Н У Х Т

Вітаємо переможниць Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» бакалаврського рівня!

13 травня 2024

Вітаємо переможниць Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» бакалаврського рівня!

На кафедрі готельно-ресторанної справи за ініціативи завідувачки кафедри Лариси Шаран і гарантки освітньо-професійної програми Віти Цирульнікової було проведено I етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» серед здобувачів четвертого курсу освітнього ступеня бакалавра освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа».

Учасники олімпіади, вирішуючи завдання різної форми складності, продемонстрували високий рівень теоретичних і фахових компетентностей, а також набутих практичних знань і вмінь.

Комплексне завдання складалося з тестового блоку питань з фахових дисциплін – «Готельна справа», «Ресторанна справа», «Устаткування закладів готельно-ресторанного господарства» та «Технологія продукції ресторанного господарства» і творчого завдання, яке передбачало розкриття комплексного підходу до організації, реалізації та просування готельних послуг у засобі розміщення.

Конкурсна комісія працювала у складі професорки Тетяни Сильчук, доцентів Олени Шидловської та Юрія Ткачука і асистентки Інги Дочинець.

Розглянувши роботи учасників, комісія визначила переможців:

І місце – Ірина Винник (група ГС-4-4ск)
ІІ місце – Яна Захарчук група (ГС-4-5)
ІІІ місце – Аліна Закарян (група ГС-4-5)

Переможниці – талановиті студентки, відмінниці навчання, активні учасниці наукових заходів із публікацією тез доповідей, а допомагали їм у підготовці до олімпіади доцентки кафедри Олена Шидловська, Тетяна Іщенко, Оксана Кирпіченкова.

Також члени комісії відзначили здобувачів освіти у номінаціях:

«за проявлену професійну компетентність» – Вікторію Ковальчук (група ГС-4-4) і Вікторію Тимошенко (група ГС-4-6),
«за ґрунтовні знання» – Іллю Шевченка (група ГС-4-4ск),
«за оригінальність та креативність при виконанні творчого завдання» – Каріну Князь група (ГС-4-7) і Марину Ластовець (група ГС-4-4).

Вітали переможниць і номінантів на засіданні кафедри готельно-ресторанної справи. Науково-педагогічний колектив випускової кафедри пишається науковими здобутками студентської молоді та бажає підкорення нових освітніх вершин!

Опублікований: 13-05-2024
Читайте також:
Актуальна проблема впливу на персонал на гостьовій лекції гарантки освітньої програми

Сьогодні гарантка бакалаврської освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу», професорка кафедри економіки праці та менеджменту Олена Драган на запрошення викладачки комісії економіки та менеджменту Відокремленого структурного підрозділу «Вінницький фаховий коледж НУХТ», к.е.н. Наталії Чеснік прочитала гостьову лекцію на тему «Технології ма...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Актуальна проблема впливу на персонал на гостьовій лекції гарантки освітньої програми 28 жовтня 2025

Як сучасне виробництво поєднує українські традиції пивоваріння з новітніми технологіями дізнавалися наші здобувачі-біотехнологи

Онлайн-навчання у цей вкрай непростий для нашої України час залишається чи не єдиним можливим способом не перервати підготовку висококласних фахівців так потрібних нашій Батьківщині. Не зважаючи на такий суттєвий недолік дистанційної освіти як відсутність безпосереднього контакту між учасниками освітнього процесу, вона все ж має і ряд переваг. Зокр...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Як сучасне виробництво поєднує українські традиції пивоваріння з новітніми технологіями дізнавалися наші здобувачі-біотехнологи 08 квітня 2022

На Різдво – до Прикарпаття!

Традиційно, напередодні Нового року й Різдвяних свят із метою популяризації різдвяних звичаїв і традицій Карпатського регіону, в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму нашого університету за ініціативи студентської ради відбулася виставка-презентація «Святий вечір, добрий вечір». Кожна студентська група презентувала свій святко...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На Різдво – до Прикарпаття! 27 грудня 2019

Студент Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ – стипендіат голови облдержадміністрації

У Сумській обласній державній адміністрації відбулося урочисте вручення іменних стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації студентам вищих навчальних закладів. В урочистостях взяли участь керівники області, Департаменту освіти і науки, навчальних закладів. Іменна стипендія була призначена студенту 4 курсу Сумського коледжу харчової...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студент Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ – стипендіат голови облдержадміністрації 11 жовтня 2018