Н У Х Т

Як знайти мотивацію та створити власну історію успіху дізналися наші студенти від зіркових гостей НУХТ

30 листопада 2018

Як знайти мотивацію та створити власну історію успіху дізналися наші студенти від зіркових гостей НУХТ

30 листопада до студентів університету завітали зіркові гості – власник мережі ресторанів «НАША КАРТА», меценат, шоумен, телеведучий, головний Ревізор країни Микола Тищенко,  чемпіон світу з брейк-дансу, мотиваційний тренер, виконавець ролі головного героя фільму «Сквот32» Олексій Богачук, кінопродюсер CEO «Garnet International Media Group», продюсер фільму «Сквот32» Андрій Єрмак, художник, танцівниця, модель, актриса фільму «Сквот32» Сандра Самбо.

Представив гостей голова студентської ради університету Олександр Висоцький.

У ході зустрічі й активного спілкування учасники заходу дізналися, як знайти в собі сили для мотивації, як відкрити найвідоміший ресторан в Україні, як поєднувати роботу та хобі, як зробити з хобі справу всього життя і, звичайно ж, як стати відомим та успішним!

Головний месендж від спікерів – для успіху потрібно вірити у власні сили, не боятися йти обраним шляхом, визначити ціль й робити все для її досягнення, працювати з повагою до людей, які платять за вашу працю.

Спікери створили невимушену атмосферу діалогу, встановили тісний контакт із аудиторією, тож найрізноманітніші запитання сипалися безперервно.

Крім захоплюючих розповідей, гості підготували приз для найактивнішого учасника заходу. Щасливим володарем сертифіката на 4 тисячі гривень для вечері на двох у ресторані «Три виделки», що також належить Миколі Тищенку, стала студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління Емілія Омельченко, запитання й коментарі якої і Олексій Богачук, і Микола Тищенко визнали найцікавішими, й найкреативнішими. Останній пообіцяв бути присутнім на виграній вечері й, навіть, за наявності достатнього часу особисто приготувати щось смачненьке.

Завершилася зустріч неформальним спілкуванням, роздаванням автографів усім бажаючим і, звичайно ж, селфі з гостями університету. Наостанок Микола Тищенко пообіцяв завітати до наших студентів ще, адже тем для розмови зосталося безліч, крім того, рестораторові є чим поділитися зі студентством і у практичній площині. Тож тепер із нетерпінням чекатимемо на наступну зустріч.

 

Опублікований: 01-12-2018
Читайте також:
Креативний майстер-клас на кафедрі технології оздоровчих продуктів

17 листопада в рамках проведення Дня відкритих дверей університету викладачі кафедри технології оздоровчих продуктів, доцент Алла Башта та асистенти Світлана Камінська і Артем Ущаповський провели креативний майстер-клас «Від смачного до корисного – один крок!». Оскільки спеціалізація «Технології харчових продуктів оздоровчого та профілактичного пр...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Креативний майстер-клас на кафедрі технології оздоровчих продуктів 19 листопада 2018

Корисний майстер-клас для майбутніх вступників

18 січня 2019 року викладач спецдисциплін Сумського коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ Олександр Лисенко провів майстер-клас «Обслуговування комп’ютера в домашніх умовах» для учнів 9-х класів КУ ЗОШ №26. Фахівець показав, як провести найпростіше обслуговування домашнього ПК: почистити його від пилу та бруду, замінити термопасту, змас...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Корисний майстер-клас для майбутніх вступників 21 січня 2019

Маркетологи вчаться дистанційному управлінню

Студенти кафедри маркетингу відвідали майстер-клас «Як працювати з віддаленими командами», що відбувся в залі Loft KWINHALL за сприяння IT-консалтингової компанії «QUBIT LABS». Метою заходу було донести до слухачів, як оптимально самоорганізовуватися та ефективно керувати працівниками за умови дистанційних видів роботи. Спікери запевняли, що не важ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Маркетологи вчаться дистанційному управлінню 28 січня 2019

Університет – учасник Міжнародного культурно-освітнього форуму «Шовковий шлях 2018: Україна-Китай»

14-15 червня 2018 р. наш університет презентував свої освітні і наукові пропозиції у рамках Міжнародного культурно-освітнього форуму «Шовковий шлях 2018: Україна-Китай», до роботи якого долучилися керівники й представники 11 китайських і 46 українських закладів вищої освіти. Відкриваючи форум,  заступник міністра освіти й науки України з питань ви...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Університет – учасник Міжнародного культурно-освітнього форуму «Шовковий шлях 2018: Україна-Китай» 15 червня 2018