Н У Х Т

Вступники до магістратури отримали запрошення на тестування

04 серпня 2022

Вступники до магістратури отримали запрошення на тестування

3 серпня 2022 року у кабінетах учасників вступних випробувань до магістратури з’явилися запрошення, де зазначені дата, час і місце проведення магістерського комплексного тесту (МКТ) або магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК).

Учасникам тестування необхідно самостійно сформувати та надрукувати (за можливості) запрошення з кабінету учасника на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Вхід до кабінету здійснюється за номером екзаменаційного листа та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

Вступникам, які не отримали копії екзаменаційного листа, необхідно звернутися за роз’ясненнями до приймальної комісії, куди були надіслані реєстраційні документи.

Рекомендовано не розголошувати місце та час проведення тестування, адже від цього може залежати безпека всіх учасників вступних випробувань.

Допуск до тимчасових екзаменаційних центрів розпочинатиметься за 30 хвилин і припинятиметься за 10 хвилин до початку тестування. У разі запізнення учасник не буде допущений до тестування.

Для допуску до тимчасового екзаменаційного центру вступник повинен пред’явити документ, що посвідчує особу. У разі відмови його не буде допущено до тимчасового екзаменаційного центру.

Звертаємо увагу учасників, які складатимуть МКТ/МТНК за кордоном: у запрошеннях зазначений час другого часового поясу UTC+2 (київський час).

Нагадуємо, вичерпна інформація щодо вступної кампанії до магістратури знаходиться у підменю «Вступ-2022» меню «Вступнику» нашого сайту.

Опублікований: 04-08-2022
Читайте також:
Бакалаври кафедри міжнародної економіки завершили захисти кваліфікаційних робіт

9-10 червня на кафедрі міжнародної економіки відбулися захисти бакалаврських робіт за допомогою сервісу відеоконференцій ZOOM. Здобувачі представили Екзаменаційній комісії результати своїх робіт, підготувавши цікаві доповіді та презентації. Під час захисту вони надавали повні, розгорнуті відповіді на задані питання. Обрані теми відрізнялися різно...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Бакалаври кафедри міжнародної економіки завершили захисти кваліфікаційних робіт 12 червня 2020

Інтернет-технології – нові можливості для фінансистів

25 квітня 2018 року викладачі кафедри фінансів взяли участь в українському форумі Інтернет-діячів iForum-2018, що працював у Міжнародному виставковому центрі. Програмою конференції були передбачені дев’ять основних напрямів із тематичними виступами, які відбувалися одночасно в декількох залах. Після офіційного відкриття на головній сцені, доповіді...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Інтернет-технології – нові можливості для фінансистів 26 квітня 2018

У форматі OPEN NUFT відбувся День відкритих дверей університету

Цікаві, й сподіваємося, корисні для себе відкриття зробили численні відвідувачі Дня відкритих дверей університету, який відбувся 6 жовтня 2018 року. Найперше вони відкрили для себе Національний університет харчових технологій – багатопрофільний, полідисциплінарний заклад вищої освіти, один із провідних вишів країни, де не лише пропонують надзвичай...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У форматі OPEN NUFT відбувся День відкритих дверей університету 06 жовтня 2018

Чергове засідання Movieclub за фільмом «Відкорковані»

Студенти групи ГС-1-10а факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу разом із викладачкою кафедри іноземних мов професійного спрямування Вікторією Лебідь взяли участь у обговоренні цікавого фільму про майбутнього сомельє, який прекрасно розбирається у винах і хоче зробити це справою свого життя. Здобувачі чудово зрозуміли фільм завдяки...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Чергове засідання Movieclub за фільмом «Відкорковані» 23 жовтня 2021