Н У Х Т

Зіркова гостя на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

14 грудня 2020

Зіркова гостя на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

Здобувачі вищої освіти факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу мали неймовірну можливість зустрітися online з автентичною і харизматичною Маргаритою Січкар – українською рестораторкою, успішною бізнес-вумен, телезіркою та інфлюенсером.

Це був лекторій в улюбленому студентами форматі питання-відповідь про місію і цінності у ресторанному бізнесі, вибір найкращої концепції ресторану, 5 порад ресторатору-початківцю, психологію і стилі управління рестораном, надійне бізнес-партнерство, діджиталізацію ресторанного бізнесу, ресторанні колаборації майбутнього і чекл-лист успішного ресторатора.

На гостей лекторію чекав спойлер від пані Маргарити про повернення у вітчизняний і міжнародний гастрономічний простір і мрію популяризувати автентичні українські страви у світовому кулінарному просторі.

Новаторка вітчизняного ресторанного бізнесу Маргарита Січкар, яка була однією з перших, хто імплементував програмний продукт R-Keeper і посаду PR-менеджера у своїх ресторанних проєктах, завершила свій виступ-інтерв’ю переліком книг для розвитку бізнес-навичок та особистісного розвитку наших здобувачів вищої освіти.

Лекторка побажала майбутнім фахівцям готельно-ресторанної справи із оптимізмом і вірою у власні сили зустрічати життєві виклики, дотримуватися концепції Lifelong learning (безперервного навчання) і записувати цікаві ідеї у блокнот для реалізацій своїх найкращих проєктів у майбутньому!

За можливість зустрітися із топовим професіоналом індустрії гостинності факультет висловлює вдячність викладачкам кафедри готельно-ресторанної справи – асистентці Маріанні Маршаленко і доцентці Віті Цирульніковій.

Здобувачі й викладачі щиро вдячні неймовірній Маргариті Січкар за мотиваційний спіч і цінні інсайти ресторанного бізнесу! 

Опублікований: 14-12-2020
Читайте також:
Переддипломна практика магістра-хімтехнолога на кондитерському виробництві

Навчання в магістратурі за освітньо-професійною програмою «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів» – це можливість проходити практику в найрізноманітніших сферах, зокрема на косметичному, харчовому, фармацевтичному, хімічному виробництвах. Магістрант Іван Маркушин (керівник – доцент Володимир Бахмач) отримав незабутні враження т...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Переддипломна практика магістра-хімтехнолога на кондитерському виробництві 28 жовтня 2019

Відбувся науковий семінар аспіранта кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбувся науковий семінар «Дослідження якості і безпечності утворення акриламіду в формованих картопляних чіпсах збагачених харчовими волокнами» аспірантки Аліни Ковтун. Науковий керівник – завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса Чіпси – по...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відбувся науковий семінар аспіранта кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів 13 червня 2018

Усе про сучасну банківську систему з’ясували здобувачі-фінансисти

Управляти особистими фінансами так само важливо, як і управляти часом. Здобувачі-фінансисти другого року навчання Марія Корнієнко, Яна Кріпак і Василь Пригожий під час опанування курсу «Просто про гроші» від Першого українського міжнародного банку (ПУМБ) на платформі «Prometheus» з’ясовували чи сучасна банківська система покликана зробити фінансове...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Усе про сучасну банківську систему з’ясували здобувачі-фінансисти 10 червня 2021

Системний підхід до управління якістю продукції та послуг опановують здобувачі спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

Відбувся гостьовий online-лекторій «Аудит – ефективний інструмент верифікації систем менеджменту якості та харчової безпеки в закладах готельно-ресторанного господарства» для здобувачів вищої освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа». Гостьова спікерка – міжнародна провідна аудиторка систем менеджменту якості та харчової безпеки швейца...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Системний підхід до управління якістю продукції та послуг опановують здобувачі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» 09 червня 2021