У перші дня нового навчального року на кафедру технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проєктування завітали представники одного з ключових стейкхолдерів НУХТ – ПрАТ «МХП».
6 вересня 2024 року відбулася зустріч студентів-бакалаврів другого курсу, які навчаються за спеціальностями 133 «Галузеве машинобудування» та 131 «Прикладна механіка», з керівницею групи залучення та розвитку молоді Ксенією Моторіною, провідною фахівчинею із залучення та розвитку молоді Мариною Шептицькою та молодшою фахівчинею із залучення та розвитку молоді Вікторією Волинкіною.
Захід розпочався зі вступного слова старшого викладача кафедри Андрія Слюсенка, який наголосив на важливості партнерства між навчальним закладом і стейкхолдером для розвитку студентських ініціатив і здобуття практичних навичок роботи на сучасних підприємствах.
Марина Шептицька розповіла здобувачам про компанію та можливості співпраці з нею, які включають стажування, проходження виробничої практики, дуальну освіту.
Під час зустрічі проходила сесія нетворкінгу, де здобувачі активно спілкувалися зі стейкхолдеркою. Зокрема, вони ділилися власним досвідом проходження практики на підприємствах харчової галузі.
Зустріч вкотре продемонструвала силу партнерства між університетом і ПрАТ «МХП», що сприяє розвитку студентських ініціатив та підготовці молодих фахівців до реальних викликів.
Завітайте за посиланням, щоб дізнатися більше про програми для молоді нашого партнера ПрАТ «МХП».