Н У Х Т

Перший крок до успішного майбуття майбутніх вступників Полтавського коледжу харчових технологій НУХТ

15 квітня 2019

Перший крок до успішного майбуття майбутніх вступників Полтавського коледжу харчових технологій НУХТ

13 квітня в Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ відбувся День відкритих дверей. До навчального закладу завітали випускники шкіл і професійно-технічних навчальних закладів Полтави та Полтавської області, а також інших регіонів України.

Колектив коледжу гостинно зустрічав майбутніх студентів, підготувавши для них та їх батьків цікаві презентаційні програми й екскурсії навчальними кабінетами та лабораторіями. Активно долучилися до підготовки заходу й студенти, вони зустрічали гостей коледжу, пропонували інформаційні буклети й запрошували на екскурсії, ділилися своїми враженнями від навчання і відповідали на численні питання.

На початку заходу перед майбутніми вступниками та їх батьками виступила заступник відповідального секретаря приймальної комісії коледжу Людмила Васецька, яка ознайомила гостей із пріоритетними напрямками розвитку навчального закладу; надала ґрунтовну інформацію щодо організації освітнього процесу та умов вступу до коледжу.

Гостям продемонстрували рекламний відеофільм, який ознайомив зі спеціальностями, за якими  коледж здійснює підготовку фахівців для харчової та переробної галузей України. Працювала виставка технічної творчості студентів.

Викладач Іван Тригуба показав прийоми монтажу та зварювання елементів вузла встановлення лічильника. Ольга Сіверченко провела квест «Знайди відповідну деталь».  Ірина Бобровська запропонувала знайти відповідність між накресленими та просторовими фігурами. Зацікавив присутніх майстер-клас Павла Ксенженка про використання кондиціонерів у побуті та промисловості, їх профілактику в домашніх умовах. Не залишив гостей байдужими і процес виробництва печінкового паштету. Його продемонстрували студенти під керівництвом Таміли Михайлик та Тетяни Круміної. Викладач Сергій Петров моделював електронні схеми. Надія Надточій та Оксана Палашпровели майстер-клас «Пряникове чудо». Гості також зацікавилися роботою 3D-принтера.

Одним із найяскравіших моментів заходу стала дегустація морозива власного виробництва. Його готували студенти-технологи під керівництвом викладачів Ніни Василевської, Ірини Гузевської та Тетяни Марченко. Морозивом пригощали всіх бажаючих.

Вибір професії – дуже відповідальне рішення, яке потрібно прийняти старшокласнику. Тому такі проекти потрібні, бо допоможуть ознайомитися з можливостями коледжу, визначитися зі спеціальністю, з майбутньою професією. Це корисно і для батьків, які хвилюються за долю дитини.

День пройшов змістовно. Всі присутні отримали  вичерпну інформацію про коледж. Сподіваємося, що вже в наступному навчальному році ці гості стануть студентами Полтавського коледжу харчових технологій НУХТ.

Опублікований: 15-04-2019
Читайте також:
Чергове засідання Movieclub про людей із особливими потребами

Усі люди – по-своєму особливі, і в наш час такі теми гостро обговорюються в суспільстві. Саме тому для чергового засідання Movieclub студенти групи ГС-1-10а разом із викладачкою кафедри іноземних мов професійного спрямування Вікторією Лебідь обрали фільм «1+1» ( «The intouchables»). В основу картини лягла реальна історія французького аристократа і...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Чергове засідання Movieclub про людей із особливими потребами 12 листопада 2021

Дебют здобувачів-підприємців на зовнішніх ринках

Навчання здобувачів вищої освіти кафедри маркетингу не обмежується теоретичними знаннями. Уже зі студентських років майбутні спеціалісти набувають практичні навички, а також удосконалюють свої soft skills. Після завершення курсу «Зовнішньоекономічна діяльність підприємства» здобувачі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльніст...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Дебют здобувачів-підприємців на зовнішніх ринках 30 грудня 2020

Студенти нашого навчально-наукового комплексу перемагають у історико-краєзнавчих конкурсах

Оголошені результати історико-краєзнавчого конкурсу «Вінниччина: славетні та визначні сторінки історії», у якому краєзнавча робота «Роль Кальницького (Вінницького)  полковника Івана Богуна в національно-визвольній війні українського народу» студентки Вінницького коледжу нашого університету Діани Осіпенко посіла третє місце у номінації «Видатні пост...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти нашого навчально-наукового комплексу перемагають у історико-краєзнавчих конкурсах 22 лютого 2017