Н У Х Т

Як експерт від України виступив доцент кафедри теплоенергетики та холодильної техніки на семінарі-практикумі у Киргизстані

08 листопада 2019

Як експерт від України виступив доцент кафедри теплоенергетики та холодильної техніки на семінарі-практикумі у Киргизстані

К.т.н., доцент кафедри теплоенергетики та холодильної техніки Олексій Пилипенко як експерт від України взяв участь у Міжнародному семінарі-практикумі «Инновации для энергоэффективных зданий: современные практики за рубежом и в Кыргызстане», де виступив із доповіддю «Вопросы проектирования инженерного оборудования в энергоэффективных зданиях».

Семінар організували #ЮнісонГруп і Координаційний Центр із озону і клімату в Киргизстані під патронатом Державного агентства з архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства при Уряді Киргизької Республіки. Захід є частиною діалогу про розвиток законодавства у сфері енергоефективності будівель, що відбувається за підтримки Європейського Союзу і Європейського Банку реконструкції та розвитку в рамках Програми фінансування сталої енергії (#KyrSEFF) та діяльності Програми ООН із навколишнього середовища (#UNEP) в межах Монреальського протоколу.

Почесними учасниками семінару-практикуму були: заступник голови Держбуду Киргизької Республіки Мірбєк Акматалієв, Adriaen Charlotte (Європейський союз); Хьюджу Кім (Європейський банк реконструкції та розвитку), віце-мер м. Ош Жасур Азімов, керівник регіонального управління з містобудування та архітектури Ошської області Алтинбек Токошев.

У м. Ош семінар зібрав понад 110 учасників із числа проектувальників будівельних компаній, проектно-конструкторських і науково-дослідних інститутів, інженерів і керівників будівельних компаній із Ошської, Баткенської та Джалал-Абадської областей.

У м. Бішкек у семінарі взяли участь більше 130 проектувальників провідних будівельних компаній, проектно-конструкторських і науково-дослідних інститутів, інженерів і керівників будівельних компаній і міжнародних організацій.

Опублікований: 08-11-2019
Читайте також:
Викладачі НУХТ впроваджують інноваційні лабораторні роботи

На кафедрі інтегрованих автоматизованих систем управління впроваджено в навчальний процес нову лабораторну роботу по керуванню промисловими системами з мобільних гаджетів. Лабораторна робота передбачає розроблення та налагодження людино-машинного інтерфейсу для гаджетів під Android та iOS у зв’язку зі SCADA (через OPC UA <-> OPC DA шлюз від ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладачі НУХТ впроваджують інноваційні лабораторні роботи 09 січня 2018

Впевнені фінансові рішення тепер зможуть приймати наші здобувачі й викладачі

У Київському фаховому коледжі ресторанного господарства Національного університету харчових технологій відбулася фінансова гра «Життєвий капітал», у якій взяли участь викладачі, студенти та їх батьки. Спікеркою тренінгу виступила економістка з 38-річним стажем роботи з фінансами, сертифікована аудиторка, бізнес-тренерка і ведуча освітніх програм О...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Впевнені фінансові рішення тепер зможуть приймати наші здобувачі й викладачі 16 лютого 2021

Піжама-Party або День відкритих дверей онлайн

5 травня у Смілянському технологічному фаховому коледжі нашого університету відбувся онлайн День відкритих дверей. Захід мав оновлений формат – Піжама-Party або карантинопаті на хаті. В умовах карантину такий формат видався дуже зручним, простим, домашнім і зрозумілим – майбутні вступники мали можливість спілкуватися зі студентами, працівниками ко...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Піжама-Party або День відкритих дверей онлайн 06 травня 2020

Інноваційні технології харчової промисловості: викладачі підвищують кваліфікацію

Викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції, професорка Наталія Фролова, доцентки Ірина Корецька, Людмила Мамченко, Аліна Наконечна, Олена Павлюченко, Ірина Силка, старші викладачі Володимир Польовик і Раїса Матюшенко пройшли підвищення кваліфікації обсягом 60 годин (2 кредити ECST) за програмою «NoveFood-2024», темою «Інноваці...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Інноваційні технології харчової промисловості: викладачі підвищують кваліфікацію 12 грудня 2024