Н У Х Т

Віртуальна подорож до НУХТ

02 october 2021

Віртуальна подорож до НУХТ

2 жовтня відбувся перший у цьому навчальному році День відкритих дверей нашого університету. Через карантинні обмеження плани довелося скоригувати, й цього разу зустріч відбулася онлайн. Проте, це не стало на заваді активному спілкуванню майбутніх вступників із фахівцями Приймальної комісії, підготовчого відділення, дирекцій навчально-наукових інститутів, деканатів факультетів, випускових кафедр.

Розпочали з уже традиційного перегляду відеофільму, який детально знайомить з університетом – його історією, структурними підрозділами, навчанням, науковою діяльністю, студентським кампусом, дозвіллям, спортом.

Заступник відповідального секретаря приймальної комісії Вадим Серпученко надав детальну інформацію щодо вступу до закладу вищої освіти для випускників шкіл, коледжів і бакалаврату. Гості університету дізналися про усі нюанси – від термінології до того, як підвищити свій конкурсний бал.

Завідувачка підготовчого відділення Валентина Кудіна поділилася порадами щодо вибору ЗВО, а також проінформувала про підготовку до складання ЗНО і вступу на бюджетну форму навчання на підготовчих курсах НУХТ.

Після загальноуніверситетської презентації, учасники нашого івенту могли, хоч і віртуально, побувати у кожному навчальному підрозділі, дізнатися про їх діяльність, освітні програми, за якими вони навчатимуться після вступу до НУХТ, ознайомитися з матеріально-технічним забезпеченням навчального процесу й наукових досліджень, задати свої запитання директорам інститутів, деканам факультетів, завідувачам випускових кафедр, викладачам, здобувачам освіти старших курсів.

Перед учнями випускних класів шкіл, ліцеїв, гімназій, студентами старших курсів коледжів і випускниками бакалаврату вже зараз постало питання, де продовжити навчання, сподіваємося, сьогоднішня зустріч у нашому університеті допоможе їм зробити правильний вибір. Ті ж, хто не зміг бути гостем НУХТ цього дня, зможуть завітати на наступні Дні відкритих дверей, потрібно просто слідкувати за нашими анонсами.

Published on: 02-10-2021
Read also:
Планове засідання вченої ради університету

29 жовтня в актовій залі з дотриманням усіх протиепідемічних заходів відбулося планове засідання вченої ради університету. За традицією розпочали з урочистого: привітали членів ради, що відсвяткували дні народження між засіданнями, та вручили відзнаки. Нагрудним знаком «Подяка ректора» був нагороджений директор Центру моніторингу якості та коорди...

READ YOURSELF

Планове засідання вченої ради університету 29 october 2020

Вчена рада-2020: перші рішення

6 лютого відбулося перше у 2020 році засідання вченої ради університету. Позапланово вченій раді довелося зібратися, щоб розглянути питання про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора університету. Та спершу, традиційно, присутні привітали колег, що відсвяткували дні народження між засіданнями. Щодо першого питання порядку денного доповіли...

READ YOURSELF

Вчена рада-2020: перші рішення 06 february 2020

Вчена рада університету обговорила організацію роботи в режимі воєнного стану

24 лютого 2022 року відбулося засідання вченої ради університету. У зв’язку з оголошенням у країні воєнного стану, розгляд питань порядку денного поки що відклали. Натомість обговорили ситуацію в країні й організацію роботи нашого колективу в режимі воєнного стану. Ректор Олександр Шевченко закликав колектив НУХТ зберігати спокій, не панікувати, н...

READ YOURSELF

Вчена рада університету обговорила організацію роботи в режимі воєнного стану 24 february 2022

Внесені зміни до Порядку присудження ступеня доктора філософії

Воєнні дії, спричинені повномасштабним вторгненням росії, охопили значну частину України та унеможливили здійснення діяльності в багатьох закладах вищої освіти та наукових установах. Зокрема, стала неможливою або значно ускладнилася атестація здобувачів освітнього ступеня «доктор філософії» та дотримання строків такої атестації. Тому 21 березня 2...

READ YOURSELF

Внесені зміни до Порядку присудження ступеня доктора філософії 23 march 2022