Н У Х Т

Вітаємо переможниць Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» бакалаврського рівня!

13 травня 2024

Вітаємо переможниць Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» бакалаврського рівня!

На кафедрі готельно-ресторанної справи за ініціативи завідувачки кафедри Лариси Шаран і гарантки освітньо-професійної програми Віти Цирульнікової було проведено I етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» серед здобувачів четвертого курсу освітнього ступеня бакалавра освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа».

Учасники олімпіади, вирішуючи завдання різної форми складності, продемонстрували високий рівень теоретичних і фахових компетентностей, а також набутих практичних знань і вмінь.

Комплексне завдання складалося з тестового блоку питань з фахових дисциплін – «Готельна справа», «Ресторанна справа», «Устаткування закладів готельно-ресторанного господарства» та «Технологія продукції ресторанного господарства» і творчого завдання, яке передбачало розкриття комплексного підходу до організації, реалізації та просування готельних послуг у засобі розміщення.

Конкурсна комісія працювала у складі професорки Тетяни Сильчук, доцентів Олени Шидловської та Юрія Ткачука і асистентки Інги Дочинець.

Розглянувши роботи учасників, комісія визначила переможців:

І місце – Ірина Винник (група ГС-4-4ск)
ІІ місце – Яна Захарчук група (ГС-4-5)
ІІІ місце – Аліна Закарян (група ГС-4-5)

Переможниці – талановиті студентки, відмінниці навчання, активні учасниці наукових заходів із публікацією тез доповідей, а допомагали їм у підготовці до олімпіади доцентки кафедри Олена Шидловська, Тетяна Іщенко, Оксана Кирпіченкова.

Також члени комісії відзначили здобувачів освіти у номінаціях:

«за проявлену професійну компетентність» – Вікторію Ковальчук (група ГС-4-4) і Вікторію Тимошенко (група ГС-4-6),
«за ґрунтовні знання» – Іллю Шевченка (група ГС-4-4ск),
«за оригінальність та креативність при виконанні творчого завдання» – Каріну Князь група (ГС-4-7) і Марину Ластовець (група ГС-4-4).

Вітали переможниць і номінантів на засіданні кафедри готельно-ресторанної справи. Науково-педагогічний колектив випускової кафедри пишається науковими здобутками студентської молоді та бажає підкорення нових освітніх вершин!

Опублікований: 13-05-2024
Читайте також:
Викладачка кафедри економічної теорії – у журі Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Днями викладачка кафедри економічної теорії Тетяна Швед долучилася до роботи журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. У секції «Міжнародна економіка та аналітика» відділення «Економіка» були представлені змістовні та добре підготовлені дослідження. Учасники продемонструвал...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладачка кафедри економічної теорії – у журі Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 04 березня 2026

НУХТ – партнер кар’єрного розвитку молоді столиці

23 жовтня 2025 року у червоній залі вокзалу Київ-Пасажирський відбувся ярмарок вакансій «Простір кар’єрних рішень», організований Київським міським центром зайнятості у співпраці з Укрзалізницею для широкого спектра учасників – шукачів роботи, студентів, ветеранів, переселенців і молоді. За сприяння відповідальної секретарки Приймальної комісії, до...

ЧИТАТИ ДАЛІ

НУХТ – партнер кар’єрного розвитку молоді столиці 29 жовтня 2025

Магістранти-біотехнологи підкорюють АТ «Фармак»

Шлях до дружної родини АТ «Фармак» здобувача ІІ курсу магістратури кафедри біотехнології і мікробіології Костянтина Цвєткова розпочався набагато раніше, ніж він отримав можливість проходити переддипломну практику на цьому підприємстві. Це сталося влітку 2021 року, майже відразу після завершення його навчання в університеті і отримання ступеня «Бака...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Магістранти-біотехнологи підкорюють АТ «Фармак» 11 жовтня 2022

В університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Мембранні процеси та обладнання в харчових технологіях та інженерії»

23-24 жовтня в університеті за ініціативи кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція «Мембранні процеси та обладнання в харчових технологіях та інженерії». На конференції представлені доповіді...

ЧИТАТИ ДАЛІ

В університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Мембранні процеси та обладнання в харчових технологіях та інженерії» 24 жовтня 2018