Н У Х Т

Зустрічаємо гостей ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з біотехнології

10 квітня 2019

Зустрічаємо гостей ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з біотехнології

З 10 квітня у нашому університеті розпочинається хоч вже і традиційна, але від того не менш відповідальна для кафедри біотехнології і мікробіології подія – ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з біотехнології. Цього року олімпіада має особливий статус, оскільки її проведення присвячене знаменній події – 135-річчю заснування Національного університету харчових технологій. Організаційний комітет олімпіади і студенти кафедри довго й ретельно готувалися, щоб і цього року захід відбувся, як завжди, на найвищому рівні.

Всеукраїнська олімпіада з біотехнології щорічно збирає кращих біотехнологів з усієї України. Не виключенням став і нинішній рік. Заявки для участі подали команди юних знавців біотехнології з 16 вищих навчальних закладів країни. Географія учасників представлена дуже широко. Позмагатися за звання кращого біотехнолога України прибули студенти: Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького, Миколаївського національного аграрного університету, Національного авіаційного університету (м. Київ), Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», Одеського національного університету ім. Мечникова, Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ), Національного фармацевтичного університету (м. Харків), Українського державного хіміко-технологічного університету (м. Дніпро), Харківської державної зооветеринарної академії, Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, Київського національного університету технологій та дизайну, Ужгородського національного університету, Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара ну і, звісно, команда найкращих біотехнологів НУХТ у складі: Світлани Бондарук, Віталія Гриненка та Юлії Лазюки.

Команди-учасники почали прибувати вже з самого ранку. Процедура реєстрації, така нібито рутинна, була організована творчо: учасники олімпіади мали змогу відпочити з дороги і поспілкуватися у неформальній атмосфері під час кава-брейку та зробити яскраві фото на пам’ять, зокрема селфі з талісманом факультету біотехнології та екологічного контролю (БТЕК) – Біозавриком. А декому пощастило і сфотографуватися з нашим проректором з наукової роботи, професором Олександром Шевченком.

Для організації дозвілля учасників олімпіади продуманий ряд цікавих і пізнавальних заходів: екскурсії на провідні фармацевтичні підприємства м. Києва – ПАТ «Фармак» та ПрАТ «Індар», до Водно-інформаційного центру, а також цікава пішохідна екскурсія містом.

Ми щиро раді вітати учасників олімпіади і вельмишановних членів конкурсного журі і бажаємо усім успішної роботи і омріяних перемог!

 

Опублікований: 10-04-2019
Читайте також:
Профорієнтаційні заходи кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації

В умовах розвитку нових напрямків на ринку праці виникає необхідність роз’яснювальної роботи щодо професій, які є актуальними в нашій державі. Щоб запобігти помилок у виборі професії, необхідна психологічно і педагогічно доцільна, систематична робота з профорієнтації з учнівською молоддю, адже старшокласникам часто бракує інформації, що стосується ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Профорієнтаційні заходи кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації 04 жовтня 2018

Крутий нетворкінг для студентів і фахівців

Здобувачі спеціальностей «Журналістика», «Маркетинг» і «Підприємництво та торгівля» разом із викладачами кафедри маркетингу та першокурсники спеціальності «Екологія» разом із професоркою кафедри екології та екоменеджменту Світланою Маджд відвідали масштабний кар’єрний форум CAREER EXPO 2025, що відбувся у Pochayna Event Hall. Подія об’єднала понад ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Крутий нетворкінг для студентів і фахівців 26 вересня 2025

Із честю пройшли випробовування захистом дипломних робіт магістри хіміки-технологи

Ось і настала пора випуску магістрів хіміків-технологів, що навчалися за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія», спеціалізацією «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів». 20 та 22 лютого 10 студентів із честю пройшли випробовування захистом своєї дипломної роботи, яка протягом навчання в магістратурі складалася як бл...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Із честю пройшли випробовування захистом дипломних робіт магістри хіміки-технологи 23 лютого 2018

Із актуальними тенденціями у галузі знайомлять викладачі старшокурсників фахових коледжів

Триває цикл онлайн-лекцій для старшокурсників фахових коледжів, присвячених актуальним питанням автоматизації та робототехніки. 20 лютого здобувачі Смілянського технологічного фахового коледжу НУХТ і 27 лютого здобувачі Волинського фахового коледжу НУХТ мали чудову нагоду долучитися до цікавих івентів кандидата технічних наук, асистента кафедри авт...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Із актуальними тенденціями у галузі знайомлять викладачі старшокурсників фахових коледжів 28 лютого 2025