Н У Х Т

Особливий день факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

28 лютого 2020

Особливий день факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

26 лютого 2020 року – особливий день для факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, який по-родинному тепло прощався зі 152 випускниками магістерських освітніх програм «Технології в ресторанному господарстві», «Технології аюрведичних харчових продуктів», «Готельна і ресторанна справа», «Туризмознавство» денної та заочної форм навчання.

Кожна урочиста церемонія вручення дипломів – подія, яку старанно організовують, щоб подарувати гарний настрій і яскраві спогади випускникам, разом пригадати роки, сповнені відкриттів, здобутків, перемог.

По-батьківськи щиро вітав магістрів із здобуттям другого рівня вищої освіти декан факультету Віктор Доценко. Багато теплих слів прозвучали для випускників від завідувачів кафедр – туристичного та готельного бізнесу Ірини Антоненко й технології ресторанної і аюрведичної продукції Олександри Нєміріч, заступників декана з навчальної роботи Наталії Бондар і Віти Цирульнікової, а також заступника декана по роботі зі студентами Олени Тищенко.

За факультетською традицією подяками декана були відзначені відмінники навчання (дипломи з відзнакою отримали 26 випускників), переможці студентських олімпіад і конкурсів наукових робіт Лілія Бєдусенко, Дар’я Осітнянко, Поліна Єфимович, іменні стипендіати, активні учасники заходів випускових кафедр і факультету, талановиті вокалісти, актори і лауреати університетських конкурсів. Пам’ятні дарунки із символікою факультету отримали представники студентської ради факультету – голова спортивного сектору Олег Ковальчук і голова студентської ради гуртожитку Ілля Солтис, а також Ігор Радько, відмінник навчання, староста групи, яка у 2016 р. стала кращою на факультеті та зайняла 3 місце в університеті, організатора та ідейного натхненника Кулінарного конкурсу серед магістрів «Смачно. FEST-2019».

Фотокниги зі світлинами про найкращі спогади студентського життя і особливу відзнаку – срібний знак декана Віктор Доценко вручив: голові студентської ради факультету 2018-2019 н.р., заступнику голови студентської ради 2016-2018 рр., сценаристу, режисеру, актору і вокалісту факультетських свят, лідеру студентства Віталію Євстаф’єву, заступнику голови студентської ради факультету 2018-2019 н.р., голові культурно-масового сектору 2016-2018 рр., тричі лауреату університетського Фестивалю-конкурсу української пісні Вікторії Новіковій, голові інформаційного сектору студентської ради факультету 2018-2019 н.р., фотографині і контент-менеджерці факультету Ірині Зайцевій.

Це «тріо» організовувало й брало активну участь у наймасшабніших подіях, формувало та розвивало бренд-іміджу факультету, було відданим цінностям та ідеалам студентського самоврядування.

Непідробними емоціями були пронизані прощальні слова випускників Віталія Євстаф’єва і відмінниць навчання Катерини Краснощокової, Вікторії Новікової, Яни Разумей, які ділилися спогадами зі студентського життя, дякували викладачам й адміністрації факультету, своїм друзям і особливо батькам.

Вітали випускників і гостей у залі драйвовими номерами танцювальний колектив «HRTB family» і двічі переможець університетського фестивалю танцю «NUFT DANCE FEST» Вадим Агеєв, а також талановиті вокалісти-випускники Ігор Радько, Катерина Краснощокова, Вікторія Новікова і Олександр Кузьменко з надзвичайно чутливими піснями про батьків і для батьків, від яких стояли сльози в очах у всіх присутніх.

Зворушливе і хвилююче свято завершилося традиційним виконанням гімну факультету, й серця всіх присутніх билися в єдиному жовто-зеленому ритмі. На згадку про цей особливий день залишаться спільні фото біля святкової факультетської фотозони, на сцені актової зали, біля стели й на сходах головного корпусу університету.

Вітаємо, магістри факультету ГРТБ! Знайте, у Альма матер на вас завжди чекають!

Опублікований: 28-02-2020
Читайте також:
День відкритих дверей у Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ

27 жовтня у Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ відбувся День відкритих дверей, на який зібралися дев’ятикласники м. Сміли, Смілянського та Черкаського районів. Школярам та їх батькам був запропонований цікавий формат зустрічі. Директор коледжу Олександр Хоменко ознайомив присутніх з історією навчального закладу, напрямками розвитку, пла...

ЧИТАТИ ДАЛІ

День відкритих дверей у Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ 29 жовтня 2018

Від зародження ідеї до реалізації проєкту: гостьове заняття від стейкхолдера

Уже стало доброю традицією залучення випускників кафедри біотехнології і мікробіології до проведення гостьових занять із магістрантами спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія». Нещодавно саме таке заняття на запрошення викладачки дисципліни «Методологія та організація наукових досліджень» Оксани Скроцької було проведене випускницею кафедри...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Від зародження ідеї до реалізації проєкту: гостьове заняття від стейкхолдера 10 листопада 2022

Вектор на удосконалення освітньої програми «Харчові технології та інженерія» – визначено

24 січня 2025 року в Навчально-науковому інституті харчових технологій відбулося розширене засідання робочої групи з перегляду освітньо-професійної програми «Харчові технології та інженерія» спеціальності «Харчові технології» освітнього ступеня «бакалавр». Засідання, на якому поряд із членами робочої групи були присутні завідувачі кафедр інституту...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вектор на удосконалення освітньої програми «Харчові технології та інженерія» – визначено 24 січня 2025