Н У Х Т

Яскраві враження від ПАТ «Фармак» отримали учасники ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології

25 квітня 2018

Яскраві враження від ПАТ «Фармак» отримали учасники ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології

Колектив кафедри біотехнології і мікробіології, готуючись до проведення ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології, вирішив, що враження його учасників від перебування у НУХТ мають бути яскравими, позитивними, а ще краще, якщо і корисними!

І, напевно, саме такими вони й залишаться після екскурсії на фармацевтичне підприємство, яке, безсумнівно, є одним із лідерів фармацевтичного ринку не тільки України, але і найближчого зарубіжжя – ПАТ «Фармак».

Найкращі студенти-біотехнологи з усіх куточків України: Одеси, Чернівців, Львова, а також представники декількох київських вишів, які опікуються підготовкою фахівців у сфері біотехнології та біоінженерії, увійшли до невеликого, але дружного колективу екскурсантів. Увійшли, і не пошкодували.

Фахівець відділу управління персоналом Ольга Удодова гостинно зустріла екскурсантів і запросила до сучасної, дещо навіть футуристичної, конференц-зали, де відбувся дотепний і зовсім не нудний інструктаж з техніки безпеки, який провів фахівець відділу охорони праці і охорони довкілля Богдан Миколайович. Після цього екскурсантів передали у руки компетентних технологів виробництва, які продовжили екскурсію вже на заводі.

За правилами виробництва в умовах стерильності, відвідувачів без спеціальної процедури підготовки не пускають у стерильні цехи. Тому всіх «упакували» у бахіли, стерильні шапочки, блакитні халати і спеціальні штани, щоб одягнути які – не повірите – треба пройти додатковий інструктаж і не один раз потренуватися. Але, при всьому бажанні, відвідати найцікавіші частини заводу не вдалося. Проте, і у приміщеннях класу чистоти D теж було на що подивитися. А головне, що послухати. Цікаво і натхненно розповідав про всі тонкощі виготовлення рідких лікарських засобів у флаконах майстер цеху №3 Олександр Щербина. Годинна екскурсія дозволила майбутнім біотехнологам поглянути зсередини на технології виробництва, які в найближчому майбутньому можуть стати справою їх життя.

Після дуже приємної несподіванки – кави-брейк, Ольга Удодова презентувала екскурсантам цікаві відеофільми про історію і сьогодення ПАТ «Фармак», його виробничу, інноваційну і важливу соціальну функції, розповіла про грандіозні плани розвитку підприємства і запросила студентів після закінчення навчання приєднуватися до дружної родини ПАТ «Фармак»  

Колектив кафедри висловлює величезну подяку керівництву ПАТ «Фармак», співробітникам заводу за сприяння в проведенні екскурсії й сподівається на подальше плідне співробітництво. 

Опублікований: 25-04-2018
Читайте також:
Про можливості та конкурси 2025 року Програми Еразмус+ у сферах освіти, молоді та спорту дізналися наші викладачі

Днями викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції, професор Олег Кузьмін і асистентка Марія Омельченко долучилися до циклу інформаційних днів програми Європейського Союзу Еразмус+ у сферах освіти, молоді та спорту, де дізналися про можливості та конкурси 2025 року для організацій України. Цей масштабний захід був організований...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про можливості та конкурси 2025 року Програми Еразмус+ у сферах освіти, молоді та спорту дізналися наші викладачі 18 грудня 2024

Лектори кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства вражають рівнем викладацької майстерності

На кафедрі біотехнології продуктів бродіння і виноробства відбулося відкрите  заняття «Основні поняття. Об’єкти, суб’єкти інтелектуальної власності та правові засоби її охорони. Законодавча база України» з дисципліни «Інтелектуальна та промислова власність», яке доцент кафедри, к.т.н. Микола Бондара провів для здобувачів-магістрантів напряму підгот...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Лектори кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства вражають рівнем викладацької майстерності 01 жовтня 2020

Визначений переможець конкурсу щодо участі у програмі ЕРАЗМУС+

В університеті підвели підсумки конкурсу щодо участі у програмі ЕРАЗМУС+  (KA1 – індивідуальна мобільність) у 2021-2022  н. р. Цього року мобільність надав партнер НУХТ – Жешувський Університет (м. Жешув, Польща). Програма передбачена для професорсько-викладацького складу Навчально-наукового інституту харчових технологій (напрям «Харчові технологі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Визначений переможець конкурсу щодо участі у програмі ЕРАЗМУС+ 18 грудня 2020

Виїзний профорієнтаційний івент кафедри готельно-ресторанної справи у рамках Фестивалю кар’єри

У рамках тісної співпраці кафедри готельно-ресторанної справи з ліцеєм № 59 міста Києва за ініціативи професорки кафедри Тетяни Сильчук ліцеїсти відвідали Фестиваль кар’єри, що розгорнувся на території Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ). Одним із яскравих прикладів спільної взаємодії освіти та бізнесу стала презентація від мережі ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Виїзний профорієнтаційний івент кафедри готельно-ресторанної справи у рамках Фестивалю кар’єри 29 травня 2025