Н У Х Т

Вільний від навчання час здобувачі проводять із користю

24 травня 2021

Вільний від навчання час здобувачі проводять із користю

Після тижня на дистанційних парах нашим здобувачам освіти завжди хочеться відірватися від екранів гаджетів і гайнути разом із друзями в місто. Навіть, зважаючи на карантинні обмеження, кожний може спланувати своє дозвілля з користю, як для свого здоров’я, так і для власного саморозвитку.

Саме так студенти-біотехнологи групи БТ-1-2 провели свої вихідні, відвідавши захопливу виставу в Театрі на Подолі. Після перегляду вони були у захваті і з радістю ділилися своїми враженнями.

Микола Сидоренко так прокоментував свій візит вихідного дня: «За своє життя я декілька разів був у театрі, але Театр на Подолі справив на мене нові враження. Незважаючи на маленьку сцену та напівзаповнену через карантинні умови залу,  неперевершена гра акторів дала мені можливість відчути себе учасником цієї історії. Живий музичний супровід підсилював мої емоції та надавав завершеності картині. Декорації та одяг героїв дозволили поринути з головою в початок 20 століття. Я зміг насолодитися цією атмосферою. Дуже вдячний куратору за можливість приємно провести час.».

Аліса Соколова також поділилася своїми враженнями від перегляду: «Мені дуже сподобався спектакль. Мені взагалі подобається творчість Булгакова, але постановки за його творами ще не доводилося бачити раніше. Я чудово провела вечір. Відмінна гра акторів і костюми. Творчий підхід до декорацій і приємна жива музика.».

У сучасних умовах, не зважаючи на карантинні обмеження, молодим людям необхідно якомога частіше збиратися та проводити час разом, прогулююсь квітучими парками або відвідуючи культурно-просвітницькі заходи, як це зробили студенти групи БТ-1-2. Тож збирайте компанію однокурсників та діліться своїм дозвіллям – світлинами та враженнями. 

Опублікований: 24-05-2021
Читайте також:
Щира гостинність – наша традиція

25 вересня 2024 р. відбувся День гостинності факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В. Ф. Доценка. Зустрічала гостей дружна викладацько-студентська родина факультету у складі деканки Віти Цирульнікової, заступниці декана по роботі зі студентами Олени Тищенко, завідувачки кафедри готельно-ресторанної справи Лариси Шаран...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Щира гостинність – наша традиція 27 вересня 2024

Свято першокурсника у Навчально-науковому інституті економіки і управління

30 серпня вчорашні вступники, переступивши поріг нашого навчального закладу, потрапили в особливу родину – родину студентства Навчально-наукового інституту економіки і управління (ННІ ЕіУ) НУХТ. Позаду лишилися уроки, класи, вчителі, а попереду – перша лекція, перші заліки, іспити та неймовірне студентське життя, яке потім згадується, як найкращі р...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Свято першокурсника у Навчально-науковому інституті економіки і управління 30 серпня 2021

«Солодка» подорож з доценткою кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів

Зануритися в історію появи перших солодощів і простежити розвиток виробництва кондитерських виробів від давнини до сьогодення запропонувала доцентка кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Олена Кохан на гостьових лекціях, що відбулися 11 та 13 березня для здобувачів відокремлених структурних підрозділів НУХТ: Київського фахового...

ЧИТАТИ ДАЛІ

«Солодка» подорож з доценткою кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів 14 березня 2025

Тиждень спеціальності «Виробництво цукристих речовин та полісахаридів» у Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ

У Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ з 19 по 23 березня 2018 р. відбувся тиждень циклової комісії спеціальності «Виробництво цукристих речовин та полісахаридів». План роботи тижня традиційно охопив широкі аспекти діяльності викладацького та студентських колективів. Розпочався тиждень з розповсюдження безпрограшної лотереї серед студент...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Тиждень спеціальності «Виробництво цукристих речовин та полісахаридів» у Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ 26 березня 2018