Студентка групи ГРС-4а Львівського фахового коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ Анна Швець вирушила до Німеччини. Вона стала першою представницею нашого Львівського коледжу, яка розпочала свою практику за престижною програмою JUNIOR-TALENTS DEUTSCHLAND.
Міжнародне стажування – це важливий крок у професійному становленні здобувачки фахової передвищої освіти, адже вона отримує унікальний досвід роботи в мальовничому готелі Alpenrose Bayrischzell, розташованому серед мальовничих Альп у самому серці Баварії.
Можливість цього стажування стала реальною завдяки співпраці нашого коледжу з німецькою компанією JUNIOR-TALENTS DEUTSCHLAND, яка відкриває перспективи для найкращих студентів з Європи, надаючи їм шанс пройти практику у провідних готелях і ресторанах Німеччини та Австрії.
Бажаємо Анні успішного стажування, натхнення та досягнення нових вершин!