Н У Х Т

Враженнями від стажування у Фінляндії поділилися здобувачки за освітньою програмою «Комп’ютерні технології дизайну і виготовлення упаковки»

22 вересня 2022

Враженнями від стажування у Фінляндії поділилися здобувачки за освітньою програмою «Комп’ютерні технології дизайну і виготовлення упаковки»

Студенти, викладачі та адміністрація університету завітали на семінар, на якому здобувачки освіти Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого, які навчаються за освітньою програмою «Комп’ютерні технології дизайну і виготовлення упаковки», поділилися враженнями та здобутками від тижневого стажування у Фінляндії.

Учасники семінару почули цікаву розповідь про: сучасну європейську компанію Metsä Board Oyj – виробника картону та матеріалів на його основі; організацію виробництва від заготівлі сировини до готової продукції; можливості дослідницької лабораторії, що має новітнє обладнання для розроблення та контролю якості продукції; дизайн-студію та демонстраційний центр для роботи з клієнтами Pro Nemus; професійну оцінку проєкту призової картонної упаковки Ольги Степанової; нові знайомства та перспективи співпраці зі студентами та вченими Берлінського університету прикладних наук.

Доповнив розповідь студенток завідувач кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв Олександр Гавва, звернувши увагу, що традиція академічної мобільності триває вже понад 10 років, і наші студенти щороку відвідують університети та підприємства Болгарії, Німеччини, Польщі, Румунії, Молдови, Іспанії та інших країн. Нам приємно, що цей список розширився північною, але такою затишною та теплою Фінляндією.

Із вдячністю згадав наших іноземних партнерів і привітав відчайдушних дівчат директор інституту Сергій Блаженко.

Ініціаторка стажування, доцентка кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв Наталія Кулик нагадала, що ця мобільність відбулася завдяки колегам із Берлінського університету прикладних наук, і безпосередньо професору Стефану Юнге, який разом зі своїми студентами запросив здобувачів НУХТ приєднатися до цієї подорожі.   

Зробили висновок, що знання, отримані в університеті та володіння англійською мовою відкривають широкі перспективи для професійного та особистого зростання як в Україні, так і за кордоном.

Професор Олександр Гавва запропонував адміністрації Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого зарахувати результати і представлений звіт, як одну із навчальних дисциплін, яку проходитимуть цього року учасники стажування.

Під час семінару багато студентів висловили бажання приєднатися до групи, яка навесні буде стажуватися у Німеччині.

Згадавши з подякою Збройні сили України та всіх хто, працює на Перемогу, висловивши вдячність та повагу цивілізованому світу за підтримку у нашій боротьбі, семінар був завершений.

Нині в інституті всі з нетерпінням чекають на нову цікаву розповідь іншої групи студенток, які цього літа стажувалися та навчалися у літній школі Жешувського технологічного університету у Польщі.

Опублікований: 22-09-2022
Читайте також:
Кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації вітає доповідачів-переможців

15 квітня 2021 р. кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації у дистанційному режимі провела ранкове засідання 87-ї Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». Як і щороку, у роботі секції взяли участь найдопитливіші здобувачі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації вітає доповідачів-переможців 15 квітня 2021

Новий навчальний рік – нові серйозні дисципліни

Магістратура – це як новий челендж у сфері знань. У розкладі магістрантів-біотехнологів першого року навчання з’явилися нові серйозні дисципліни, серед яких і «Системи менеджменту якості у виробництві». Ця дисципліна хоч і цікава, однак опанувати її самостійно досить важко. Слід зазначити, що у межах курсу магістранти мають змогу розглянути такі ос...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Новий навчальний рік – нові серйозні дисципліни 25 вересня 2020

«Найспекотніший» тиждень на кафедрі технології цукру і підготовки води

Кожний день протягом тижня на кафедрі технології цукру і підготовки води невпинно проходили захисти – магістранти представляли свої дипломні роботи на розгляд Екзаменаційній комісії. Студенти-випускники відповідно до майбутньої кваліфікації представили на публічний захист набуті теоретичні знання, продемонстрували вміння використовувати їх у практи...

ЧИТАТИ ДАЛІ

«Найспекотніший» тиждень на кафедрі технології цукру і підготовки води 26 лютого 2020

Про вражаючі перспективи здобуття повної вищої освіти у НУХТ дізнаються випускники коледжів…

Про те, як знайти саме свій шлях і досягти бажаних вершин йшлося під час щирої та прозорої дискусії представника профорієнтаційного десанту кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ зі студентами Житомирського базового фармацевтичного коледжу. У ході зустрічі поринути у світ свого майбутнього та дізнатися про вражаючі перспективи та можливості пр...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про вражаючі перспективи здобуття повної вищої освіти у НУХТ дізнаються випускники коледжів… 06 лютого 2018