Н У Х Т

«Зелена миля 2018» у навчально-науковому комплексі НУХТ

01 червня 2018

«Зелена миля 2018» у навчально-науковому комплексі НУХТ

1 червня колективи структурних підрозділів навчально-наукового комплексу НУХТ долучилися до Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018».

Забіг відбувся у Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ з метою популяризації фізичної культури та спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

У Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ на старт вийшли близько 150 учасників, серед яких були усі студенти перших курсів, заступники директора з навчальної, виховної, господарської роботи, завідувачі відділень, голови циклових комісій, викладачі і співробітники коледжу, а також гості, які виявили бажання взяти участь у забігу.

Після проходження фінішної лінії кращі бігуни були відзначені пам’ятними призами.

Кращому спортсмену коледжу 2017-2018р., якою виявилась студентка 11-А групи Анна Лобчук, керівник фізичного виховання Олександр Шерстюк вручив почесну нагороду.

Нагадаємо, що захід ініційований Міністерством освіти і науки України спільно зі Спортивною студентською спілкою України та Національним олімпійським комітетом України. Забіг відбувся одночасно в усіх регіонах України на центральних вулицях міст, селищ або у паркових зонах, на стадіонах та в інших місцях.

Бажаємо усім учасниками забігу «Зелена миля 2018» довголіття у спорті і до зустрічі на бігових доріжках!

Опублікований: 01-06-2018
Читайте також:
Кафедра готельно-ресторанної справи реалізовує принцип колегіальності з дотриманням вимог соціального дистанціювання

Самобутнє свято української культури День вишиванки єднає українців і колектив кафедри готельно-ресторанної справи. 21 травня відбулося онлайн-засідання кафедри на комунікаційній платформі Zoom. Під час відеовключення викладачі обговорили поточну успішність здобувачів денної форми навчання освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр», захисти курсових...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кафедра готельно-ресторанної справи реалізовує принцип колегіальності з дотриманням вимог соціального дистанціювання 25 травня 2020

Інноваційні харчові інгредієнти апробують магістранти кафедри технології молока і молочних продуктів

У рамках виконання лабораторної роботи з навчальної дисципліни «Інноваційні харчові інгредієнти у технологіях молочних і молоковмісних продуктів» (викладачки – доцентки кафедри технології молока і молочних продуктів Оксана Кочубей-Литвиненко та Уляна Кузьмик) здобувачі групи МО-1-2М дослідили властивості різних видів стабілізаторів у технології мол...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Інноваційні харчові інгредієнти апробують магістранти кафедри технології молока і молочних продуктів 12 квітня 2021

Експертне визнання: науковці НУХТ тримають високу планку якості української науки!

Залучення професорсько-викладацького складу нашого університету до роботи у спеціалізованих вчених радах та як офіційних опонентів є яскравим свідченням їхнього високого авторитету, глибоких теоретичних знань і практичного досвіду в інженерній та харчовій індустрії. Така інтеграція не лише стимулює міжуніверситетський обмін передовим досвідом, а й ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Експертне визнання: науковці НУХТ тримають високу планку якості української науки! 25 травня 2026

З виступу факультету біотехнології та екологічного контролю стартував загальноуніверситетський фестиваль «День факультету-2019»

31 жовтня у актовій залі університету було гаряче – стартував загальноуніверситетський фестиваль «День факультету-2019», і розпочав його своїм виступом факультет біотехнології та екологічного контролю. Дні цього факультету завжди вирізняються глибиною і водночас близькістю глядачеві тем. Цього разу факультетські митці з’ясовували «Хто зайвий? А ког...

ЧИТАТИ ДАЛІ

З виступу факультету біотехнології та екологічного контролю стартував загальноуніверситетський фестиваль «День факультету-2019» 31 жовтня 2019