Н У Х Т

Заклади вищої освіти отримають рекомендації з акредитації освітніх програм

23 серпня 2019

Заклади вищої освіти отримають рекомендації з акредитації освітніх програм

Усі українські заклади вищої освіти отримають мінімальний пакет нормативних актів, рекомендацій і роз’яснень стосовно всіх процедур акредитації освітніх програм. Про це повідомили в Національному агентстві із забезпечення якості вищої освіти.

Також у агентстві зазначили, що Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюватиметься підготовка здобувачів вищої освіти, затверджене Наказом МОН № 977 від 11.07.2019, буде офіційно опубліковане 27 серпня.

Акредитація освітніх програм першого, другого і третього рівня вищої освіти здійснюватиметься виключно Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

Разом із тим, агентство не прийматиме заяви про акредитацію напрямів підготовки і спеціальностей (за шифрами, що діяли до 2015 р.), а також освітніх програм, за якими здійснюється підготовка за ОКР «молодший спеціаліст».

У 2019/20 навчальному році повідомлення про намір акредитувати освітню програму будуть прийматися з 2 до 27 вересня.

На базі отриманих від закладів вищої освіти повідомлень про намір акредитувати освітні програми Національне агентство до 1 жовтня 2019 року складе графік прийняття заяв про акредитацію і відкриє доступ до електронних кабінетів, через який заклади подаватимуть відповідні матеріали для акредитації.

Опублікований: 23-08-2019
Читайте також:
Internet-конференція з автоматизації, як основа сучасного погляду в майбутнє

На базі кафедр автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління та інформаційних систем за участі Національного університету біоресурсів і природокористування України, Warsaw University of Life Sciences, Przemyslowy Instytut Automatyki i Pomiarow відбулася VІ Міжнародна науково-технічна Internet-конференція «Сучасні методи, інформаційне, ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Internet-конференція з автоматизації, як основа сучасного погляду в майбутнє 26 листопада 2019

Про НУХТ київським гімназистам

Старша викладачка кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Ольга Никитенко з метою профорієнтації школярів відвідала гімназію №178 м. Києва, де під час зустрічі із учнями 10-х класів розповіла про історію університету, інститути, факультети та спеціальності, форми підготовки. Окрім цього, під час онлайн-батьківських зборів з батьк...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про НУХТ київським гімназистам 25 вересня 2023

Онлайн-стажування викладачів факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу у найбільшій готельній мережі України

З 18 по 31 жовтня викладачі факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу успішно пройшли підвищення кваліфікації «LEVEL UP разом з REIKARTZ» обсягом 30 годин від однієї з найбільших вітчизняних мереж готелів «Reikartz Hotel Group». Програма курсу зі шести вебінарів включала модулі: принципи роботи сучасної готельно-ресторанної мережі; ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Онлайн-стажування викладачів факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу у найбільшій готельній мережі України 01 листопада 2021

Вчена рада університету прийняла низку важливих рішень

30 травня відбулося планове засідання вченої ради університету. Голова ради, ректор Анатолій Українець за традицією розпочав його з вітання членів вченої ради університету, що відсвяткували дні народження між засіданнями, та вручення атестатів і дипломів про присвоєння вчених звань і наукових ступенів. Зокрема, дипломи доктора наук ректор вручив д...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вчена рада університету прийняла низку важливих рішень 30 травня 2019