Н У Х Т

Здобувачі англомовних груп кафедри економіки і права вражають рівнем кваліфікаційних робіт

18 червня 2024

Здобувачі англомовних груп кафедри економіки і права вражають рівнем кваліфікаційних робіт

На кафедрі економіки і права відбулися захисти кваліфікаційних робіт здобувачів, що навчалися в англомовних групах за спеціальністю 051 Економіка, освітніми програмами «Економіка підприємства» та «Економіка та правове забезпечення бізнесу».

Екзаменаційна комісія та присутні відзначили продемонстровані здобувачами освітнього ступеня «Бакалавр» глибокі знання, наполегливість і цілеспрямованість. Кваліфікаційні роботи охопили широкий спектр актуальних тем, що стосуються різноманітних аспектів економіки підприємств і правового регулювання бізнесу. Від ретельних досліджень ринкових тенденцій та управління ресурсами до аналізу нормативно-правових актів та їх впливу на підприємницьку діяльність – випускники довели свою здатність поєднувати теоретичні знання з практичним застосуванням.

Під час захистів здобувачі освіти проявили неабияку впевненість, ерудицію та вміння переконливо відстоювати свої позиції. Вони вільно оперували економічними поняттями, статистичними даними та юридичною термінологією, демонструючи високий рівень підготовки.

Успішні захисти кваліфікаційних робіт стали черговим підтвердженням високого рівня підготовки фахівців на кафедрі економіки і права. Випускники показали готовність до професійної діяльності, здатність критично мислити та приймати виважені рішення в умовах мінливого бізнес-середовища.

Відзначимо, що серед здобувачів англомовних груп кафедри є рекомендовані до отримання дипломів із відзнакою – Анастасія Соломенко, Поліна Скрипець і Данило Киричок.

Колектив кафедри вітає своїх випускників, бажає успіху та сподівається, що вони продовжать навчання у магістратурі!

Опублікований: 18-06-2024
Читайте також:
Лекції від експерта служби SES на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів

У рамках міжнародної програми організації SES (Senior Expert Service, Germany), заснованої за підтримки провідних бізнес-асоціацій та уряду Німеччини, на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбулися лекції за участю експерта з Німеччини, доктора природничих наук Martin Ehret. Згідно з планом проєкту, розробленим на кафедрі,...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Лекції від експерта служби SES на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів 03 лютого 2021

Засідання кафедри теплоенергетики та холодильної техніки

Успішно, у очно-дистанційному форматі відбулося чергове засідання кафедри теплоенергетики та холодильної техніки Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого НУХТ. Таким чином, викладачі випробували можливості штатного обладнання ноутбуків для проведення занять зі здобувачами. Крім того, відбулося жваве обговорення пром...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Засідання кафедри теплоенергетики та холодильної техніки 04 жовтня 2022

Майбутні технологи знайомляться з хлібобулочним підприємством

Наставниці академічних груп здобувачів вищої освіти1-3 курсів, доценти кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів організували екскурсію до виробничих цехів №7-8 ТОВ «Київхліб» м. Києва. Екскурсію провела кандидатка технічних наук, начальниця технологічної лабораторії підприємства Тетяна Васильченко. Здобувачі відвідали хлібопекарс...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Майбутні технологи знайомляться з хлібобулочним підприємством 28 квітня 2023