Н У Х Т

Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів

Інститут харчових технологій

Інститут харчових технологій

Контактна інформація
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 68
Корп. "А", кабінет 336,
Корп. "Ж", кабінет 219, 316, 506, 620.

Cторінка інституту

Код та назва спеціальності

161 Хімічні технології та інженерія

Освітня програма

Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів

Форма навчання

Денна, Заочна

Освітній ступінь

Магістр

Підготовка фахівців другого (магістерського) рівня вищої освіти у галузі знань 16 «Хімічна та біоінженерія» за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія» та освітньо-професійною програмою «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів»

Освітня програма «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів» орієнтована на підготовку фахівців, які мають володіти: сучасними методами та засобами для аналізу, синтезу, проектування, модернізації підприємств по виробництву харчових добавок та косметичних засобів.

Основний фокус освітньої програми спрямований на підготовку освітньо-професійних кадрів, які застосовують і використовують сучасне лабораторне і технологічне обладнання, комп’ютерну техніку та інформаційні технології, а також, виконують проектні і науково-дослідні роботи, пов'язані з дослідженням хіміко-технологічних процесів, впровадженням нових та удосконаленням існуючих технологій харчових добавок та косметичних засобів.

Мета освітньої програми «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів» – підготовка висококваліфікованих фахівців, здатних до комплексного виконання наукових досліджень, проектно-технологічних розрахунків та здійснення виробничо-технологічної діяльності, яка пов’язана з хімічними технологіями та інженерією, функціонуванням підприємств хімічної, фармацевтичної, косметичної та харчової промисловості.

Випускники освітньої програми «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів» набувають навичок:

  • розробки наукових принципів створення харчових добавок та косметичних засобів функціональної дії;
  • вміють формувати інноваційні підходи у створенні нових видів продуктів;
  • розробляти методи створення та модифікації нових функціональних матеріалів і технологій, застосувати їх у професійній сфері;
  • досконало володіють основами сучасних методів дослідження та аналізу.

Вони володіють сучасними підходами розроблення та хімічного моделювання нових видів харчових добавок та косметичних продуктів із урахуванням сучасних здобутків науки і техніки, зокрема нанотехнологій.

  

Освітня програма магістра передбачає поглиблену практичну підготовку для проведення науково-дослідних, проектно- технологічних, виробничо-технологічних робіт з розробленням та    впровадженням технічних і технологічних інновацій.

Ступінь магістра дає можливість працювати на хімічних, фармацевтичних, косметичних та харчових підприємствах різних форм власності, у навчальних закладах, наукових та конструкторських організаціях, на підприємствах; у лабораторіях, що сертифікують харчові та косметичні продукти, контролюють їх якість. Випускники магістратури можуть продовжувати наукову діяльність в аспірантурі та наукових секторах виробництв.


Магістри з хімічних технологій харчових добавок та косметичних продуктів можуть виконувати організаційно-керівну, виробничо-технологічну, науково-дослідницьку, торговельно-комерційну діяльність на підприємствах хімічної, косметичної галузі, харчової, фармацевтичної та переробної промисловості. Це майбутні керівні кадри науково-дослідних інститутів, лабораторій з контролю виробництва, головні експерти з якості сировини та готових продуктів, завідувачі науково-дослідних лабораторій, викладачі університетів та інших навчальних закладів, головні наукові співробітники центрів інтелектуальної власності, наукові співробітники-консультанти у сфері харчових виробництв, фахівці аналітичного контролю у науково-дослідних інститутах та центрах оцінки якості.


Магістри з хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів мають широкі можливості для працевлаштування. Зокрема, випускники програми успішно працевлаштовуються у престижних компаніях, фірмах та державних установах, на провідних підприємствах хімічної, харчової, парфумерно-косметичної та фармацевтичної галузі, як в Україні, так і за кордоном, серед них начальники виробництва, головні технологи, завідувачі лабораторій та ведучі спеціалісти.

Працевлаштовані випускники програми «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів» у 2019 році – 100%; 2020 – 70% ; 2021 – 80%; 2022– 89%.

Остання зміна: 08 червня 2024

Терміни та вартість навчання

Денна форма навчання 30 000 грн за два семестри Термін навчання:
1 рік 4 місяці
Заочна форма навчання 22 000 грн за два семестри Термін навчання:
1 рік 4 місяці

на основі НРК6 та НРК7

  • для вступу на спеціальності галузей знань 01 «Освіта/Педагогіка» (крім спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 12 «Інформаційні технології», 24 «Сфера обслуговування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини» потрібні були результати ЄВІ 2023 або 2024 років та ЄФВВ 2024 року;
  • для вступу на інші спеціальності потрібні були результати ЄВІ 2023 або 2024 років та фахового іспиту;
  • усі вступники мають написати мотиваційні листи, які додаватимуться до кожної поданої електронної заяви;
  • ...

Детальніше

 

 

Детальніше про ВСТУП перейти