Н У Х Т

Викладачки факультету ГРТБ імені проф. В.Ф. Доценка – учасниці Всеукраїнського саміту з нутриціології-2025

21 листопада 2025

Викладачки факультету ГРТБ імені проф. В.Ф. Доценка – учасниці Всеукраїнського саміту з нутриціології-2025

Викладачки факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка, лекторки дисципліни «Основи нутриціології» для здобувачів спеціальності J2 «Готельно-ресторанна справа та кейтеринг» – доцентка Віта Цирульнікова і старша викладачка Олена Тищенко та для здобувачів освітньо-професійної програми «Технології харчування» (спеціальності G13 «Харчові технології») – доцентка Віра Зуйко долучилися до дводенного Всеукраїнського саміту з нутриціології від NUTRI LAB, присвяченого інноваціям у сфері здорового харчування і well-being.

Серед спікерів заходу – лікарі-дієтологи і нутриціологи з багаторічним професійним і науковим бекграундом: лікарка-дієтологиня, фахівчиня з клінічної біохімії Наталія Суслова, лікарка-дієтологиня Катерина Свистун, кандидатка біологічних наук, консультантка зі здорового харчування та харчової поведінки, медична наукова співробітниця Наталія Наумова, докторка біологічних наук, професорка, завідувачка кафедри Тетяна Фалалєєва.

Важливий акцент був зроблений у виступі шеф-кухарки, судді проєкту «МастерШеф» і фаундерки «Culinary Academy» Ольги Мартиновської, яка детально розкрила питання поєднання гастрономічної майстерності та нутриціологічних принципів в індустрії гостинності.

У межах саміту викладачки опрацювали ключові сучасні напрями нутриціології, нові результати наукових досліджень і практичні кейси.

Участь у таких заходах сприяє актуалізації змісту освітніх компонент та імплементації сучасних наукових даних і доказових підходів. Це підвищує якість освітнього процесу, забезпечує відповідність освітніх програм вимогам стандартів вищої освіти, а також гарантує здобувачам освіти доступ до актуальних знань і компетентностей, затребуваних у професійному середовищі.

Опублікований: 21-11-2025
Читайте також:
У гостях у майбутніх вступників

Не секрет, що ефективність профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді значно підвищується, якщо вони отримують інформацію від студентів, які ще донедавна самі були школярами. Ось і студентка 4 курсу кафедри екологічної безпеки та охорони праці Лілія Руденко завітала до рідної школи – Хрестителівського НВК, де поділилася з учнями враженнями п...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У гостях у майбутніх вступників 30 січня 2019

Студенти НУХТ відвідали Прилуцьку спеціалізовану школу-інтернат І-ІІ ступенів для особливих дітей

21 квітня студенти НУХТ та наші друзі з благодійного фонду «Від мрії до реальності» відвідали Прилуцьку спеціалізовану школу-інтернат І-ІІ ступенів для особливих дітей. Традиційно до акції долучилися представники благодійних секторів студентських рад – Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого (ННІТІ) Сергій Фесюн і М...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти НУХТ відвідали Прилуцьку спеціалізовану школу-інтернат І-ІІ ступенів для особливих дітей 24 квітня 2018

Вивчення виробничих процесів та обладнання у реальних умовах

Здобувачі освітнього ступеня «Бакалавр» освітньо-професійної програми «Інжиніринг харчових та біотехнологічних виробництв» та освітньо-професійної програми «Харчові технології та інженерія» 24 жовтня 2024 року поєднали теорію і практику на підприємстві «Еat easy», лідера вітчизняного ринку з виробництва пробіотично-ферментованих напоїв на основі ча...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вивчення виробничих процесів та обладнання у реальних умовах 25 жовтня 2024

Сформована команда, яка захищатиме честь університету на Всеукраїнській студентській олімпіаді з екології

На базі кафедри екологічної безпеки та охорони праці відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Загальна екологія». Проведення такої олімпіади вже стало доброю традицією для колективу кафедри, адже дає змогу виявити найсильніших студентів-екологів. Проведення студентських олімпіад підвищує статус навчального закладу, а уча...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Сформована команда, яка захищатиме честь університету на Всеукраїнській студентській олімпіаді з екології 04 березня 2019