Н У Х Т

Віртуальна подорож до НУХТ

02 жовтня 2021

Віртуальна подорож до НУХТ

2 жовтня відбувся перший у цьому навчальному році День відкритих дверей нашого університету. Через карантинні обмеження плани довелося скоригувати, й цього разу зустріч відбулася онлайн. Проте, це не стало на заваді активному спілкуванню майбутніх вступників із фахівцями Приймальної комісії, підготовчого відділення, дирекцій навчально-наукових інститутів, деканатів факультетів, випускових кафедр.

Розпочали з уже традиційного перегляду відеофільму, який детально знайомить з університетом – його історією, структурними підрозділами, навчанням, науковою діяльністю, студентським кампусом, дозвіллям, спортом.

Заступник відповідального секретаря приймальної комісії Вадим Серпученко надав детальну інформацію щодо вступу до закладу вищої освіти для випускників шкіл, коледжів і бакалаврату. Гості університету дізналися про усі нюанси – від термінології до того, як підвищити свій конкурсний бал.

Завідувачка підготовчого відділення Валентина Кудіна поділилася порадами щодо вибору ЗВО, а також проінформувала про підготовку до складання ЗНО і вступу на бюджетну форму навчання на підготовчих курсах НУХТ.

Після загальноуніверситетської презентації, учасники нашого івенту могли, хоч і віртуально, побувати у кожному навчальному підрозділі, дізнатися про їх діяльність, освітні програми, за якими вони навчатимуться після вступу до НУХТ, ознайомитися з матеріально-технічним забезпеченням навчального процесу й наукових досліджень, задати свої запитання директорам інститутів, деканам факультетів, завідувачам випускових кафедр, викладачам, здобувачам освіти старших курсів.

Перед учнями випускних класів шкіл, ліцеїв, гімназій, студентами старших курсів коледжів і випускниками бакалаврату вже зараз постало питання, де продовжити навчання, сподіваємося, сьогоднішня зустріч у нашому університеті допоможе їм зробити правильний вибір. Ті ж, хто не зміг бути гостем НУХТ цього дня, зможуть завітати на наступні Дні відкритих дверей, потрібно просто слідкувати за нашими анонсами.

Опублікований: 02-10-2021
Читайте також:
Четвертокурсники-біотехнологи закріпили на практиці знання з дисципліни «Основи екобіотехнологій»

Ніби вже кінець листопаду і грибна пора далеко позаду, але, виявляється, є місця, і що найдивовижніше, у густозаселеній частині Києва, де можна збирати гриби цілий рік. Ось і студенти-біотехнологи 4 курсу під керівництвом доцента кафедри біотехнології і мікробіології (БТМ) Вікторії Красінько відвідали виробничий завод екзотичних грибів ТДВ «ЕСМАШ»...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Четвертокурсники-біотехнологи закріпили на практиці знання з дисципліни «Основи екобіотехнологій» 27 листопада 2018

Презентація наукових здобутків кафедри харчової хімії та обмін дослідницьким досвідом

12-16 листопада 2018 року в Харкові на базі Науково-технологічного комплексу «Інститут монокристалів», Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Національного фармацевтичного університету відбулася 8-ма Міжнародна конференція «Chemistry of Nitrogen Containing Heterocycles» (CNCH-2018), присвячена пам'яті її засновника – профес...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Презентація наукових здобутків кафедри харчової хімії та обмін дослідницьким досвідом 19 листопада 2018

Пам’ятне свято першокурсників Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ

У Навчально-науковому інституті економіки і управління (ННІ ЕіУ) відбулася урочиста подія, яку першокурсники та їх батьки запам’ятають назавжди – посвята у студенти. Цього року до дружньої сім’ї інституту приєдналися 275 першокурсників денної форми навчання, 19 скороченої форми навчання та 111 магістрантів. Студентське життя – той час, коли все н...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Пам’ятне свято першокурсників Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ 03 вересня 2019

Університет на Дні кар’єри у м. Бориспіль

Одним із видів діяльності Державної служби зайнятості є забезпечення громадянам відповідних гарантій на працевлаштування в Україні. Відповідно до законодавства кожний громадянин має право звернутися до Державної служби зайнятості та отримати безкоштовно консультацію, відповідну інформацію та сприяння у пошуку роботи або працевлаштовуватися самостій...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Університет на Дні кар’єри у м. Бориспіль 04 жовтня 2019