Н У Х Т

З’явилася можливість підсилити знання з побудови комунікаційних стратегій або відносин університет-школа

16 серпня 2018

З’явилася можливість підсилити знання з побудови комунікаційних стратегій або відносин університет-школа

До 18.00 16 вересня триває збір заявок для участі у проекті  «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа», – повідомляє прес-служба МОН.

Мета проекту – підготовка двох груп академічних лідерів, що мають бажання та здатні впроваджувати сучасні комунікаційні технології в практики української вищої школи (жовтень 2018 р., група G) чи орієнтовані на вивчення та побудову нових моделей стосунків університетів із різноманітними навчальними закладами середньої та професійної освіти (листопад 2018 р., група H).

Проект передбачає інтенсивне тренінгове навчання в Україні та Польщі та підготовку й реалізацію відповідних індивідуальних мікро-проектів. Протягом навчання здійснюватиметься синхронний переклад українською мовою.

Заявку слід надсилати на пошту finikov@edupolicy.org.ua

 Вона має містити:

- CV кандидата українською та англійською мовами (з обов’язковим зазначенням службових та особистих електронних адрес та телефонів);
- мотиваційний лист (із визначенням групи, на участь в якій претендує кандидат, та напряму майбутнього мікро-проекту);
- інформацію про особи чи особу, яка рекомендує кандидата (прізвище, ім‘я, по-батькові, місце праці та посада, електронна адреса та контактний телефон, дані інституції/ВЗО, що рекомендує кандидата) та скан рекомендаційного листа/листів;
- рекомендацію/рекомендації, які мають бути надіслані з електронної адреси особи, яка їх надає;
- заповнену анкету за лінком: https://goo.gl/forms/SQje13Iob8giydgL2

 Передбачається, що проект реалізовуватиметься наступним чином:

- на попередньому етапі відбудеться Всеукраїнський конкурс претендентів на участь у проекті (конкурсна комісія включає співорганізаторів проекту з Польщі та України);
- на першому етапі (в Польщі – Варшава та Краків) відбудеться тренінг (2 тижні) з проблематики відповідних модулів, а після його завершення – серія консультацій та індивідуалізованих зустрічей із представниками академічного менеджменту, органів державного управління, фондів, різноманітних навчальних закладів середньої та професійної освіти,  мас-медіа та соціальних медіа, іншими стейкхолдерами в межах проблематики модулів (2 тижні);
- на другому етапі (в Україні) учасники проекту за допомоги польських та українських консультантів готують мікро-проекти (як індивідуальні, так і групові) з удосконалення роботи своїх університетів, академічних центрів, або, навіть, всієї системи вищої освіти України в обраних напрямах;
- підсумком проекту виступає презентація підготовлених мікро-проектів та їх пропозиція Міністерству освіти і науки України, Спілці ректорів ВНЗ, власним університетам на підсумковій конференції в травні 2019 р. (з прикладами презентацій Фази І можна познайомитися на сайті Міжнародного благодійного Фонду «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» (http://www.edupolicy.org.ua/_dx/main_ua/projects_ua/finalized-projects_ua/projectiul/iul-list.html).

Проект відбувається за підтримки Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща, Міністерства освіти і науки України та під почесним патронатом Фундації польських ректорів – Інституту суспільства знань.

Опублікований: 16-08-2018
Читайте також:
Практика на «Київмедпрепарат» – впевнені кроки до професійного майбутнього

Цікаво, захоплююче та пізнавально – так характеризують проходження практики на підприємстві «Київмедпрепарат», яке спеціалізується на виготовленні антибактеріальних засобів та є одним із основних виробників продукції ТМ «Артеріум», четвертокурсниці-біотехнологині Олександра Васильєва, Марія Проценко, Анастасія Онищенко та Катерина Гвоздецька. Завд...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Практика на «Київмедпрепарат» – впевнені кроки до професійного майбутнього 13 лютого 2024

Поки що онлайн: здобувачі Навчально-наукового інженерно-технічного інституту презентують німецьким колегам Київ

Уже півроку як відомі причини корегують плани нашого колективу зустріти в Києві делегацію студентів із Берлінського університету прикладних наук. А потім 10 студентів Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого мають їхати на стажування до Німеччини. Керуючись постулатом «Keeping calm and believing in light future», на...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Поки що онлайн: здобувачі Навчально-наукового інженерно-технічного інституту презентують німецьким колегам Київ 29 жовтня 2020

Як перетворити пристрасть у прибуткову справу дізналися маркетологи і підприємці від професійного бджоляра

Днями відбулася відкрита лекція-воркшоп для студентів освітніх програм «Підприємництво та торгівля», «Маркетинг» та аспірантів кафедри маркетингу. Спікер заходу – професійний бджоляр із міжнародним досвідом, власник магазину «Пасічник України» Назарій Білько, який успішно поєднує традиційне ремесло з сучасними бізнес-інструментами. Під час зустрі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Як перетворити пристрасть у прибуткову справу дізналися маркетологи і підприємці від професійного бджоляра 11 листопада 2025

На кафедрі харчової хімії готують команду для участі у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з хімії

24-26 квітня команда студентів нашого університету візьме участь у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з хімії, яка цього року відбудеться на базі НУБІП. Для того, щоб гідно представити наш навчальний заклад необхідна сумлінна підготовка. Саме тому протягом березня-квітня переможці І етапу олімпіади – студенти І-ІV курсів факультету біотехнології та ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На кафедрі харчової хімії готують команду для участі у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з хімії 17 квітня 2018