховувати у функціонуванні СУБХП.

Провідна тренерка та практикуюча консультантка ТОВ «ІСО БІЗНЕС СТУДІЯ», головна аудиторка СМЯБХП міжнародного органу сертифікації DQS GmbH Світлана Березова ґрунтовно розглянула зміни, які необхідно враховувати в контексті підприємств харчової промисловості, та ризики сьогодення.

Про організацію керування процесами закупівлі в межах систем менеджменту якості та безпечності (ISO 22000, НАССР, ISO 9001) в умовах воєнного стану розповіла керівниця структурного підрозділу зі стандартизації, сертифікації та якості органу з сертифікації ТОВ «Котекна Україна Лімітед» (м. Одеса) Тетяна Литвиненко.

Доценткою кафедри експертизи харчових продуктів нашого університету Вікторією Кійко були висвітлені особливості сертифікації Rainforest Alliance та Fair Trade.

Про термопластичну полімерну упаковку як джерело забруднення харчових продуктів мікро- та нанопластиком йшлося у виступі доцентки кафедри харчової хімії та експертизи Одеського національного технологічного університету Олени Малинки.

Актуальні зміни харчового законодавства висвітлила професорка Антоніна Капустян, завідувачка кафедри харчової хімії та експертизи Одеського національного технологічного університету.

Усі доповіді викликали інтерес слухачів і були активно обговорені. Організація заходу у змішаному форматі дозволила долучити велику кількість учасників з усієї України, що безумовно має велике значення, особливо з складних умовах війни. Зокрема у роботі круглого столу взяли участь більше 10 ЗВО, десятки операторів ринку, державні контролюючі компетентні органи, центри сертифікації та стандартизації, центри експертизи харчової продукції, здобувачі вищої освіти.

Наша учасниця відзначає високий рівень організації та приділеної уваги запрошеним гостям. Такі заходи надихають на подальші дослідження, які будуть важливими для роботи харчової галузі після перемоги України над агресором.

Дякуємо нашим непереможним ЗСУ, віримо в перемогу і наближаємо її!

Опублікований: 03-10-2023
Читайте також:
Реалізація студентських наукових проєктів за благодійної підтримки Корпорації «Артеріум»

У минулому році Корпорація «Артеріум» започаткувала проведення конкурсу студентських наукових проєктів серед здобувачів магістратури нашого університету за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія». Цього року ініціатива була продовжена. Після оголошення конкурсу та розгляду поданих заявок, були визначені переможці, які, не зважаючи на епід...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Реалізація студентських наукових проєктів за благодійної підтримки Корпорації «Артеріум» 24 червня 2021

Біотехнолог – творець майбутнього!

На кафедрі біотехнології і мікробіології відбулася друга онлайн-лекція для здобувачів-другокурсників від вчителя біології Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті ім. Івана Франка Андрія Савчука. Біотехнологія – поняття широке. Зараз вона застосовується майже в усіх сферах людського життя – у сільському гос...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Біотехнолог – творець майбутнього! 22 листопада 2021

Університет презентує свій науковий доробок у рамках Всеукраїнського тижня харчових технологій

11-13 вересня 2018 у Києві проходить Всеукраїнський тиждень харчових технологій, який включає в себе провідні виставки харчової промисловості України SWEETS Ukraine, BAKERY Ukraine, INPRODMASH, UPAKOVKA. Наш університет – традиційний учасник цієї ключової події галузі, що збирає фахівців всіх областей харчової і переробної промисловості для обміну...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Університет презентує свій науковий доробок у рамках Всеукраїнського тижня харчових технологій 12 вересня 2018

Про перебіг подій Революції Гідності згадали у Свалявському технічному коледжі НУХТ

19 лютого 2019 року у Свалявському технічному коледжі нашого університету відбувся урочистий захід, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні.  Зі спогадами про перебіг подій Революції Гідності перед студентами навчального закладу виступив учасник подій на Майдані Незалежності, свалявчанин Мирослав Нейметі. Також учасники заходу переглянули документа...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про перебіг подій Революції Гідності згадали у Свалявському технічному коледжі НУХТ 19 лютого 2019