Н У Х Т

Проєктне моделювання діяльності закладів сфери HoReCa для студентів від технолога-проєктанта компанії-лідера ринку

29 квітня 2020

Проєктне моделювання діяльності закладів сфери HoReCa для студентів від технолога-проєктанта компанії-лідера ринку

Онлайн-лекцію «Проєктне моделювання діяльності закладів сфери HoReCa» для студентів 4 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» у межах вивчення навчальної дисципліни «Проєктування об’єктів готельно-ресторанного господарства» прочитала технолог-проєктант компанії «Total Kitchen» і випускниця факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Ірина Москаленко.

Стейкхолдер-компанія «Total Kitchen» – лідер із проєктування закладів сфери HoReCa, серед клієнтів якої ресторанні підприємства «Gastrofamily» Дмитра Борисова («Mushlya Bar», «БПШ», «Chicken Kyiv», «Білий налив»), спеціалізований ресторан «Mimosa Brooklyn Pizza», суші-бар «Fish&Pussycat», кафе-пекарня «Хлебный» рестораторів Дмитра Заходякіна та Аліни Косічкіної та ще багато улюблених нами закладів ресторанного господарства.

Етапи проєктного моделювання від технолога-проєктанта – збір вихідних даних про заклад, що проєктується (тип, місткість, продуктивність, концепція, локація); розроблення компонувального плану приміщень; розміщення технологічного обладнання та складання специфікації обладнання; розроблення технічного завдання для підключення до мереж комунікацій і авторський нагляд як перевірка на відповідність технічному завданню.

На всіх етапах – підтримання постійного контакту і консультування із ресторатором, шеф-кухарем, шеф-барменом, дизайн-агенцією.

Лектор активно спілкувалася з аудиторією у режимі онлайн щодо дотримання вимог нормативно-технічної документації, процедури отримання дозвільних документів, впровадження системи HACCP, особливостей роботи з програмними продуктами AutoCAD і ArchiCAD для проєктування і візуалізації.

Впевнені, що інсайти від фахівця-практика допоможуть спроєктувати здобувачам бакалаврського рівня вищої освіти концептуальний заклад харчування при готельному підприємстві під час виконання курсового проекту.

Наша випускниця зазначила, що отримані в університеті знання з проєктування і устаткування для закладів сфери HoReCa, технології продукції ресторанного господарства сприяли її успішному працевлаштуванню за спеціальністю.

Колектив кафедри готельно-ресторанної справи щиро вдячний Ірині Москаленко за цікаву та інформаційно-насичену онлайн-лекцію і чекає на нові зустрічі під час гостьових лекцій у рідному університеті.

Опублікований: 29-04-2020
Читайте також:
Здобувачі НУХТ на міжнародній арені: Х Міжнародна студентська конференція «Student in Bucovina»

Партнери НУХТ із румунського Університету «Штефан чел Маре» (місто Сучава, Румунія) щорічно проводять Міжнародну наукову конференцію молодих вчених і студентів. І традиційно наша молодь бере участь у цьому заході. Нинішнє покоління студентів із насолодою згадує досвід подорожей, розвиток навичок soft skils під час спілкування з митниками та розшуку...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Здобувачі НУХТ на міжнародній арені: Х Міжнародна студентська конференція «Student in Bucovina» 18 листопада 2022

Кращі доповідачі секції «Іноземні мови професійного спрямування» 85-ї наукової конференції відзначені дипломами

На урочистому засіданні кафедри іноземних мов професійного спрямування відбулося нагородження учасників секції «Іноземні мови професійного спрямування» 85-ї Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті». В.о. завідувача кафедри Олена Галинська...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кращі доповідачі секції «Іноземні мови професійного спрямування» 85-ї наукової конференції відзначені дипломами 19 квітня 2019

Студенти спеціальності «Туризм» знайомилися з досвідом іноземних і вітчизняних компаній на UITM’2018

Студенти 1-2 курсів спеціальності «Туризм» та викладачі кафедри туристичного та готельного бізнесу відвідали 25-й Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2018, що традиційно проходить у м. Києві 3-5 жовтня. Під час виставки студенти та викладачі мали можливість ознайомитися з напрацюваннями міжнародних і вітчизняних компаній, досвідом інозе...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти спеціальності «Туризм» знайомилися з досвідом іноземних і вітчизняних компаній на UITM’2018 05 жовтня 2018

Як використовувати час карантину з користю дізналися наші магістри

Йде третій тиждень карантину. Викладачі завантажують завдання на платформу дистанційної освіти, здобувачі їх виконують. Ніхто не виходить на вулицю. Спілкування – лише дистанційно. І ось радісна звістка від стратегічного партнера Корпорації «Артеріум» LLC TRIGLAV INTERNATIONAL – для студентів факультету біотехнології та екологічного контролю у пер...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Як використовувати час карантину з користю дізналися наші магістри 30 березня 2020