Н У Х Т

Здобувачам заочної форми навчання кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів присвоєний освітній ступінь «Бакалавр»

14 лютого 2020

Здобувачам заочної форми навчання кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів присвоєний освітній ступінь «Бакалавр»

На кафедрі технології м’яса і м’ясних продуктів відбулися захисти кваліфікаційних бакалаврських робіт здобувачів заочної форми навчання освітнього ступеня «Бакалавр» за напрямом 6.051701 «Харчові технології та інженерія» та спеціальності 181 «Харчові технології».

Екзаменаційну комісію очолив завідувач кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів, професор Василь Пасічний. До складу ЕК увійшли доценти Оксана Топчій, Олександра Гащук та Олег Галенко (секретар ЕК).

Представлені здобувачами 10 робіт мали значну практичну цінність та охопили широких спектр виробництв – птахопереробні підприємства, заводи первинного перероблення худоби та свиней, ковбасні та напівфабрикатні цехи, консервні заводи.

Під час захисту випускних робіт здобувачі продемонстрували уміння самостійно вирішувати практичні та інженерні питання; врахували досягнення науки і техніки, досвід роботи передових підприємств, а також використали основні норми з проектування промислових підприємств, зуміли організувати виробництво з урахуванням вимог охорони праці та охорони навколишнього середовища на підприємстві.

На підставі успішного захисту кваліфікаційних бакалаврських робіт усім студентам-випускникам присвоєний освітній ступінь «Бакалавр».

Колектив кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів щиро вітає своїх випускників і бажає досягти наукових вершин при подальшому навчанні в магістратурі!

Опублікований: 14-02-2020
Читайте також:
Почуття любові до рідної землі та гордості за предків плекають у студентів наші викладачі

Українська мрія – єдність, свобода і незалежність. Основа державності,  якої споконвіку намагалися позбавити цю прекрасну частину землі всі її так звані сусіди, прикриваючись «високими» інтересами, час від часу набувала цілком ясних обрисів. Так сталося і 22 січня 1919 року із підписанням і проголошенням у Києві Акту злуки УНР і ЗУНР. 22 січня 201...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Почуття любові до рідної землі та гордості за предків плекають у студентів наші викладачі 24 січня 2019

Курс на високоякісну освіту

Викладач кафедри іноземних мов професійного спрямування Надія Шерстюк разом зі студентками-туристками 2 курсу факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Ольгою Чесноковою та Юлією Падусенко докладно розповіли про переваги навчання в нашому університеті майбутнім випускникам школи І–ІІІ ступенів №27 Шевченківського району м. Києва. Шко...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Курс на високоякісну освіту 18 квітня 2019

Екологічний тиждень на факультеті біотехнології та екологічного контролю

Щорічно березень багатий на різноманітні події, які закликають до збереження довкілля. Логічно, адже природа прокидається від зими і потребує оновлення та очищення. Зазвичай студенти факультету біотехнології та екологічного контролю не залишаються осторонь від загальносвітових і всеукраїнських акцій екологічного напряму. Тому тиждень розпочався з ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Екологічний тиждень на факультеті біотехнології та екологічного контролю 30 березня 2019

«Солодка» пізнавальна подорож студентів кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів

Студенти групи ТХ-3-14ск Навчально-наукового інституту харчових технологій з наставником, доцентом кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Оленою Кохан відвідали демонстраційний центр «Шоколадна фабрика ROSHEN». Спочатку група переглянула фільм про історію та технологію виробництва найпопулярнішого у світі смаколика – шоколаду....

ЧИТАТИ ДАЛІ

«Солодка» пізнавальна подорож студентів кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів 26 грудня 2018