Н У Х Т

Відзначаємо День працівників харчової промисловості

12 жовтня 2023

Відзначаємо День працівників харчової промисловості

12 жовтня в університеті відбулися урочисті загальні збори з нагоди Дня працівників харчової промисловості, який українці традиційно відзначають у третю неділю жовтня.

З огляду на воєнний стан, цьогоріч святкували вузьким родинним колом НУХТівської спільноти.

Присутніх у актовій залі університету тепло привітав ректор, професор Олександр Шевченко, який, зокрема зазначив, що другий рік поспіль ми відзначаємо День працівників харчової промисловості у складний період повномасштабної воєнної агресії росії проти України. Проте, навіть за таких умов завдяки напруженій, відданій й ефективній праці своїх фахівців харчова промисловість України демонструє спроможність забезпечити продовольчу безпеку країни. Продовольчі товари вітчизняних торговельних марок відповідають вимогам найвибагливіших споживачів не лише внутрішнього, а й зовнішнього ринку, про що свідчить постійно зростаючий у світі попит на українські продукти харчування. І це найкраща характеристика праці наших харчовиків і прояв високої довіри.

Ректор нагадав славетну історію нашого вишу, яка нерозривно пов’язана з історією нашої країни, й наголосив, що в усі часи колектив київського харчового з гідністю долав усі труднощі й виклики. Не менш достойно справляємося ми й зараз, у надзвичайно важкі для нашої України часи. Очільник університету висловив подяку всім НУХТівцям і зауважив, що вперше ми відзначаємо це наше професійне свято без наших партнерів-стейкхолдерів і випускників, що з гідністю несуть звання «випускник Національного університету харчових технологій» й не забувають свою Альма матер.  Він висловив впевненість, що той час, коли ми з радістю зустрінемося, поділимося своїми історіями протистояння труднощам й звитяжної праці, відсвяткуємо і нашу перемогу, і всі наші професійні свята, й спільно попрацюємо на благо Батьківщини й нашого університету вже близько.  Окрема подяка й глибока шана була висловлена нашим викладачам, співробітникам, студентам і випускникам, хто зі зброєю в руках стоїть між нами й кровожерливим, лютим ворогом, хто ціною свого здоров’я і життів дає нам можливість бути тут зараз, працювати, навчатися, планувати майбутнє і відзначати важливі дати.

Ректор побажав усім успіхів, плідної праці, творчих злетів і щоб кожний наступний рік ставав роком розвитку та самовдосконалення.

Далі перейшли до церемонії нагородження викладачів, співробітників і здобувачів освіти. Отримувати відзнаки завжди приємно, й іще приємніше, коли вручаються вони з нагоди свята.

Високо оцінює роботу нашого колективу Міністерство освіти і науки України. Від імені МОН ректор Олександр Шевченко вручив 36 відомчих відзнак! Зокрема, нагрудним знаком «Відмінник освіти України» нагороджені: доцентка кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Олена Білик, доцентка кафедри готельно-ресторанної справи Наталія Бондар, завідувачка кафедри гуманітарних дисциплін Надія Левицька, директорка Науково-технічної бібліотеки університету Наталія Левченко, завідувач Проблемної науково-дослідної лабораторії Андрій Маринін, завідувач кафедри теплоенергетики та холодильної техніки Валентин Петренко. Низка викладачів і співробітників була відзначена почесними грамотами, грамотами і подяками Міністерства.

Відзнаки університету були вручені понад шістдесяти членам НУХТівської спільноти. Нагрудним знаком «За академічні заслуги» нагороджена директорка Навчально-наукового інституту харчових технологій Оксана Кочубей-Литвиненко, нагрудним знаком «Ветеран НУХТ» – завідувачка планово-фінансового відділу Раїса Соколовська. Нагрудним знаком «Подяка ректора НУХТ» відзначений провідний інженер експлуатаційно-технічного відділу Сергій Савченко.

Подяки ректора з цінним подарунком вручені: заступниці головного бухгалтера Любові Журавльовій, методистці вищої категорії навчального відділу навчально-методичного управління Ірині Леськовій, завідувачці господарства господарського відділу Катерині Лозенко, начальнику господарського відділу Сергію Тихонову, методистці вищої категорії навчально-методичного відділу навчально-методичного управління Юлії Чабанюк.

24 викладачі і співробітники нагороджені почесними грамотами університету. Ще низка відзначені грамотами і подяками ректора НУХТ.

Не залишилися без відзнак і студентські активісти. З нагоди свята почесними грамотами університету, грамотами і подяками ректора були нагороджені голови студентських рад навчально-наукових інститутів і факультетів, голови студрад гуртожитків, голови і члени навчально-наукових, культурно-масових, інформаційних і профорієнтаційних секторів студентських рад навчальних підрозділів, відмінники навчання.

Ще жодне свято в університеті не обійшлося без музичних вітань. Не стало винятком і цьогорічне святкування. Вокалісти Студії естрадного співу НУХТ під художнім керівництвом фахівців Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку підготували чудовий концерт. Прозвучали пісні «Україно моя» у виконанні Дарини Комаровських, «Ніченька» у виконанні дуету «Оренда», «Прірва» у виконанні Богдана Сергієнка, «Плакала калина» у виконанні Тетяни Машовець, «Два ліхтарі» у виконанні другокурсниці Навчально-наукового інституту харчових технологій Ольги Орендарчук і асистента кафедри готельно-ресторанної справи Артема Ущаповського, «Я – Україна» у виконанні Ольги Ластовецької.

Вітаємо працівників харчової промисловості – наших випускників і колективи їх підприємств, наших партнерів-стейкхолдерів й усіх, хто навчає цим важливим технологіям, і хто навчається, щоб стати харчовиками з професійним святом! Разом тримаємо освітній і харчовий фронт!

Опублікований: 12-10-2023
Читайте також:
Нетворкінг магістрантів кафедри готельно-ресторанної справи із успішними випускниками

Доцентка кафедри готельно-ресторанної справи і лекторка навчальних дисциплін «Управління готельним бізнесом» і «Конкурентоспроможність та інновації в готельній індустрії» Тетяна Нікітіна запросила успішних випускників на зустріч із магістрантами. У рамках дисципліни «Управління готельним бізнесом» стейкхолдер, власник homemade-кондитерської Ігор Р...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нетворкінг магістрантів кафедри готельно-ресторанної справи із успішними випускниками 26 квітня 2021

Академічна мобільність третьокурсниці кафедри технології молока і молочних продуктів

У рамках академічної мобільності за програмою Еразмус+ здобувачка третього курсу освітнього ступеня «бакалавр» кафедри технології молока і молочних продуктів Навчально-наукового інституту харчових технологій Анна Гончар успішно завершила літній семестр навчання в Жешувському Університеті (м. Жешув, Польща). Протягом весняно-літнього семестру 2022-...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Академічна мобільність третьокурсниці кафедри технології молока і молочних продуктів 01 серпня 2023

Цікаві теми для обговорення обирають четвертокурсники-біотехнологи, вивчаючи біобезпеку та біоетику

Хоча в Україні питання евтаназії поки що не стало предметом активних суспільних дискусій, уникати його обговорення чи табуювати цю тему – хибний шлях. Тож, здобувачі вищої освіти групи БТ-4-1 разом із лекторкою дисципліни «Біобезпека і біоетика» Оленою Гудзенко не могли не обговорити таку контраверсійну медичну процедуру, як евтаназія. Для початку...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Цікаві теми для обговорення обирають четвертокурсники-біотехнологи, вивчаючи біобезпеку та біоетику 16 травня 2022

Четвертокурсники обговорюють основні біоетичні проблеми

Враховуючі реалії воєнного стану, здобувачам освіти нашого університету були запропоновані різні форми комунікації з викладачами для навчання. Студенти 4 курсу спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» виявили велику зацікавленість у вивченні дисципліни «Основи біобезпеки та біоетики» і обрали проведення онлайн-занять за допомогою платформи...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Четвертокурсники обговорюють основні біоетичні проблеми 04 травня 2022